Bind كردن

saadatmsg

Active Member
سلام دوستان

چجور مي شه تو دايركتور مثل MMB يه پروژرو Bind كرد؟

• Like
Reactions: pcj

smmousazadeh

Well-Known Member
میشه بگید منظور شما از Bind کردن چیه و تو MMB پس از Bind چه اتفاقی برای پروژه میفته ؟

• Like

saadatmsg

Active Member
ببينيد تو MMB ميشه برنامه هاي ديگه با خروجي exeرو داخل برنامه خودمون باز كنيم. يعني يه كادر داخل پنجره پروژمون بهش اختصاص بديم.

در واقع فرض كنيد اندازه فايل اجرايي ما 1024 در 768 هست اما ما مي تونيم تحت برناممون اونو به هر اندازه دلخواهي كه مي خواهيم اجراش كنيم.

يه نمونه براتون با MMB مي ذارم كه برنامه notepad رو تحت اون اجرا كردم.

پیوست ها

• Bind.rar
    388.5 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • Like

smmousazadeh

Well-Known Member
من هنوز چیزی به این شکل داخل دایرکتور ندیدم . البته دنبالش هم نبودم
برای باز کردن بعضی برنامه های ویندوز ،دستور open ...with هست که میشه باهاش notepad رو فراخوانی کرد ولی نه به این فرم و شکل . بلکه بصورت یک برنامه مستقل.

باز هم دنبالش میگردم پیدا کردم همینجا میزارم.

سلام
دوست عزیز مالتی مدیا بیلدر از طریق خواص ole برای bind کردن استفاده می کنه که دایرکتور از این خاصیت پشتیبانی نمی کنه
به نظر من خاصیت bind یه چیزه کاملا بیهوده هستش اینجور برنامه دو تکه می شه
یکی از ایرادات اساسی که می شه بهش گرفت اینه که ممکنه فایروال ها به برنامه ایراد بگیرن و اونون ویروس یا اسپم تشخیص بدن

موفق باشید

saadatmsg

Active Member
ممنونم دوست عزيز

ولي همين امكان بيهوده تو بعضي از جاها براي بنده نقش حياتي ايفا كرده. الان اين موضوع باعث شد من اين پروژمو دوباره تو بيلدر درست كنم.

اگر مي شد تو دايركتور يه همچين كاري كرد خيلي از كاراي من راه مي افتاد كه متاسفانه نشد.

به هر حال ازتون ممنونم

saadatmsg

Active Member
سلام دوست عزیز جناب mtnam1372

چه خوب که یه نفر حرفه ای وارد جمع ما شد تا بتونه مشکلاتمونو حل کنه . خیلی خوشحال می شیم اگر بتونیم در خدمتتون باشیم و ازتون چیز یاد بگیریم.

البته دوستان دیگه هم به اندازه خودشون کار بلدن (نمی خوام بگم زیاد یا کم بلکه می گم به اندازه خودشون) بعضیا مثل بنده هیچی نمی دونن و بعضیا مثل شما خیلی چیزا می دونن.

به هر حال وردتونو به انجمن تبریک عرض می کنم و پیشنهاد می کنم اول قوانین رو مطالعه بفرمایین.

امیدوارم بتونیم شاگردان خوبی برای شما باشیم.

ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است

موفق باشین

یه مشت آماتور دور هم جمعییییییییید

واو حسابی حال کردم، اصلا یادم نمیاد آخرین باری که یکی گفت آماتور اصلا کی بود نمی دونم شاید 9 سال پیش بود
واسم خیلی شگفت انگیز بود که یکی پیدا بشه و به پست های من یا بقیه بگه آماتور.

متاسفانه از سوابق دوست عزیزمون mtnam1372 تو انجمن چیزی نیست خوب نباید هم باشه آخه ایشون اولین پستشون رو با جمله همه ما آماتوریم شروع کردن.

در هر صورت اگر حوصله مبارزه داری من به نمایندگی از همه بچه های انجمن همیشه هستم.

اماتور واقعا خنده داره

موفق باشید

• Like
Reactions: ps2

ps2

Member
یه مشت آماتور دور هم جمعییییییییید

دوست عزیز ما اماتورها داریم با هم کاری هم کلاس کاری رو مون رو بالا میبریم ، شما هم یک یا علی بگو شروع کن

در ضمت لطف کن یک نمونه پروژه بذار ببینیم چند مرده حلاجی ، من نمونه کارم تو همین سایت هست ، چند تا نمونه کار که واسه راهنمایی دوستان گذاشتم . شما هم چند تا نمونه بده تا ببینیم چه کاره ای ؟ اگه کار سطح بالا خواستی بگو آپلود کنم . درست نیست از گرد راه نرسیده به دیگران بگی آماتور . رو کن ببینیم چی داری ؟

تا جایی که یادمه استاد بزرگ دایرکتور ایران اقای محمد کاوه که زمانی تو همین سایت فعالیت میکردن و تعداد زیادی از آموزشهای ایشون هنوز توی سایت هست هم با دیگران انج.ری صحبت نمی کردن .

یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا