قالب American Football Ball ( NFL ) :O

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام بر همه
داد ماس برگشت :lol:
بالاخره امتحانات این دانشگاه بوق تموم شد ( داشتم از تیمارستان سر در میاوردم)
و گفتم یک تمرینی داشته باشم تو مکس بعد از 1 2 ماه تقریبا.

این یک تمرین بودش که البته کاری نداشت من خودم می خواستم از لاین بسازمش ولی آموزش از باکس ساخت منم مثل اون کردم ببینم چیه جریان !خلاصه تکسچرینگش خود یارو هنگ میزد بنده خدا یکمی.تکسچر رو چون نداشتم مجبور شدم تکسچر خود آموزش رو استفاده کنم.البته تکسچر بند ها رو خودم دادم :lol:
UW رو خودم انجام دادم چون با unwrap خیلی جالب در نیومد و رندر اون با منتال بود که من با v-ray گرفتم و یکمی هم برای اولین بار از پست پرودکشن استفاده کردم . البته خیلی نمیشه بهش گفت ولی تو یک سایتی یک آموزشی بود در رابطه با تکنیک پست منم طبق اون البته با اعدادی متفاوت انجام دادم که نتیجه این هستش که می بینید. نظر بدید و راحت ایرادات رو بگید:snap:

Used Software:
3d Max 2013 & Photoshop & V-ray

2تا عکس جدید هم اضافه شد. دوستان لطف کنن بگن الان پست این حرفا خوبه یا صاف و صادق بگید من دیگه پست پرودکشن نکنم ( اصلا درست انجام دادم)!؟

پیوست ها

• American-Football-Ball Post Production.jpg
    American-Football-Ball Post Production.jpg
    298 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • American-Football-Ball-Low Post Production.jpg
    American-Football-Ball-Low Post Production.jpg
    262.6 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • American Football Ball.jpg
    American Football Ball.jpg
    520.9 کیلوبایت · بازدیدها: 18
آخرین ویرایش:
سلام بر شما قمی ها که دوباره بازگشتید!!! :green:

تبریک میگم کار خوبی شده اما فقط اون نمای بندی که دادی یکم برجسته از خود توپ شده و تو چشم میزنه

بازم خودت یکم دقت کنی متوجه میشی.

ممنون :rose:

موفق باشی

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
جالب شده فقط یه ایراد و یه پیشنهاد:
UV تقریبا خوب در اومده اما یه ذره لبه ی توپ عقبیه اگر نگاه کنی خراب شده و کش اومده!
پیشنهادمم اینه که از Specular استفاده کن تا نوشته ی Wilson بیشتر از خود توپ برق بزنه.
پست پروداکشن هم چیزی من ندیدم:green:

راسی برای امتحانات هم خسته نباشید میگم، من 17 تا برداشته بودم هفته ی پیش تموم شد:)

reza_cg

Member
سلام استاد ....
قشنگ شده
فقط یو ویش کش آمده
اگه آنرپ میکردی زیباتر هم میشد
:rose: منتظر کارهای حرفه ای تر هستیم

Ali_CG

Well-Known Member
باز هم مثل همیشه این عکس رو هم نصفه دیدم!
بیشتر به 2 بعدی میخوره تا سه بعدی! :green:
راستی، این امضات منو کشته!

hamed.f

Well-Known Member
سلام خوب شده فقط چند تا نکته...:rose:
1-سايز تکسچر چرم خيلی بزرگ شده
2-تکسچر در توپ سمت راست و در قسمت درز ها کشيدگی داره
3- بهتر بود با نورها بيشتر بازی ميکری،الان کارت flat شده،(توپ سمت چپ قسمت بالا رو ببين)
4-رفلکت چرم جای کار داره،اصولاً قسمت تو رفتگی نبايد رفلکتی داشته باشه و يا در صورت وجود بايد کم باشه
5-دنبال چی ميگردی!:green:اگه بخوام زياد بگم،شايد سوء تفاهم بشه و به نظر بياد که دارم کار رو خراب ميکنم و من اصلاً دوس ندارم دوست بزرگی مثل تو رو از دست بدم:rose::rose::rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام بر شما قمی ها که دوباره بازگشتید!!! :green:

تبریک میگم کار خوبی شده اما فقط اون نمای بندی که دادی یکم برجسته از خود توپ شده و تو چشم میزنه

بازم خودت یکم دقت کنی متوجه میشی.

ممنون :rose:

موفق باشی

مرسی. آره مخصوصا اینجوری کردم. لطف کردی نظر دادی :rose:

سلام .
خسته نباشی . کار خوبی شده
اون قسمتی که شبیه نردبون هست یه خورده زیادی برجسته هست

مرسی. آره ساپورت هم همین رو اشاره کرد. :) لطف کردی نظر دادی :rose:

جالب شده فقط یه ایراد و یه پیشنهاد:
UV تقریبا خوب در اومده اما یه ذره لبه ی توپ عقبیه اگر نگاه کنی خراب شده و کش اومده!
پیشنهادمم اینه که از Specular استفاده کن تا نوشته ی Wilson بیشتر از خود توپ برق بزنه.
پست پروداکشن هم چیزی من ندیدم:green:

راسی برای امتحانات هم خسته نباشید میگم، من 17 تا برداشته بودم هفته ی پیش تموم شد:)

مرسی . آره موافقم باهات. شما هم همینطور. لطف کردی نظر دادی :rose:

سلام استاد ....
قشنگ شده
فقط یو ویش کش آمده
اگه آنرپ میکردی زیباتر هم میشد
:rose: منتظر کارهای حرفه ای تر هستیم
سلام استاد رضا. اره اخه انرپ کردم ولی کنار هم گزاشتم با uv بهتر شده بود. انشالا. لطف کردی نظر دادی :rose:

باز هم مثل همیشه این عکس رو هم نصفه دیدم!
بیشتر به 2 بعدی میخوره تا سه بعدی! :green:
راستی، این امضات منو کشته!

قضیه نصفه چیه!؟! آره سمت چپی 2 بعدی میزنه . نوکرتم. چشمات قشنگ میبینه. لطف کردی نظر دادی:rose:

سلام دوستم
خیلی دیر به دیر کار میزنی
خوب شده من دوس داشتم
keep it up :rose:

سلام بر یاس خودم. آره درگیر امتحانا بودم. تابستون دارم جبران می کنم. آخه دانشگاه ما 20 میشی میدن 16 . خیلی سخت میگیرن امتحان رو هم. لطف کردی نظر دادی :rose:

سلام جز سایه ها هاش و زمینش که یه ذره خامه بقیش زیبا شده :rose:

باهات موافقم. نمی دونم چرا این سایه های کار های من اینجوری میشه. لطف کردی نظر دادی:rose:

سلام خوب شده فقط چند تا نکته...:rose:
1-سايز تکسچر چرم خيلی بزرگ شده
2-تکسچر در توپ سمت راست و در قسمت درز ها کشيدگی داره
3- بهتر بود با نورها بيشتر بازی ميکری،الان کارت flat شده،(توپ سمت چپ قسمت بالا رو ببين)
4-رفلکت چرم جای کار داره،اصولاً قسمت تو رفتگی نبايد رفلکتی داشته باشه و يا در صورت وجود بايد کم باشه
5-دنبال چی ميگردی!:green:اگه بخوام زياد بگم،شايد سوء تفاهم بشه و به نظر بياد که دارم کار رو خراب ميکنم و من اصلاً دوس ندارم دوست بزرگی مثل تو رو از دست بدم:rose::rose::rose:

داداش این حرف ها چیه. منم کار رو گزاشتم ایراداش رو بفهمم که کار های بعدیم بهنر بشه دیگه. راحت باش من ناراحت نمیشم :mad::cry:. لطف کردی نظر دادی :rose:
جالب شده
خسته نباشی

مرسی ایمان جون. خودت جالبی :). لطف کردی نظر دادی :rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام.خسته نباشی.uv فقط مشکل داره.موفق باشی.

مرسی آره بچه ها هم اشاره کردن. اخه می گم با unwrap خوب نشد. این بهتر شد. شاید به خاطر تکسچرش بوده ( زمین کجه ) . مرسی . لطف کردی نظر دادی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا