AutoPlay Media Studio چرا نه؟

Ahle Iran Zamin

Active Member
اين همه درخواستي كه براي ايجاد انجمن AutoPlay Media Studio از مديران ميشه
نشان از علاقه كاربران به اين نرم افزار داره
اما چرا اين خواسته پاسخ داده نميشه؟
تو اين سايت قسنتهايي هست كه خيلي خلوته و ماه به ماه يه تاپيك جديد اضافه نميشه
حالا يه قسمت هم برا ams ايجاد بشه مگه چي ميشه؟

mohammad.sub7

کاربر فعال
ببین . 1 سوال مشابه هم من پرسیدم مدیر سایت پاسخ قانع کننده داد اونم اینکه اگه قرار باشه واسه تک تک برنامه ها 1 انجمن مجزا باشه واقعا نمیشه. سایت منفجر میشه. تو زمینه 3d کلی نرمافزار قوی هست اما هیچ کدوم انجمن یا لینک جدا ندارن جز 3 تا از بهترین ها و البته پر استفاده ترینهاشون.

به نظر من وجود فلش - بیلدر - دایرکتور تقریباً مورد استفاده 90 درصد مالتی مدیا کارها هستش. البته خود من فقط کار فول فلش رو قبول دارم الان.

Ahle Iran Zamin

Active Member
نظر شما و مديران سايت جاي خودش محترمه
اما من قانع نشدم
بعضي نرم افزارها هستن كه نياز به يه انجمن جدا دارن

مثلا همين 3d كه شما ميگي
خوب همه ميدونيم تو ايران بيشتر از مكس استفاده ميشه و بايد يه انجمن تخصصي برا خودش داشته باشه
اما چون مايا در ايران كمتر شناخته شده با اينكه در سينماي دنيا جايگاه بالايي داره
بايد فراموش شه يا نه بايد با ايجاد انجمن اون رو به كاربران معرفي كنيم (برا مثال گفتم مايا)

تو بحث برنامه هاي autorun هم ميبينيم
كه م م ب فقط تو ايرانه كه هموز پا برجاست و تو دنيا فراموش شده
حتي تو ويندوز 8 هم مشكل داره
فلش هم داره به دايركتور ملحق ميشه و جاي خودش رو به html5 ميده
حالا ما نبايد ams رو به عنوان يه جاگزين براش معرفي كنيم؟
فقط برا اينكه ams كمتر شناخته شده

آخرین ویرایش:

mohammad.sub7

کاربر فعال
من خودم میگم فقط کار فول فلش رو کامل میدونم. اما بیلدر کلی طرفدار داره و کلی استفاده میکنن. من اتوپلی کار کردم نرم افزار خوبی بود اما فکر میکنم واسه اینکه انجمن جدا باشه باید از خوب بالاتر باشی یا اینکه طرفدار زیاد باشه

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
هر انجمنی برای خودش سباست هایی داره، این انجمن هم همینطور
برای اینکه یک بخش جدید ایجاد بشه، باید برای مسئولین روشن باشه که انجمن جدید انجمن فعالی خواهد بود و کاربرانش رو خواهد داشت.

جدای همه ی این مسائل، من قبلاً هم عرض کردم خدمت کاربران عزیز، این موارد بصورت مستقیم به مدیران کل مربوط هست. بنده هم بعنوان مدیر انجمن mmb درخواست کاربران رو به گوش مدیران کل رسوندم و بنظر خودم هم وجودش میتونه مفید باشه.
من وظیفه ی خودم رو انجام دادم، اما تصمیم نهایی به عهده ی مدیران کل هست.

taha91

New Member
همچنین به من هم خبر بدید ولی فک نکنم ایجاد بشه
بحث اضافه هم درباش ارزش نداره

p30graphic

Active Member
بنظرم ایجاد انجمن وقتی متخصص نباشه بی معنیه. اگه قرار باشه همه فقط سوال بپرسن سودی نداره. نرم افزارهایی که میبینید واسه خودشون انجمن دارن همه حداقل چندتا متخصص تو این زمینه فعال دارن. بنظرم خوبه که ایجاد بشه اما اگه قراره فعالیتی نداشته باشه یا اینکه فقط سوال بدون جوابب داشته باشه نتیجه نمیده

در ضمن من دوست دارم بچه هایی که اینجا هستن روی یه مورد تمرکز کنن که قوی تره

جدیدترین ارسال ها

بالا