AirBrushing

hamid ir

Well-Known Member
مرسی
خوب همین سه ماهو کجا برم ؟
آخه با سیدی و فیلم یکیمی سخته

FashisT

Active Member
اصلا با کتابو این حرفها نمیشه!
باید روزی 4/5 ساعت تمرین داشته باشی تا دستت اشنا بشه با کار! اگه میخوای طراحیت خوب بشه وگرنه اگه میخوای فقط یه فیس بکشی اینا بهدردت میخوره!
یه بار مجله تندیس رو بگیر توش زیاده! توی مسیر انقلاب تا م.فردوسی هم کلاس های خوبی هست ..من اگه چیزی دیدم ادرسشو اینجا میدم!
فعلا

NaviD.R.R

Member
به نظر من اول برو یک کتاب اصول طراحی بگیر و با اصول اولیه طراحی آشنا شو .
مرحله بعد کار هم اینه که فقط تمرین کنی این تمرین هم می تونه از اشکال ساده هندسی شروع بشه تا اشکال پیچیده تر.
وقتی تو یاد بگیری چه طور یه دایره بکشی ، خوب کشیدن چهره یه انسان که از دوایر مختلف تشکیل شده با یکم تمرین حله و مشکلی نداره . دیگه بعد از این مراحل باید بری یه مقدار روی شایه زنی و تکنیکهای مختلف کار کنی.
و همیشه یادت باشه اگه می خوای طراحی دستیت قوی بشه باید تمرین زیاد کنی.
اگه هم کمکی خواستی من در خدمتت هستم.

hamid ir

Well-Known Member
از راهنماییها ممنون
شهرام تو خودت کلاس رفتی ؟ نوید تو چه طور؟
کمک که میخوام .البته از تابستون که شروع کنم .
مزاحم میشیم
------------------------------------------------------
آقا من میگم یه تاپیک بزنیم هرکی هر مقاله و مطلبو آموزشی از سبکهای دیجیتال آرت پیدا کرد اونجا بزاره(منظورم لینکشه)اگه موافقید یگید

NaviD.R.R

Member
من کلاس سوم ابتدایی که بودم یه دوره کلاس طراحی رفتم.
بعد پیش یه استاد دیگه مداد رنگی کار کردم. پیش یه استاد دیگه هم زغال کار کردم و در نهایت پیش یه استاد دیگه رنگ روغن کار کردم.
البته خودم آبرنگ و گواش و پاستل هم تو خونه کار کردم ولی کلاسشو نرفتم.
البته اینم بگم که همه این کلاسها رو تو همون سنین ابتدایی رفتم. و اصل پیشرفت من تو همون سالها بود.
مدتی هست که دیگه اصلا وقت طراحی و نقاشی رو ندارم.
آخرین کاره رنگ روغنم رو هم فکر کنم حدود 2 سال پیش نقاشی کردم.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظر من اگر از همون اول و از پایه بری با یه استاد خوب کار کنی تا از پایه قوی باشی خیلی بهتره تا اینکه اصول پایه ای رو از روی کتاب و سی دی بخونی و بعد بری کلاس. چون اینجوری اگر مشکلی داشته باشی می تونی از همون اول از استاد بپرسی و حلش کنی ولی در مورد کتاب و سی دی این امکان نیست.

FashisT

Active Member
sara_is_nice_girl گفت:
به نظر من اگر از همون اول و از پایه بری با یه استاد خوب کار کنی تا از پایه قوی باشی خیلی بهتره تا اینکه اصول پایه ای رو از روی کتاب و سی دی بخونی و بعد بری کلاس. چون اینجوری اگر مشکلی داشته باشی می تونی از همون اول از استاد بپرسی و حلش کنی ولی در مورد کتاب و سی دی این امکان نیست.
دقیقا!
اصلا این کارها حس و فضای خودشو میخواد برنامه نویسی نیست که با کتاب حل بشه!
فعلا

hamid ir

Well-Known Member
کاملاً درست میگی سارا . باید دنبال یه استاد خوب بگردم.
البته من تقریباً 6سال پیش یه دوره ی 2 ماهه رفتم ولی استادمون فوت کرد. بنده خدا جوونم بود(نمیدونم چرا هر کی با من آشنا میشه سریع ریغ رحمتو سرمیکشه.مواظب خودتون باشید:d)
آخر نظرتون در باره تاپیک نگفتید بزنیم یا نه؟

FashisT

Active Member
آقا من میگم یه تاپیک بزنیم هرکی هر مقاله و مطلبو آموزشی از سبکهای دیجیتال آرت پیدا کرد اونجا بزاره(منظورم لینکشه)اگه موافقید یگید
اها این! فکر خوبیه! تو برقرارش کن من هم چیزی دیدم حتما لینکش رو میزارم!
فعلا

جدیدترین ارسال ها

بالا