پشتیبانی Beautiful and Dangerous

با سلام ،

این کاراکتر رو برای مسابقه در CGSociety.org ساختم . تا الان 30 روز طول کشید و حدود 25 روز دیگه وقت دارم که رنگش کنم . سعی مکنم 10 روز دیگه تمومش کنم و همین جا آپ کنم . اسکالپت در مادباکس 2012 و رندر در زیبراش 4 . مدلینگ اولیه در تری دی مکس و می خوام نورپردازی ، شیدر و رندر نهایی رو تو مایا انجام بدم . اگه ایرادی می بینید یا پیشنهادی دارید بگید تا رفعش کنم .

ممنون
:green:

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    4.5 کیلوبایت · بازدیدها: 38
  • All.jpg
    All.jpg
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 7
  • Beautiful&Dangerous_02.jpg
    Beautiful&Dangerous_02.jpg
    845 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • All_Low.jpg
    All_Low.jpg
    461.1 کیلوبایت · بازدیدها: 20
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام کریستوفر جون خیلی قشنگه ولی نمی دونم چرا این همه زمان برده. اونم از یکی مثل شما. ایرادهایی داره که می گم اگر اشکال نداره
1. گردنش یک کوچولو بلند میزنه
2.پاهاش منظورم شصت پا و اون طرفا و کفشش خیلی بزرگه .
موفق باشی. از کار های منم دیدن کنی نظر بدی خوشحال میشم.

Thanks

سلام کریستوفر جون خیلی قشنگه ولی نمی دونم چرا این همه زمان برده. اونم از یکی مثل شما. ایرادهایی داره که می گم اگر اشکال نداره
1. گردنش یک کوچولو بلند میزنه
2.پاهاش منظورم شصت پا و اون طرفا و کفشش خیلی بزرگه .
موفق باشی. از کار های منم دیدن کنی نظر بدی خوشحال میشم.

ممنون ،

راستی یادم رفت بگم که این کاراکتر رو کمی از فیلم آواتار هم الهام گرفتم . به خاطر همین گردن و پاها کمی درازن . 4 تا انگشت دارن و ابرو ندارن . یه نوع موجود خاصی اند . مثل Elf ( پری جنگل ). مدلینگ ، یو وی ادیتینگ ، اسکالپتینگ ، یه ماه شد ، خوبه دیگه ؟

باز هم بی تعارف می گم ایرادی می بینید بگید بچه ها . :wink:

madmaster_3d

Well-Known Member
بابا شصت بــــــــــــــــوق بزرگه و کلا اون قسمت پاش که به انگست ها وصل میشه و پاشنه اینا بزرگه :mad:

madmaster_3d

Well-Known Member
اگیرا جون می دونم این یارو کیه. به قول کریستوفر avatare ولی شصته بزرگه من تا این رو کوچیکش نکنه ولش نمی کنم کریستوفرو :mad:

behrang2

Member
همه چیزش عالیه:د
اصلا نقصی نداره:د
طرحت فقط تنها نقطه ضعفش بهتر کار کردن رقبات تو مسابقه میتونه باشه:د
باریکلا:د

Thanks

همه چیزش عالیه:د
اصلا نقصی نداره:د
طرحت فقط تنها نقطه ضعفش بهتر کار کردن رقبات تو مسابقه میتونه باشه:د
باریکلا:د

سلام ،

ممنون آقای بهرنگ ، تا اینجا بد نشد . دارم کمی تو تکسچرینگ و نورپردازی تحقیق می کنم که کار نهاییم بهتر بشه . چند تا رقیب هستند از کشور های روسیه که تقریبا تموم مسابقات مهم رو شرکت می کنند و مقام اول تا ششم رو اشغال می کنند . داورها هم صلیقه و نظرهای متفاوتی دارند . من فعلا دارم زور می زنم کارم حداقل استاندارد دربیاد .
:wink:

سلام خسته نباشید از نظر طراحی خوی شده اما چند تا نکته اگه می خواستید کریچرتون خانوم باشه نباید رو آناتومی فک بهتر کار می کردید واسش ؟ بعدش اگه دختره نباید کمتر عضلانی باشه ؟ بعد اینکه بهتر نیست کریچرتون خلاقانه تر باشه منظورم اینه به جا اینکه از فیلمی ایده گرفته باشید از کانسپت خودتون استفاده کرده باشید چون کریچر یه معنی های خودش آفریده میشه کاراتون خوبه اما خلاقیتتون کمه بیشترش ایده از فیلم های خارجیه همیشه کارایی موفق تره که از ذهن بلند میشه نه از کارای دیگران البته نظر من اینه مگر نه از نظر تکنیک نرم افزاری معلوم خیلی کار کردید

Thanks

سلام خسته نباشید از نظر طراحی خوی شده اما چند تا نکته اگه می خواستید کریچرتون خانوم باشه نباید رو آناتومی فک بهتر کار می کردید واسش ؟ بعدش اگه دختره نباید کمتر عضلانی باشه ؟ بعد اینکه بهتر نیست کریچرتون خلاقانه تر باشه منظورم اینه به جا اینکه از فیلمی ایده گرفته باشید از کانسپت خودتون استفاده کرده باشید چون کریچر یه معنی های خودش آفریده میشه کاراتون خوبه اما خلاقیتتون کمه بیشترش ایده از فیلم های خارجیه همیشه کارایی موفق تره که از ذهن بلند میشه نه از کارای دیگران البته نظر من اینه مگر نه از نظر تکنیک نرم افزاری معلوم خیلی کار کردید

سلام ،

1 : من از چندتا تصاویر بدنسازان زن کمک گرفتم برای آناتومی . این کاراکتر هم جنگجو هست هم باید خوش اندام باشه و هم یه موجود غیر زمینیه ، این سه فاکتور رو باید در نظر می گرفتم . می خواستم کمی وحشی تر یا کمی ترسناکتر از کاراکتر اصلی تو فیلم آواتار باشه . به خاطر همین کمی مردونه به نظر میاد .

2 : از نظر خلاقیت کاملا با شما موافق هستم ، بله یکی از امتیازات مهم در آثار هنری خلاقیت هست ، یعنی چیزی باید طراحی کنی از ذهن خودت باشه و کسی هم تا حالا خلق نکرده باشه ، جدید باشه . برای این کار من معمولا چند روزی برای این مرحله وقت صرف می کنم ، چون وقت کمی داشتم دیگه مجبور شدم از کاراکتر معروف الهام بگیرم و کمی تغییرش بدم. برای این مسابقه 3 ماه فرصت داشتیم که یه ماه دیر متوجه شدم .

3 : بله من حدودا از سال 2000 با نرم افزار تری دی مکس 3 به طور جدی شروع کردم . قبل اون هم با لایت ویو ، اما جدی نبود پراکنده کار می کردم . ممنو
ن :rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
خسته نباشی کریستوف جان زیبا شده
از دو جاش زیاد خوشم نیمد
قسمت جلو بدن (بالا تنه) رنگش با باقی بدن فرق داره بنفش می زنه
آرایش صورتش هم با موضوع کاراکتر کمی مغایرت داره این کاراکتر جنگجو هست یکمی به نظر من خشن تر بشه بهتره
رنگ دور چشمم خوب نیست چشماش هم کمی لوچ میزنه :دی

ولی به نظر میاد بازم رو تکسچر کار میکنی

Thanks

خسته نباشی کریستوف جان زیبا شده
از دو جاش زیاد خوشم نیمد
قسمت جلو بدن (بالا تنه) رنگش با باقی بدن فرق داره بنفش می زنه
آرایش صورتش هم با موضوع کاراکتر کمی مغایرت داره این کاراکتر جنگجو هست یکمی به نظر من خشن تر بشه بهتره
رنگ دور چشمم خوب نیست چشماش هم کمی لوچ میزنه :دی

ولی به نظر میاد بازم رو تکسچر کار میکنی

سلام،

ممنون از نظرتون و از اینکه به کارم اهمیت می دی ، 1 : رنگ قسمت بالا تنه می خوام با رنگ بقیه ی قسمت ها فرق داشته باشه ، کمی کم رنگ تره . ولی رنگ بنفشی نمی بینم . 2 : در مورد آرایش موافقم . 3 : در مورد رنگ دور چشم هم موافقم . 4 : لوچ بودن چشم هم به خاطر زوم و تنظیمات دوربینه یه جورایی دوتا چشمو به هم نزدیک کرده ok رفعش می کنم. در حال حاضر دارم روش کار می کنم و می خوام چند رندر دیگه از حالت و زاویه های مختلف بگیرم .

مرسی :rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا