بی بی کد bank exterior design

این یکی از کارهای اخیر بنده هست که اینو با وی ری رندر گرفتم
البته با مکسول هم رندر کردم قبلا
کار بازسازی بانکه و طراحی دچار تغییرات زیادی شده بنا به دلایل سکوریتی بانک مثل نرده های فلزی
موفق باشید:rose:
رندر روز اضافه شده

پیوست ها

• bank14.jpg
    bank14.jpg
    2 مگایابت · بازدیدها: 136
  • bank16.jpg
    bank16.jpg
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 106
آخرین ویرایش:

aroen

Well-Known Member
سلام
طراحی عالیه خوشحالم کارو به آدم کار بلدی مثل شما سپردن
نور داخل ساختمون می تونست ملایم تر باشه و تاثیرش رو سقف نیافته، سمت راست دستگاه های atm خالیه (شایدم فلاور باکس بوده) یه شکست کوچیکم گوشه ایجاد شده
موفق باشی

NNumber_one

Member
سلام کار قشنگی شده ولی من احساس میکنم یه ویلای مسکونی توی شمال هست تا یه بانک اونم با 4 تا خودپرداز
ممنون

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
خیلی قشنگ شده سعید . شاید این طراحی برای شعبه مرکزی بانک تجارت خوب نباشه ولی به نظره من برای شعبه های کوچیکتر مثه همین نمونه خیلی هم عالیه. و میتونه خیلی خیلی به تلطیف فضای بی روح شهری کمک کنه.
منکه دوس دارم همه بانک ها این شکلی طراحی بشن .
از نظر رندر هم قشنگ شده ولی نورش یه خورده معلوم نیس شبه یا روز. ولی در کل قشنگ شده .:rose:

آخرین ویرایش:

javadgonbadi

Well-Known Member
بابا من موندم اینا چطور نور پردازی می کنن خدایی من هر کاری رو می بینم می مونم چطور واقعا .......... اگه می شه یکی تو نور پردازی منو کمک کنه ممنون

max vray

کاربر VIP
به سلام مهندس پاکزاد.خوبی؟
طرح برای یک شعبه تو این ابعاد خوب هستش اما اینکه چجوری رازی شدن از سنگ های کالیبره (لاشه)تو نما استفاده کنی خودش کلی جای تعجب داره.اخه هر بانکی یکجور تم رنگی و متریال برای نماهای بانک هاش داره که اون حکم امضای اون بانک داره.مثلا همین بانک تجارت استفاده از سنگ گرانیت خاکستری و مشکی و تویسرکان مشکی بود قدیما ...اما الان این حرکتت نشون میده دیدگاهشون خیلی عوض شده!!
رندر هم خوبه اما کار خیلی داره به غروب میزنه.با ویری رندر میگیری نور رو مثل مکسول و فرای غروب در نظر نگیر تا رنگ متریال ا بهتر دیده بشه.افکت رد نور ماشین ها هم خیلی پایین هستش انگار پشت اسکوتر چراغ گذاشتن چون ردش خیلی به زمین نزدیک هستش.
در کل مثل همیشه خوب و عالی.
موفق باشی سعید جان.

کار خوبیه
طرح خوبی داره

سعید تو که همیشه از تراورتن استفاده میکنی تو کارات بهتر نیست یه تکسچر بزرگ بسازی که تکرارش حس نشه؟
با همین بافت یه تکسچر بزرگتر بسازی بسیار زیبا میشه
سلام فرشید جان آره قبلا ساختم ولی یکم فیدر شده تو متریال تو رندر خوب در نمی یومد
مرسی
سلام سعید جان ،
کار زیبایی شده

خسته نباشی:rose:
مرسی عزیزم
سلام
طراحی عالیه خوشحالم کارو به آدم کار بلدی مثل شما سپردن
نور داخل ساختمون می تونست ملایم تر باشه و تاثیرش رو سقف نیافته، سمت راست دستگاه های atm خالیه (شایدم فلاور باکس بوده) یه شکست کوچیکم گوشه ایجاد شده
موفق باشی
مرسی آره فلاورباکس بود تنکس
سلام کار قشنگی شده ولی من احساس میکنم یه ویلای مسکونی توی شمال هست تا یه بانک اونم با 4 تا خودپرداز
ممنون
تعریف معماری مدرن یکم تو ایران فرق می کنه مثل اینکه مثل ساختمون های مسکونی ما که مشابهش هیچ جا پیدا نمی شه
خیلی قشنگ شده سعید . شاید این طراحی برای شعبه مرکزی بانک تجارت خوب نباشه ولی به نظره من برای شعبه های کوچیکتر مثه همین نمونه خیلی هم عالیه. و میتونه خیلی خیلی به تلطیف فضای بی روح شهری کمک کنه.
منکه دوس دارم همه بانک ها این شکلی طراحی بشن .
از نظر رندر هم قشنگ شده ولی نورش یه خورده معلوم نیس شبه یا روز. ولی در کل قشنگ شده .:rose:
نظرت رو کامل قبول دارم دیگه لازم نیست خیلی درگیر ضوابط باشیم
بابا من موندم اینا چطور نور پردازی می کنن خدایی من هر کاری رو می بینم می مونم چطور واقعا .......... اگه می شه یکی تو نور پردازی منو کمک کنه ممنون
آموزش های نورپردازی خیلی خوبی تو سایت هست
قشنگه ولی چرا آسمون نداره!؟
آسمون داره که ؟
سلام داش سعید.............خسته نباشی کار جالبی شده......مففق باشی:rose:
سلام علی آقا خوش میگذره مرسی
به سلام مهندس پاکزاد.خوبی؟
طرح برای یک شعبه تو این ابعاد خوب هستش اما اینکه چجوری رازی شدن از سنگ های کالیبره (لاشه)تو نما استفاده کنی خودش کلی جای تعجب داره.اخه هر بانکی یکجور تم رنگی و متریال برای نماهای بانک هاش داره که اون حکم امضای اون بانک داره.مثلا همین بانک تجارت استفاده از سنگ گرانیت خاکستری و مشکی و تویسرکان مشکی بود قدیما ...اما الان این حرکتت نشون میده دیدگاهشون خیلی عوض شده!!
رندر هم خوبه اما کار خیلی داره به غروب میزنه.با ویری رندر میگیری نور رو مثل مکسول و فرای غروب در نظر نگیر تا رنگ متریال ا بهتر دیده بشه.افکت رد نور ماشین ها هم خیلی پایین هستش انگار پشت اسکوتر چراغ گذاشتن چون ردش خیلی به زمین نزدیک هستش.
در کل مثل همیشه خوب و عالی.
موفق باشی سعید جان.

سلام مهندس کریمی چطوری برادر منم اول خدایی سفید و خاکستری تیره زدم با سنگ گلکسی عالی ولی میگن خاک میگیره دیگه وقتش رسیده تعریف ها تغییرات ایجاد شه
موشن بلور هم بازم تو واقعییت میشه بری اون ور خیابون یک خورده زوم کنی ولی همچین حسی میده

maxpin206

Well-Known Member
سلام
سعید جان کار زیبایی شده
استفاده بجا از انتیک یکی از پون های مثبت کارته

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.به به مثل همیشه طراحی در کنار رندر خوب با هم خوش جلوه میکنن
خیلی کارهات رو دوست دارم.هم حجم سازی هات قشنگ هست.هم انتخاب متریال هات.
خیلی حجمهای مکعبی خلاقیت میخواد اینجور خوب در آوردن.اما با محمد کاملا موافقم.معمولا بانکها یه تیپ هستن. حالا این که طراحی رو عوض کردن میشه گفت فشن شدن:lol:
به لحاظ تکنیکی که نکات خیلی زیادی داره.
نور پردازی زنده و واقعی
شیدرسازی خیلی خوب از سنگ لاشه گرفته تامدیریت روی رنگ گیاهان.
فضا سازی خیلی خوب طوری که محدود بودن فایل مکس اصلا باعث نشده مثلا بانک وسط بیابون دیده بشه.خیلی خوب مهار شده
استفاده خیلی قشنگ از گل و گیاه.با اینکه چند تیپ بیشتر نیست اما حوصله گذاشتی کاری کردی تکراری به نظر نیاد.
عاشق برگ های روی زمینت هستم
در کل مثل همیشه نمره کامل رو میگیره کارهات.
موفق باشی.

دستت درد نکنه دادا :green: خیلی قشنگ واقعا نیاز بود درکنار این رندر های خشک یک پست پرو آرتیستی
ازت راضیم :green:
سلام
سعید جان کار زیبایی شده
استفاده بجا از انتیک یکی از پون های مثبت کارته
مرسی داوود جون مرسی اکستریور من
مای من
سلام.به به مثل همیشه طراحی در کنار رندر خوب با هم خوش جلوه میکنن
خیلی کارهات رو دوست دارم.هم حجم سازی هات قشنگ هست.هم انتخاب متریال هات.
خیلی حجمهای مکعبی خلاقیت میخواد اینجور خوب در آوردن.اما با محمد کاملا موافقم.معمولا بانکها یه تیپ هستن. حالا این که طراحی رو عوض کردن میشه گفت فشن شدن:lol:
به لحاظ تکنیکی که نکات خیلی زیادی داره.
نور پردازی زنده و واقعی
شیدرسازی خیلی خوب از سنگ لاشه گرفته تامدیریت روی رنگ گیاهان.
فضا سازی خیلی خوب طوری که محدود بودن فایل مکس اصلا باعث نشده مثلا بانک وسط بیابون دیده بشه.خیلی خوب مهار شده
استفاده خیلی قشنگ از گل و گیاه.با اینکه چند تیپ بیشتر نیست اما حوصله گذاشتی کاری کردی تکراری به نظر نیاد.
عاشق برگ های روی زمینت هستم
در کل مثل همیشه نمره کامل رو میگیره کارهات.
موفق باشی.

خوشم اومد عارف جان خیلی خوب بررسی کردی کاملا با نظرت موافقم مرسی از این که وقت گذاشتی عالی :green:

hossein j j

Active Member
سلام استاد،کار زیبایی شده بهت تبریک می گم...
اما نسبت به کارای قبلیت که با مکسول یا فرای بود یه کم متفاوت هست..در هر حال طرحش برا یه بانک خوب شده ، مرسی از کار قشنگت استاد من ...
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا