asp & asp.net

md_mo

New Member
سلام
خسته نباشيد
آقا من برنامه نويسي ياد ندارم مي خوام asp يا asp.net ياد بگيرم
بخش آموزشي هم كه ظاهرا تعطيل شده
كسي به من ميگه كه براي اين asp يا asp.net
به چه نرم افزارهايي نياز است و آيا ديتاباس حتما لازمه
بايد خودمون بسازيم يا از جايي دانلود كنيم.
و از همه مهمتر اگر ما دو صفحه در سايتمون داشتيم مثل
about.asp و contact.asp چه جوري ميشه كه
http://www.mysite.com/defult.asp?id=1
http://www.mysite.com/defult.asp?id=2
فكر ميكنم كار QueryString باشه
اين شي QueryString رو چه جوري ميشه ساخت؟ :?: :!: :?: :idea: :arrow:
كمكم كنيد اندوهگينم

چقدر سوال كردم كي مياد جواب بده :roll:

mehrdad55

Member
md_mo گفت:
سلام
خسته نباشيد
آقا من برنامه نويسي ياد ندارم مي خوام asp يا asp.net ياد بگيرم
بخش آموزشي هم كه ظاهرا تعطيل شده
كسي به من ميگه كه براي اين asp يا asp.net
به چه نرم افزارهايي نياز است و آيا ديتاباس حتما لازمه
بايد خودمون بسازيم يا از جايي دانلود كنيم.
و از همه مهمتر اگر ما دو صفحه در سايتمون داشتيم مثل
about.asp و contact.asp چه جوري ميشه كه
http://www.mysite.com/defult.asp?id=1
http://www.mysite.com/defult.asp?id=2
فكر ميكنم كار QueryString باشه
اين شي QueryString رو چه جوري ميشه ساخت؟ :?: :!: :?: :idea: :arrow:
كمكم كنيد اندوهگينم
چقدر سوال كردم كي مياد جواب بده :roll:

با سلام
براي برنامه نويسي asp ميتواني از frontpage با Macromedia Dreamweaver 4 استفاده كني
براي بانكها هم ميتواني از accsess استفاده كني و بانكها مورد نياز را در آن ايجاد كني
با تشكر

mahyar_nel

Active Member
اقا سلام بله مثله اين كه اين بخش كار نمي كنه (اقا مجيد يه سري بزنيد )
ديتابيس هم نيازه
بقيشو نمي دونم ولي شما بهتره كه asp.net بخونيد به جاي asp چون تمام كارهاشون يكي ولي asp.net بيشتر
اين و هميشه بهياد داشته باش چون من از كسايي كه سال (دروغ ميگم 10 سال :wink: )شنيدم كه ميگن حيف وقتي كه صرف asp بشه
قبل asp.net بايد #c و vb script fo,kd

Zanguei

Member
در ادامه صحبتهاي دوستان بگم كه اگه كتاب هم بخونين بد نيست.مخصوصا شما كه مشهدي هستين حيفه از نعمت كتابخانه آستان قدس بهره نبرين.

md_mo

New Member
سلام
خيلي ممنون
سعي ميكنم كه بيشتر مطالعه بكنم تا :idea: بشم
آقا مجيد اين بخش مربوط به aspحيفه كه درش تخته بشه
راستي اگه يه جونمردي پيدا بشه و يه سايت چند صفحه اي درست كنه البته asp يا asp.net و بزاره واسه دانلود خيلي بهتر از مقالست
نيست , به نظر من كه هست :lol:

" ********** "
مهدي

mahyar_nel

Active Member
اقا قراره يه دونه اقا شاهرخ بذازه
اگر ميخواي اي اس پي بسازي بهتره با اينتر ديو كار كني

md_mo

New Member
اقا حرف شما براي كتابخانه استان قدس درست ولي اونجا بايد عضو باشي و همون جا هم كه نميشه كتابو درست خوند براي همين ديروز رفتم يه كتاب خريدم از انتشارات ناقوس asp 3.0
از همتون متشكرم كه جواب دادين آقا شاهرخ شما هم كار خيلي خوبي ميكنيد اين هم براي من خوبه و هم براي همسال من.

اگر چيزاي ديگه اي هم لازمه بگين
متشكرم.

ـــ مهدي __
[email protected]

mehrdad55

Member
با سلام
آقا اگر ميخواهي كتاب مطالعه كني بهتره انتشارات ديباگران را مطايعه كني چون ترجمه صرف نيست
و ميتواني از سي دي هاي انياك هم استفاده كني آوزش با محيط شبيه سازي شده است
با تشكر

Zanguei

Member
md_mo گفت:
اقا حرف شما براي كتابخانه استان قدس درست ولي اونجا بايد عضو باشي و همون جا هم كه نميشه كتابو درست خوند براي همين ديروز رفتم يه كتاب خريدم از انتشارات ناقوس asp 3.0
از همتون متشكرم كه جواب دادين آقا شاهرخ شما هم كار خيلي خوبي ميكنيد اين هم براي من خوبه و هم براي همسال من.

اگر چيزاي ديگه اي هم لازمه بگين
متشكرم.

ـــ مهدي __
[email protected]
سلام مهدي جان. مگه عضو شدن تو كتابخانه چقدر سخته (البته يكم سخته). اگه دانشجو يا فارغ التحصيل از دانشگاه هستين ميتونين جمعه برين عضو بشين من شنيدم جمعه ها صبح ساعت 8 ثبت نام ميكنن و اگه شرايط بالا رو ندارين هر سال هفته كتاب كتابخانه عضو ميكنه و ميتونين عضو بشين هفته كتاب هم فكر كنم اوايل آبانماه باشه. در ضمن اينكه كتاب خريدين خيلي خوبه چون آدم كتابي رو كه خيلي به كارش مياد رو كه نميشه همش از كتابخونه بگيره. يه كتاب ميخري و از كتابخونه براي گرفتن اطلاعات بيشتر و ديدن نكات جالبي كه ممكنه تو كتابي كه ميخري نباشه استفاده ميكني.اتفاقا ممنم كتابي رو كه شما خريدي دارم. در ضمن اگه دنبال نكات حرفه اي تر ميگردي كتاباي انتشارات نص هم بد نيست.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
جواد جان مشكل همون جمعه و مهمتر ساعت 8 هستش :lol:
آخه مرد مومن روز جمعه اي كي ميتونه ساعت 7 از خواب پاشه كه ساعت 8 برسه كتابخونه :oops: :lol:
من كه الان حدود يك سالي ميشه از دانشگاه معرفي نامه گرفتم كه برم ثبت نام كنم :wink: اما متاسفانه هنوز نتونستم كاليبرمو كم كنم كه جمعه صبح زود پاشم :oops: :oops: :wink: :lol: :lol:

مجيد

saman_sweden

Active Member
Majid گفت:
آخه مرد مومن روز جمعه اي كي ميتونه ساعت 7 از خواب پاشه كه ساعت 8 برسه كتابخونه :oops: :lol:
من كه الان حدود يك سالي ميشه از دانشگاه معرفي نامه گرفتم كه برم ثبت نام كنم :wink: اما متاسفانه هنوز نتونستم كاليبرمو كم كنم كه جمعه صبح زود پاشم :oops: :oops: :wink: :lol: :lol:

مجيد
آقا ميگن سحــــــــــــــر خيـــــــــــــــــــــــــز باش تا كامروا شوي

shahrokh_xp

Active Member
آقا سامان شما خودت دلت میاد خواب راحت روز جمعه(یکشنبه شما) را بهم بزنی :wink: :roll:

saman_sweden

Active Member
shahrokh_xp گفت:
آقا سامان شما خودت دلت میاد خواب راحت روز جمعه(یکشنبه شما) را بهم بزنی :wink: :roll:
اقا ساعت ما كوك و تنظيم شده است يكشنته دوشنبه نداريم من سر يه ساعت ميخوابم سر يه ساعت هم پا ميشم به ما ميگن اتومات

Zanguei

Member
Majid گفت:

مجيد
8O 8O 8O :!:
پس ما كه مجبوريم از 24 ساعت شباته روز 25 ساعت بيدار باشيم چي! واي كه الانه من چند وقتيه كه مزه خواب صبح اصلا از يادم رفته .به ساعت ارسال نامه نگاه بنداز:!:
البته به قول آقا سامان سحرخيز باش تا كامروا شوي

mohebbi

New Member
كار با asp.net خیلی راحت تره و کلی در نوشتن برنامه ها کمک میکنه.

Mafia

Member
به نظر من اشتباه كردي كتاب ASP 3.0 رو خريدي چون مبحث ASP.net با ASP كاملا جدا است!

rozhins

New Member
سلام من یه مشکلی با asp دارم اگه کسی میتونه حتما جواب منو بده .قضیه خیلی حیاتی!
iis من رو کامپیوترم کار نمی کنه.رو هر کامپیوتر دیگه ای که نصب می کنم کار می کنه. همه تنظیماتشو دست کاری کردم؟!!!

rozhins

New Member
سلام من یه مشکلی با asp دارم اگه کسی میتونه حتما جواب منو بده .قضیه خیلی حیاتی!
iis من رو کامپیوترم کار نمی کنه.رو هر کامپیوتر دیگه ای که نصب می کنم کار می کنه. همه تنظیماتشو دست کاری کردم؟!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا