بی بی کد artesh residential towers*******

*farshid*

کاربر VIP
پروژه برج های مسکونی اتوبان ارتش تهران
طراحی و پرزانته : arkhe group

3Ds max 2013
vray 2.4
ps 6
attachment.php

attachment.php

attachment.php

mj1.jpg
mj2.jpgmj 44.jpg

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.چه کار خوبی شده.آووررین بر شما.
فضا خیلی جذاب شده.ترکیب شب و نور زرد عالی شده.
perfect!
در مورد طراحی خیلی جالب شده.به نوبه خودش طرح خاصی هست و برای فروشش مثل بمب صدا میکنه.کف سرمایه داری هستم که این پول رو برای ساختش میخواد هزینه کنه و جالب هست چند 10 برابر که در میاره! خدائیش ایران مثل هند شده. خیلی ها محتاج نون شب هستن یه عده به هر دلیل سرمایشون باهم جمع بشه از 95 درصد مردم بیشتر دارن

aroen

Well-Known Member
خسته نباشی سال بالایی سابق
چیزی که خیلی به نظرم زیبا بود ترکیب سطوح صاف و شیشه ای با سطوح تراس داره یه سطج کاملا صاف و یک سطح کامل بافت دار :clap:
در مورد رندر که حرفی نیست واقعا زیبا شدند فقط سوالم اینه اون نقاط سیاه رنگ پشت شیشه ها چه جوری ایجاد شدند؟یه جورایی به کار بعد دادند جوری که انگار داخل کار هم مدل شده باشه

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خیلی عالی شده ، بدون شک کار از سطح بالایی برخورد داره ...
امیدوارم شاهد کارهای بیشتری از شما باشیم ... :rose:

SinaTR

Well-Known Member
اين ته اتوبان ارتش باند شمالی اجرا می شه درسته؟

archman3d

Member
خیلی عالی بود
یک سوال دارم: این خط نورانی ماشینو با متریال و تکسچر ساختید؟ میشه کلید واژه یا اسم درست این تکسچر رو به من بگید تا بتونم داخل نت سرچ بزنم و پیداش کنم؟ خیلی دنبالش گشتم اگه امکانش هست کامل راهنمایی کنید

*farshid*

کاربر VIP
به نظر من طرح جالب نیست. شبیه برج های چین باستان شده :-?
رندر هم (جسارتا) خیلی سرد شده.
چشم . سرد شده بعله ولی دیگه اینم یه جور شرایط جویه

سلام.چه کار خوبی شده.آووررین بر شما.
فضا خیلی جذاب شده.ترکیب شب و نور زرد عالی شده.
perfect!
در مورد طراحی خیلی جالب شده.به نوبه خودش طرح خاصی هست و برای فروشش مثل بمب صدا میکنه.کف سرمایه داری هستم که این پول رو برای ساختش میخواد هزینه کنه و جالب هست چند 10 برابر که در میاره! خدائیش ایران مثل هند شده. خیلی ها محتاج نون شب هستن یه عده به هر دلیل سرمایشون باهم جمع بشه از 95 درصد مردم بیشتر دارن
مرسی عارف جان شما لطف داری
حرفای ضد سرمایه داری نزن :دی

خسته نباشی سال بالایی سابق
چیزی که خیلی به نظرم زیبا بود ترکیب سطوح صاف و شیشه ای با سطوح تراس داره یه سطج کاملا صاف و یک سطح کامل بافت دار :clap:
در مورد رندر که حرفی نیست واقعا زیبا شدند فقط سوالم اینه اون نقاط سیاه رنگ پشت شیشه ها چه جوری ایجاد شدند؟یه جورایی به کار بعد دادند جوری که انگار داخل کار هم مدل شده باشه
سلام با استعداد جان
مرسی
در مورد جاهای تاریک ... تو فوتوشاپ بعضی از نقاط رو سیاه کردم برای مپ vray light material و سعی کردم بیوفته جایی که باید بیوفته هر چند بعضی از جاها از دستم در رفته . کل این کار رو تو 3 ساعت بستم 2 ساعتش صرف ساختن همون مپ شده که عکس مناسبی براش پیدا نکردم نهایتا . یک دست شده مقداری
خیلی عالی شده ، بدون شک کار از سطح بالایی برخورد داره ...
امیدوارم شاهد کارهای بیشتری از شما باشیم ... :rose:
سپاسگذارم
اين ته اتوبان ارتش باند شمالی اجرا می شه درسته؟
سایت پروژه اونجاس ولی به این راحتی ها چیزی اجرا نمیشه . در مرحله امکان سنجیه و دارن آلترناتیو بررسی میکنن
خیلی عالی بود
یک سوال دارم: این خط نورانی ماشینو با متریال و تکسچر ساختید؟ میشه کلید واژه یا اسم درست این تکسچر رو به من بگید تا بتونم داخل نت سرچ بزنم و پیداش کنم؟ خیلی دنبالش گشتم اگه امکانش هست کامل راهنمایی کنید
مرسی
light trail سرچ کنی پیدا میشه

KHURSHID

کاربر فعال
سلام بر استاد به نظرم این کار یکی از بهترین و جذاب ترین کارهایی باشه که از شما دیدم عاشق این رندرای آرتیستیم که آدمو میبره تو رویااااااااااااااافقط میتونم بگم ععععععععاااااااااااالللیییییییییههههه فقط یه چیزی اگه همه ی نورها باهم روشن نبود بهتر نمیشد ؟ یعنی یه عدده نورپنجره ها روشن بود یه عدده خاموش البته اینا اصلا از تاثیر گذاریه کار کم نمیکنه خیلی خوبه

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
سلام فرشید جان
جزئیات طبقه دوم ساختمون خیلی کمه اما درکل مثل همه ی کارهات عالیه
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا