all star

emo barbi

New Member
سلام به دوستای گلم
چند مدت پیش سر کلاس بودم که یکی از اساتید ازمون پرسید که زیر پاهاتون چیه ؟ خب هر کسی یه جوابی داد اما استادمون در آخر گفت که خدا برای شما که به دنبال علم هستید فرشته هاش رو فرش زیر پاتون می کنه !!!

تو این فکرا بودم که این طرح به ذهنم رسید البته زیادم روش کار نکردم با توجه به اینکه با موبایل هم عکس گرفتم ، اگه نظر بدین واقعاً خوشحالم می کنید.

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام
ببین این کارت هم قشنگ شده و بدیت اینه که به صورت کامل وقت نمیذاری تا ایرادارو بگیری. مثلا تو کار قبل کویر و خاک خوب نشده بود و اینجا چمن زیر کفش خوب نشده.
و یه سوال؟ چرا ابرا بنفشن؟! مدل جدیده؟!:دی
موفق باشیــ.

emo barbi

New Member
سلام
ببین این کارت هم قشنگ شده و بدیت اینه که به صورت کامل وقت نمیذاری تا ایرادارو بگیری. مثلا تو کار قبل کویر و خاک خوب نشده بود و اینجا چمن زیر کفش خوب نشده.
و یه سوال؟ چرا ابرا بنفشن؟! مدل جدیده؟!:دی
موفق باشیــ.

یعنی ابرام بد شده ؟!!! :?:

hamid

Well-Known Member
الان یهنی اینا پا ها خودته که عکس گرفتی؟ الان چون تو دنبال علمی فرشته ها زیر پات رو اینکاری کردن؟:green:
موضوع و طرح جالبی شده ولی کار ضعیف هستش
بیشتر این طرح به تبلیغ کفش و کفاشی و تولیدی کفش میخوره :razz:

majid_a95

Active Member
سلام، خوبی؟
به نظر من که کار زیبا و قشنگی شده ولی اگه ابرها رو آبی آسمونی میکردی بهتر و زیباتر میشد.
موفق باشید...

+
پس فرشته هاش کو؟ :wink:قشنگ شده ولی روش بیشتر کار بشه بهترم میشه ...:rose:موفق باشی:rose:یاعلی

آخرین ویرایش:

to remember sb

مدیر انجمن
سلام
ایده جالبیه
فقط چندتا چیز
اون چمنه خوب نشده ... ابرا بی کیفیتن
نیاز به کار بیشتری داره
ولی خوبه اگه بیشتر کار بشه
موفق موفق باشی :paint:

farzadbb

Member
سلام خدمت دوست خوبم، خیلی وقته که نتونستم بیام مجید آنلاین و کارای خوبت روببینم.
ایده طرحت به نظر من خوبه ولی چند تا مشکل داره، اولیش همونطور که دوستان گفتن رنگ غیر طبیعی ابرهاست، دومیش گل و چمن روی ابرهاست که به نظرم بی تناسبه ولی اگه می خواستی گل و چمن هم کار کنی بهتر بود از تصاویر وکتور استفاده کنی چون کارت فانتزی هستش و باید سعی کنی تصویرتو رویایی درست کنی

در هر حال با وجود اینکه جای کار داره مثل همیشه خوبه - ایده هات هم عالیه
من ایمیلتو گم کردم با من از طریق پیغام خصوصی یا ایمیلم در ارتباط باش، خوشحال میشم

پاینده باشی

bitaroos

Member
سلام

از کارتون خیلی خوشم اومد

اما رنگ ابرها با چمن و گل و گیاه نمی خونه.
ابرها رو حتما آبی آسمونی کنید.

فکر کنم محل تماس پا با چمن سایه بندازید بهتره.

Alireza Saeedi

Active Member
ایده ی جالبیه !!
فقط یه کم کاش بیشتر روی کارات کار کنی ...
الان این پاهای خودته ؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا