Banned Users

وضعیت
موضوع بسته شده است.

BioDread

Banned
in the name of GOD
سلام
اگه دوستان توجه کرده باشن account کاربری من تو مجید آنلاین یه مدت مسدود بود

پست ویرایش گردید.

این آقا هیچ تسلطی به فلش نداره حتی ... بعد میاد راجع به کارهای بچه ها نظر میده
منم یه جور جواب شو دادم که اگه رفت تو یه انجمن دیگه خواست باز spam بزنه یکمی فکر میکنه که آیا باز biodread اینجا هم هست یا نه !!!

کارش مثل اینه که من برم تو انجمن فتوشاپ این پست رو بدم
چرا شما با فتوشاپ متور سه بعدی درست نمیکنید
واقعا براتون متاسفام که با فتوشاپ کار میکنید
بهتره برید یه نرم افزار دیگه کار کنید !!!

من تو زندگیم تا حالا چاپلوسی کسو نکردم و همیشه سعی کردم رو پای خودم وایسم
همینم باعث پیشرفت تو زندگیم میشه !!!

اگه باز ببینم کسی نظراتش از تخصصش خارج هست جوابشو میدم
یا فکر میکنن من هر روز میام تو انجمن چیزی به من اضافه میشه !!!
یا کلاس هایی که منویسم رو رایگان برای عموم میزارم ...

من فکر کنم تخصیر من باشه چون من یه جوری رفتار کردم که اینا این طوری برداشت کردن !!
نظر شما چیه؟

دوستان من تا به این لحظه 1439 پست تو این انجمن دادم که تقریبا 1200 تاش جواب کاربر ها بوده و بغیه سوالات خودم و یا جواب پست ویرایش گردید.
که بیشتر سوالات من رو کسی جواب نداد !!!
یعنی 40 نفر مثل من هستن که این انجمن پا گرفت !

انجمن چیزی از دست نداد
یکی از ان 40 نفر کم شد :green:

ماندانا امید وارم ان شخصی که من باهاش حرفم شد بیاد تو انجمن فلش هم فعالیت بکنه هم جواب سوالات دوستان رو بده

چیزی حدود یک سال پیش یکی از دوستانم به من حرفی زد که من انو گوش ندادم
به من گفت این انجمن ها رو ول کن - میایی این همه به مردم دانش یاد میدی بعد ...

من اعتقاد دارم از هر دست بدی از همون دست میگیری
من اعتقاد دارم زکات علم آموختن آن به دیگران هست

باورم نمیشه بعد از این همه فعالیت این طوری از من تقدیر شد :lol:

خیلی ها این کارو نکردم که وضع مملکنمون این طوری هست !!!
امید ارم منظورمو بفهمید !

دوستان من واقعا متاسفم
هم برای خودم و هم برای این انجمن

من دیگه تو این انجمن فعالیت نمیکنم !!!

BioDread
شنبه 26 دی 1388

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mandana

Active Member
بایو بایو جان.سلام
اول عرض می کنم که به عقیده همه ما، فرق بفرما و بنشین و خیلی چیزهای مشابه از لحاظ معنایی یکسانه...ولی هر کدوم زمان خاصی برای استفاده دارن

می برای تک تک لحظاتی که وقت گذاشتی و به سوالات دوستان خودت جواب دادی ارزش قائلم.اما نمی تونم بخاطر اینکه کاربر فعالی هستی چشمم رو روی پستهایی که می زنی ببندم.یک زمانی بهت گفتم و بازم میگم دوست خیلی خیلی عزیزی هستی باسم.

اما یکبار با یکی از دوستان توی پروفایلش دعوا کردی و حرفهایی زده شد که گفتنش توی یک انجمن که هم انسان 10 ساله میاد و هم 50 ساله درست نبود
ولی اون موقع می ضمانت کردم گفتم دیگه چنین اتفاقی نمی افته.بخاطر همین اینبار که بعد از یک هفته مرخصیم اومدم سایت و دیدم ناظم انجمن بن ات کردن هیچ اعتراضی نکردم.چون فکر نکنم اینکه دوست منی یا اینکه کاربر فعالی باعث بشه که خیلی راحت بتونی به هر کس توهین کنی

می ممکنه با شخصی مخالف باشم یا موافق.اما درسته بگم پس چون مدیرم و با توجه به تعداد پستها حداقل 12 برابر شما جواب سوالات بچه ها رو دادم، پس هر کس حرفی بهم زد که به مذاقم خوش نیومد بهش فحش بدم؟برای یک لحظه عصبانیتت رو فراموش کن و به این سوالم فکر کن.اگر فکر می کنی جواب اینه که هر کس بسته به موقعیش می تونه فحش بده و به بقیه توهین کنه، می جلوی همه ازت معذرت خواهی می کنم.

ولی اگر تو هم این اعتقاد رو داری که همه صرف نظر از مقام و موقعیت و تعداد پست و رنگشون، موظف به رعایت احترام بقیه هستن، فکر کنم اون موقع با بن شدنت موافق باشی

طبیعیه ازین که کاربر فعالی مثل تو دیگه توی انجمن نیاد ناراحتم می کنه.خیلی هم ناراحتم می کنه.ولی این باعث نمیشه این که دسترسیت به انجمن برای یک هفته بسته شد ( با توجه به اینکه بار اولت نبود) رو کار اشتباهی بدونم
حتی اگر مدیر هم بودی باز هم از بن شدنت حمایت می کردم.

دوستان من واقعا متاسفم
هم برای خودم و هم برای این انجمن
یعنی اگر میگذاشتم توهین ها بمونه و تائیدشون می کردم، فکر می کنی بقیه برای من و کل انجمن متاسف نمی شدند؟

بهر حال تصمیم اینکه بمونی یا بری بر عهده خودته، نمی تونم مجبورت کنم بمونی یا بری.چون همونطور که این انجمن تابحال برای تو هیچ سود و در آمدی نداشته، می هم این 6 سال نه حقوقی گرفتم نه درآمدی از سایت گرفتم و محض دینی که به انجمن داشتم مدیریت می کنم.خیلی های دیگه هم مثل می اند...بنابراین فکر نکنم در این زمینه تنها باشی

ولی هر موقع احساس کردی طرفداری، حتی از حق و حقیقت با زبون خوش و با احترام هم امکانپذیره، می با روی خوش در خدمتتم.حتی لازم باشه میام منت کشی تا برگردی
در غیر این صورت هر کجا هستی موفق باشی
شنبه ی همان 26 دی:wink:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

كسري جان خوشحالم كه دوباره يوزرت فعال شد . ولي نمي خواد اينقدر دلسرد بشي كه ديگه اينجا فعاليت نكني .

هم خودت مي دوني و هم ماندانا چه چيزهايي توي اين مدت فعاليتم به من گفته شد ولي من توجه نكردم . البته يه مدت ناراحت بودم

ولي .....

خوشحال ميشم هنوز هم در كنار من و بقيه دوستان فلش كار باشي و از دانشت نهايت استفاده رو ببريم .

مرسي دوست من

موفق باشيد

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
کسری عزیز ، ما که نفهمیدیم چی شد و باعث و بانی شروع بحث کی بود و...
به هر حال از بن شدنت متعجب شده بودم....

از این موارد پیش میاد باید با آرامش رفتار کرد و کار رو دست مسئولش داد تا نظم حکم فرما بشه و افرادی مثل همونی که گفتید نتونند در روند کاری کاربران تاثیر منفی بزارن....

به هر حال با رفتنت از انجمن مخالفم و دوست دارم دوست خوبی مثل شما رو همیشه توی این انجمن ببینم ....

موفق و پیروز باشی:neutral:

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام بایو جان ، من که اصلاً تو جریان اتفاقاتی که افتاده نیستم ... ولی اینو می دونم که این انجمن با رفتن امثال شما تضعیف می شه در صورتی که اگراینجا یک انجمن هدفمند باشه اتفاقات بزرگی توش می تونه بیفته و می تونیم دیگه شاهد این نباشیم که افراد برای پرسیدن سوالات حرفه ای به انجمن های خارجی مراجعه کنند و می تونیم اینقدر در کنار هم پیشرفت کنیم که کسی به خودش اجازه نده که بیاد و بحث های حاشیه ای و چیپ راه بیندازه ... ولی فکر می کنم شما کمی حساس هستی و من به مدیران سایت حق می دم که به هر قیمتی نظم انجمن رو برقرار کنند . درسته که باید جلوی دشمن های انجمن رو گرفت و تو این مورد هم از شما تقدیر می کنم و هم حمایت ، اما با روش شما هم موافق نیستم (کل کل کردن) حالا اگه شما فعالیت نکنی و بری اون دشمنه که حال می کنه ... دشمن شما این انجمن یا مدیراش نیستن که بخوای با فعالیت نکردن تلافی کنی ، بمون و بزار همون مسیریو که داشتیم طی می کردیم و رو به پیشرفت بودیمو ادامه بدیم ... با رفتن امثال شما این انجمن تضعیف میشه و دشمن هاش حال می کنند اونا اینقدر ارزشمند نیستند که باعث جدایی شما از انجمنی که ساعت ها و ماهها وقتتو روش گذاستی بشن ، به نظر تو اونقدر ارزشمند هستند ؟

آخرین ویرایش:

evt

Member
خوشحالم که پست رو ویرایش کردی و کلمه نامناسبی رو که نوشته بودی ، پاک کردی .

ببین بایو عزیز ما همه یک جوری صحبت می کنیم و از یک کلمات خاصی استفاده می کنیم . که ممکن است برداشت های متفاوتی از آن ها بشود .
شاید در بهترین حالت باید بگم استفاده شما از کلمات ، برای پاسخگویی به سایر کاربران ، اگر نگویم توهین آمیز ، می توانم بگویم مناسب نبود .
بارها خود شما در پست هایی که زده بودید به من توهین کرده اید یا حداقل من اینطور برداشت کرده ام . من بارها گزارش برخی از پست ها ی نامناسب شما را به مدیران داده بودم . بلکه ترتیب اثر داده شود . اما اینطور نشد . مدیران این انجمن را چندان در برخورد با این بی اخلاقی ها ، مصمم ندیدم .
بسته شدن یک هفته ای حساب شما به عقیده من کمتریم میزان مجازاتی است که برای شما متصور است . امیدوارم در نوع صحبت کردنتان تجدید نظر کنید .
ماندن یا رفتن شما از این انجمن به عقیده من السویه است .

troojan

Member
سلام بايو
من مدت زيادي نيست كه اومدم تو انجمن ولي جدا به بعضي از دوستان عادت كردم و حقيقتش تو انجمن از چند نفر خيلي خوشم اومده از hadiMetal از محسن سمسارپور از آونگ، بهروز پي سي و از BioDread. خيلي با سوادشون در زمينه فلش حال كردم البته قصد جسارت به بقيه رو ندارم
اينكه من ميام تو اين انجمن بيشتر به خاطر ارتباط با شما هست
واسه من تو و هادي يه چيز ديگه ايد.
تو كمتر بحثي بوده كه يه ردوپاي موثر از شما دو تا نديده باشم

من دوست داشتم با بچه ها خارج از نت هم اشنا بشم ولي مثل اينكه دارم توي نت هم بعضي ها رو از دست ميدم

خيلي اميدوارم كه از تصميمت صرف نظر كني

نميدونم موضوع چي بود ، از كجا شروع شد و كي شروع شد فقط ميدونم كه دوست دارم بازم تو انجمن ببينمت

يه خواهش هم از مديران دارم:
افرادي كه انتقاد ميكنن بايد انتقادشون سازنده باشه و اگه نباشه جز دشمن به حساب ميان و بايد باهاشون مثل خودشون برخورد بشه نميگم كار بايو صددرصد درست بود ، اگه بهش توهين كردن در صورت سكوت كار بزرگوارانه اي انجام ميداد ولي حالا كه در مقابل توهين مثل خودشون جواب داده به نظرم مساوي شدن بازم بايو يه پله عقب تره چون مثل اينكه اون شروع نكرده
خواهش ميكنم كسي كه اولين پست توهين اميز رو ميزنه باهاش برخورد بيشتري كنيد و به كسي كه بهش توهين شده هم يه كم حق بديد از خودش به سبك توهين كننده دفاع كنه

چرا واسه اينكه بقيه به ادم بگن خوب بايد تحمل كرد و حرف نزد
البته به شما هم حق ميدم كه واسه حفظ نظم تو سايتتون اين جور كارها رو بكنيد

ولي اگه دشمنهاي مجيد انلاين بخوان هر بار با يه يوزر الكي به يكي مثل بايو گير بدن و شما هم افراد فعالتون رو بن كنيد اونوقت چي از انجمن ميمونه؟؟؟؟؟؟؟؟

Dr.Ezraeel

Member
بنده مثل اینکه باید بیام از خودم دفاع کنم!(جناب biodread نمی دانم هدفت از این پستت چیه؟! امیدوارم مظلوم نمایی نباشه!)
طوری رفتار میکنی که انگار در حق ات اجهاف شده ، با این که یه مدت bann بودی ولی مثل اینکه تغییری در رفتارت نداشتی! اگه دوست داشته باشی و دوستان هم کنجکاو باشند ، توضیح خواهم داد که چرا بن شدی؟
ین آقا هیچ تسلطی به فلش نداره حتی ... بعد میاد راجع به کارهای بچه ها نظر میده
منم یه جور جواب شو دادم که اگه رفت تو یه انجمن دیگه خواست باز spam بزنه یکمی فکر میکنه که آیا باز biodread اینجا هم هست یا نه !!!
اولا از کجا تشخیص دادی که من چی کاره هستم؟ تخصص دارم یا ندارم؟(علم غیب داری؟)
خیلی از افراد در این بخش هستند که با سواد هم هستند ولی پستی هم نمی زنند! خلاصه بگم.. تمام گمانهایت برای خودت نگه دار!
در ضمن پیشنهاد میدم اسپم ها رو(پستهای خودت) مدیر مربوطه بشماره!
چون فکر نکنم خودت پستهایی که پر توهین باشه رو اسپم بدونی!

خیلی وقته تصمیم گرفتم جواب افراد بی اخلاقی رو مثل شما ندم!

برای مدیران این بخش هم متاسفم!!
مدیران به جای اینکه پستهای اضافه و اسپمها و توهین ها رو پاک کنه میاد از شما هم تشکر میکنه!!
به توهین شما (که الان توسط مدیری ویرایش شده) آفرین هم می گویند!!

خودم چندین بار گزارش توهین های شما رو گزارش دادم اما هیچ جوابی نگرفتم که هیچ حتی پستهای توهین آمیز نه پاک شده اند و نه ویرایش!!!(اصلا شما خیلی زودتر باید بن میشدید چون نقض قوانین از شما بسیار اتفاق افتاده!)
پس مدیر رو برای چه کاری گذاشته اند؟؟؟(اینو مدیران بخش توضیح دهند!)
برای چی در اینجا مدیر هستید؟ هیچ کاری بدتر از این نیست که کسی به بنده توهین کنه و من خواستار برخورد با شخص خاطی هستم اما در کمال تعجب مدیر میاد تشکر هم میکنه از اون شخص!!
فکر نمی کنم احتیاجی به توضیح بیشتر باشه. لحن گفتار شما کاملا برای هرکسی معلوم هست و کسانی که یاید ببینند می بینند و می فهمند..

باز هم میگم دوستان اگه تمایل داشته باشند اتفاقی که باعث شد ایشون بن شوند رو شرح خواهم داد.

mohsensemsarpour

کاربر فعال
قبلا هم گفتم باز هم می گم بایو و Dr.Ezraeel به نظر من هر دو تموم کنید همین جا ...
هر چیزی حدی داره و وقتی طولانی می شه و از خارج می شه لوس می شه پیشنهاد می کنم خاتمه بدید
از همه دوستان تشکر می کنم که به هم احترام می گذارند و موجب این گونه اتفاقات نمی شن ، به نظر من بالا اومدن این چنین پست هایی جز خجالت برای ما و تعجب برای افراد تازه وارد تر چیز دیگه ای رو نداره ...

هر چی بوده تموم شده و رفته ، بقیه قضیه ها رو یا ولش کنید یا شخصی تسویه حساب کنید همین ... !

بازم از همه ممنونم ...

BioDread

Banned
بنده مثل اینکه باید بیام از خودم دفاع کنم!(جناب biodread نمی دانم هدفت از این پستت چیه؟! امیدوارم مظلوم نمایی نباشه!)
طوری رفتار میکنی که انگار در حق ات اجهاف شده ، با این که یه مدت bann بودی ولی مثل اینکه تغییری در رفتارت نداشتی! اگه دوست داشته باشی و دوستان هم کنجکاو باشند ، توضیح خواهم داد که چرا بن شدی؟

اولا از کجا تشخیص دادی که من چی کاره هستم؟ تخصص دارم یا ندارم؟(علم غیب داری؟)
خیلی از افراد در این بخش هستند که با سواد هم هستند ولی پستی هم نمی زنند! خلاصه بگم.. تمام گمانهایت برای خودت نگه دار!
در ضمن پیشنهاد میدم اسپم ها رو(پستهای خودت) مدیر مربوطه بشماره!
چون فکر نکنم خودت پستهایی که پر توهین باشه رو اسپم بدونی!

خیلی وقته تصمیم گرفتم جواب افراد بی اخلاقی رو مثل شما ندم!

مدیران به جای اینکه پستهای اضافه و اسپمها و توهین ها رو پاک کنه میاد از شما هم تشکر میکنه!!

خودم چندین بار گزارش توهین های شما رو گزارش دادم اما هیچ جوابی نگرفتم که هیچ حتی پستهای توهین آمیز نه پاک شده اند و نه ویرایش!!!(اصلا شما خیلی زودتر باید بن میشدید چون نقض قوانین از شما بسیار اتفاق افتاده!)
پس مدیر رو برای چه کاری گذاشته اند؟؟؟(اینو مدیران بخش توضیح دهند!)
برای چی در اینجا مدیر هستید؟ هیچ کاری بدتر از این نیست که کسی به بنده توهین کنه و من خواستار برخورد با شخص خاطی هستم اما در کمال تعجب مدیر میاد تشکر هم میکنه از اون شخص!!
فکر نمی کنم احتیاجی به توضیح بیشتر باشه. لحن گفتار شما کاملا برای هرکسی معلوم هست و کسانی که یاید ببینند می بینند و می فهمند..

باز هم میگم دوستان اگه تمایل داشته باشند اتفاقی که باعث شد ایشون بن شوند رو شرح خواهم داد.
جواب تو تو پ خ میدم

BioDread

Banned
از تمام دوستانم که به من لطف دارن ممنونم :rose:

همون طور که میدونید یه حرمتی شکسته شده
دیگه صلاح نیست من ...

امید وارم شما اشتباه من رو نکنید !
این انتفاق باید میافتاد - که ...

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان :neutral:

troojan

Member
من هم با محسن موافقم
هر چي بوده بايد گذاشت كنار
اينكه كي مقصره مهم هست ولي مهم تر از اون دوستيه
چه بايو مقصر چه Dr بلاخره بايد تموم بشه

بچه ها به فكر دوستيهامون و انجمن باشيم به نظر من بهتره

آونگ جان با هر مدير ديگه كه اينرو ميخونه
خواهش ميكنم اين تاپيك رو حذف كنيد
علتش رو هم بزاريد حفظ دوستيها

DaDaDooDoo

کاربر VIP
من که نمی بینم حرمتی شکسته شده باشه ... یکسری اظهار نظره فقط همین . بایو جان قصیه رو بزرگ نکن ، بی خیال ، کل کل همیشه وجود داره همه جا اما خوب تو انجمن درست نیست ، فکر کنم نظر همه همینه ... کاری ندارم کی حق داره اینو می زاریم به عهده اعضا که خودشون تشخیص بدن . همین که می گی تو پ.خ جوابتو می دم عالیه ، شاید مشکل شما 2 تا حل بشه یا بدتر بشه ولی خوبیش اینه که هر چی هست بین شماست و کسه دیگه نمی یاد دخالت کنه. من که فکر نکنم حرمت شما شکسته شده باشه با این 4تا کل کل معمولی یا 1 هفته بن بودن شما بالغ بر 1440 تا پست دادی که شاید بیشترش آموزشی بوده و کاربر ارزشمندی هستی از نظر من و حرمتت به این راحتی ها نمی شکنه . خلاصه خود دانی ، دیگه کشش ندیم بهتره ... به نظر من قضیه رو بزرگ نکن و تصمیم منطقی بگیر .

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

شما نمي خواد متاسف باشي واسه مديران اين انجمن !

بحث اينكه چرا پست بايو رو تاييد كردم فقط به مديريت كل سايت مربوط ميشد ( ماندانا ) كه توضيح داده شد !

اگه خود مانداناي عزيز خواستن خودشون توضيح مي دن .

پس لطف كنيد چه شما و چه كاربراي ديگر در كار مديريت دخالت نكنيد .

موفق باشيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا