Ane ارجاع به صفحه نظرات برنامه، در مارکت بازار

armanbm

کاربر VIP
Ane ارجاع به صفحه نظرات برنامه / صفحه برنامه، در مارکت بازار

سلام،
تو این پست 2 تا ANE معرفی میشه:
1. ارجاع به صفحه برنامه
2. ارجاع له قسمت نظرات برنامه

این دو تا ANE رو برای بازیی ستاره دریایی نوشتم ، گفتم در اختیار عزیزان بزارم شاید برای دوستان استفاده بشه.
این ANE فقط روی آندروید کار میکنه پس اگه تو ویندوز بخواید دیباگ کنید ارور میگیرید.
روش استفادشون کاملا یکسان، ابتداANE مورد نظرتون رو به فلش بیلدر یا فلش پروفشنال اضافه کنید و سپس کد رو در جای مورد نظرتون اضافه کنید، مثلا در فشردن یک دکمه، نمونه کد:

کد:
			var sa:AppPageInterface = new AppPageInterface();
			sa.showAppPage("PACKAGE_NAME");
		}

به جای PACKAGE_NAME نام پکیج برنامه ای که تو بازار قرار میگیره رو باید بگذارید. دقت کنید که خود بازار هم به ابتدای اون یک air اضافه میکنه که شما هم باید اون رو بنویسید.

نکته: چون هر دو تای این ANE ها یک جور کد دارند در حال حاظر نمیشه از هر دوتاشون توی یک پروژه استفاده کرد.

پیوست ها

• bazarAppPage.zip
    4.6 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • bazarAppPageComment.zip
    4.6 کیلوبایت · بازدیدها: 29
آخرین ویرایش:

Fanous

Well-Known Member
سلام
آقا ما توی آسمونا دنبال شما بودیم ، اینجا پیداتون کردیم
بالاخره یکی پیدا شد که ane درست بکنه
آقا اگر بتونین برای پرداخت درون برنامه بازار یک ane بنویسین خیلی محشر میشه
یا حداقل یه آموزش کوچیکی بدین ممنون میشم
من بازی ستاره دریای رو توی بازار پیدا نکردم
ممنون میشم لینک اون رو هم بذارین
خدا خیرتون بده

آخرین ویرایش:

Fanous

Well-Known Member
آقا من این ane رو امتحان کردم
دست شما درد نکنه
صفحه برنامه رو توی بازار باز کرد ولی اونطوری که فرموده بودین پنل نظرات رو باز نکرد
توی برنامه ها دیده بودم که سوال میپرسه میخواین به برنامه ستاره بدین و اگه اوکی می کردی صفحه برنامه در بازار باز میشد و پنجره ستاره هاش و قسمت نظر میومد روی صفحه
امکانش هست ane خودتون رو به این شکل تغییر بدین؟
ممنون میشم

armanbm

کاربر VIP
سلام Fanous عزیز. ممنون بابت استقبالت و نکته ی خوبی که اشاره کردی. متوجه این اشتباه نبودم.
ایرادی که گفتی رو رفع کردم و پست اول رو اصلاح کردم. با دانلود ANE دوم میتونی مستقیم به صفحه نظرات برنامه بری و ستاره بهش بدی.

بازی ستاره دریایی رو ان شا الله 30 خرداد میزاریم روی بازار. هنوز پابلیش نشده.

---
در مورد اینکه گفتی خرید درون برنامه ای برای فلش بسازیم، راستش فکر میکنم یک مقدار وقت گیر باشه. این ane که ساختم چیز خاصی نداره چهار خط کد جاواهست. اما کلاس های خرید درون برنامه ای زیاده و امتحان نکردم ببیم اونها رو میشه به سادگی آورد تو فلش یا نه. اما در مورد آموزش که گفتی امیدوارم فرصت کنم یک آموزش بزازم. البته آموزش هایی به زبان انگلیسی هست که کم و بیش قابل استفاده هستند.

بازم از کمکت ممنونم دوست من.
یا علی.

Fanous

Well-Known Member
آقا ایول
دومی دقیقا همونی بود که دیده بودم
خیلی عالی
دست شما درد نکنه
خیلی حال داد
---------------------------------
بیضبرانه منتظر دیدن بازی شما هستم
برای خرید درون برنامه چندتا ane پیدا کردم که همشون مربوط به گوگل پلی هستن
توی گیت هاب هم چندتا هست
ولی خب به کار ما نمیان
آموزش ساخت ane هم چندتا دیدم ولی چون سر از جاوا و ایکلیپس در نمیارم موفق نشدم ازشون استفاده کنم
بهرحال از زحمات شما بسیار سپاسگذارم
موفق باشین

ghasemMMb

New Member
آموزش ساخت ane هم چندتا دیدم ولی چون سر از جاوا و ایکلیپس در نمیارم موفق نشدم ازشون استفاده کنم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
لینک آموزشای ساخت ane را بزارید تا دوستانی که جاوا بلدند ازش استفاده کنند.

Fanous

Well-Known Member
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
لینک آموزشای ساخت ane را بزارید تا دوستانی که جاوا بلدند ازش استفاده کنند.

سلام
توی این تاپیک قبلا لینک داده بودم:
http://forum.majidonline.com/thread...درون-برنامه-بازار-quot-در-فلش-امکان-پذیر-است؟

splinter cell

Well-Known Member
اگر خبرگان فلش با هم یک Ane برای پرداخت درون برنامه کافه بازار درست کنند و توی انجمن بذارند هم خیلی ها ممنون انها میشن و هم یک یادگاری برجسته از خودشون بجا میذارند.
چون این Ane خیلی واجب هست واسه اپلیکیشنهایی که با ایر درست میشه.
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا