جلوه های ویژه Artirial's Cover

sina 2020

Well-Known Member
به به بازم کار c4d ... ایول دمت غیژ ...

من اگه جای نو بودم آسمونو تو حالت شب میگرفتم فقط کافیه تایم phisical sky رو رو نصف شب قرار بدی... خودش ستاره هم میده
شیشه چراغا رو یه متریال که توش کامل دیده شه و اون قسمت آهنی وسط لامپ که باعث روشنایی میشه رو یه luminance زرد رنگ میدادم
سیم باید یه مقدار کلفت تر بشه بعضی قسمتاش ضخامتش صفر شده . سرپیچ هم داشته باشه بهتره

alless

New Member
مرسی لطف دارید . راستش این کار یکم عجله ای بود و زیاد نتونستم رو دیتیلایی که گفتین کار کنم . ولی نویز رو عمدا دادم و کلا دوس داشتم فضای کار یکم کارتونی بشه .

آسمون رو هم یه عکسه که تو Photoshop اضافه کردم کلا بکگراندم transparent بود . راستش زیاد Sky c4d رو قبول ندارم .

Mehran coyote

Well-Known Member
به به بازم کار c4d ... ایول دمت غیژ ...

من اگه جای نو بودم آسمونو تو حالت شب میگرفتم فقط کافیه تایم phisical sky رو رو نصف شب قرار بدی... خودش ستاره هم میده
شیشه چراغا رو یه متریال که توش کامل دیده شه و اون قسمت آهنی وسط لامپ که باعث روشنایی میشه رو یه luminance زرد رنگ میدادم
سیم باید یه مقدار کلفت تر بشه بعضی قسمتاش ضخامتش صفر شده . سرپیچ هم داشته باشه بهتره

فقط برای نظر
همه چیز نباید طبیعی باشه و رئال بزنه مخصوصا وقتی که داریم یه کاور موزیک رو میزنیم میتونیم خیلی از قوانین رو بشکنیم
شاید هدف از این نوع سیم چیزه دیگس و نه فقط برای رسوندن برق به لامپ ، البته قبول دارم سیم ها برای مچ شدن با صحنه وقت بیشتری رو میطلبید.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ما بیشتر ایرانی ها فکر کردیم 3d یعنی اینکه بتونیم به بهترین نحو یه صحنه رو با بالاترین جزئیات شبیه سازی کنیم
اخیرن کارهای معماری اینقدر زیاد شده که ضعف توی انیمیشن و طراحی کاراکتر و حتی فضاسازی خیلی ضعیف شدیم.

امیدوارم توی همه ی سبک ها ایران هم قوی بشه

یا علی

alless

New Member
دقیقا قبول دارم حرفتو . کلا جو 3d طوری جا افتاده که فقط خلاصه میشه به معماری و الانم انقد زیاد شدن که دیگه حتی کاراری خوف معماری سه بعدی هم جذابیتشو از دست داده .
فضاهای ابسترکت کلا کم کار میشه .

webxyz

Member
اگه لامپ ها پر نور تر بشن و یه کمی حس وزن دار بودن به لامپها بدی به نظرم بهتر میشه الان خیلی سبک و حبابی به نظر می رسن.:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا