ASP.net AND SQL server help me Plz

webman

New Member
من مشکلی که دارم اینه با ASP.net صفحه ای طراحی کردم که اطلاعاتی رو میگیره و باید این اطلاعات رو در بانک اطلاعاتی که با SQL طراحی کردم ذخیره کنه.
با اینکه میدونم کد های ASP.net رو درست نوشتم ، البته مطمن نیستم که در SQL همه ی تنظیمات رو درست انجام دادم یا نه .
حالا وقتی که روی دکمه sabmit کلیک میکنم ، مرورگر هیچ error ای به من نمیده ولی هیچ اطلاعاتی هم در Table مورد نظرم ذخیره نمیشه !:oops:

لطفا من رو راهنمایی کنین :)

crazy-eskelet

New Member
منم هم توی پروژه ام ولی با asp classic 3.0 همین مشکل رو دارم و دیتابیسم اکسس هست. لطفاً جواب بدید.

hipersia

New Member
webman گفت:
من مشکلی که دارم اینه با ASP.net صفحه ای طراحی کردم که اطلاعاتی رو میگیره و باید این اطلاعات رو در بانک اطلاعاتی که با SQL طراحی کردم ذخیره کنه.
با اینکه میدونم کد های ASP.net رو درست نوشتم ، البته مطمن نیستم که در SQL همه ی تنظیمات رو درست انجام دادم یا نه .
حالا وقتی که روی دکمه sabmit کلیک میکنم ، مرورگر هیچ error ای به من نمیده ولی هیچ اطلاعاتی هم در Table مورد نظرم ذخیره نمیشه !:oops:

لطفا من رو راهنمایی کنین :)

رویtable راست کلیک کن و permission رو تنظیم کن اگر درست نشد برای من ایمیل بزن، مشکلی نداره ، چند جور اشکال کلیشه های هست فقط یک بار آدم میبینه و دیگه یادش می مونه که چطور حلش کنه ایمیل من :[email protected]

CaptanBlack

Member
دوست عزيز !

شما کمي سوالت را کامل کن !

1 - اگر شما يک فرم را Submit کني بايد سرويس دهنده شما IIS بهت يه Response بفرسته و صفحه اي باشه که مثلا به شما بگه Record Added Successfully که شما اين صفحه را بعد از insert کردن رکوردت بايد ايجاد کني! معمولا چنين مشکلي نباد پيش بياد مگه اينکه IIS شما يا ASP .Net يه مشکلي داشته باشه !

2 - شما بعد از اينکه رکورد را insert کردي ! مثلا با Sqlcommand ، تابع executenonquery يک مقدار که نشون دهنده اضافه شدن يا نشدن رکوود هست بر مي گردونه !
شما بهتره برنامت را Trace کني و اگر دليلش را نفهميدي کدت را بگذاري تا بيشتر دوستان کمک کنند

-- قضيه چيه ! چرا همه Email ميدهند ! بابا بگذاريد ما کم سوادها هم بفهميم مشکل ايشون از کجاست شايد به دردمون بخوره --

amirlol

Well-Known Member
در مورد اول برای تست سرس ببین رو اکسس می ریزه یا نه !!
ریخت مشکل از بانک نریخت مشکل از سرس

در مورد بعد سرس باید باشه ببینم

یهنی در هر دو مورد سرس بزارید چک کنم

webman

New Member
CaptanBlack گفت:
دوست عزيز !

شما کمي سوالت را کامل کن !

1 - اگر شما يک فرم را Submit کني بايد سرويس دهنده شما IIS بهت يه Response بفرسته و صفحه اي باشه که مثلا به شما بگه Record Added Successfully که شما اين صفحه را بعد از insert کردن رکوردت بايد ايجاد کني! معمولا چنين مشکلي نباد پيش بياد مگه اينکه IIS شما يا ASP .Net يه مشکلي داشته باشه !

2 - شما بعد از اينکه رکورد را insert کردي ! مثلا با Sqlcommand ، تابع executenonquery يک مقدار که نشون دهنده اضافه شدن يا نشدن رکوود هست بر مي گردونه !
شما بهتره برنامت را Trace کني و اگر دليلش را نفهميدي کدت را بگذاري تا بيشتر دوستان کمک کنند

-- قضيه چيه ! چرا همه Email ميدهند ! بابا بگذاريد ما کم سوادها هم بفهميم مشکل ايشون از کجاست شايد به دردمون بخوره --

متشكرم از راهنماييت باشه سرس رو ميذارم.

parviznik

New Member
برای اطمینان از اینکه شما کد sql خود را درست نوشته اید من توصیه می کنم قبل استفاده کد sql آن را درQuery Analyzer تست بکن بعد از اطمینان از اینکه دستور sql شما بدون اشغال هست آن را به ماجول انتقال بده.

webman

New Member
مشکل حل شد.
مشکل از هاست بود.
نتیجه گیری : هاست خوب بخرید!
نتیجه گیری اخلاقی : هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری !

از توجه همگی ممنونم ، راستش خودم یادم رفته بود یه همچین پستی دادم !!

جدیدترین ارسال ها

بالا