افزونه 1 addEventListener فقط در همان فریم که شی قرار دارد کار میکند(؟؟؟؟)

venus19

New Member
سلام دوستان
در برنامه ی من باید بین 3 تا تب سوئیچ کرد
این سه تب درون یه مووی کلیپ قرار دارن

تب ها در حالت رنگی اسمی ندارند چون قرار نیست کنترل بشن
اما تب های خاکستری هرکدام دو بار تکرار شدن

من برای کلیک بر روی هر تب یه تابع نوشتم و برروی تب هایی که با این کلیک پنهان میشن( یعنی دیگه در فریم جدید وجود ندارن) removeEventListener رو اعمال کردم
اما خطا میده!

بعد از اینکه تمام removeRventListener ها رو از کد حذف کردم، برنامه درست کار کرد!
جمله ای که در عنوان پست نوشتم درسته؟؟؟

فایل رو اتچ کردم
مشاهده پیوست 2.zip

flash.developer

Active Member
کد شما چند اشکال داشت
1- بصورت منطقی کد نویسی نکردید و کار رو پیچوندید
۲- root در کد شما اضافه است
۳- در ارجاعات دچار اشتباه شدید و ترتیب رو رعایت نکردید مثلا وقتی به فریم دوم رفتید می‌خواهید شنونده دکمه‌ای رو پاک کنید که در دسترس نیست
کدهای داخل فانشن‌ها رو به این صورت مرتب کنید
PHP:
mc_tabs.btnMoneyTab.removeEventListener (MouseEvent.CLICK,onClickMoney);
    mc_tabs.btnContactTab.removeEventListener (MouseEvent.CLICK,onClickContact);

mc_tabs.gotoAndStop ("Money");
    mc_tabs.btnHomeTab2.addEventListener (MouseEvent.CLICK,onClickHome2);
    mc_tabs.btnContactTab2.addEventListener (MouseEvent.CLICK,onClickContact2);

flash.developer

Active Member
یعنی ابتدا شنونده رویداد مربوطه پاک شود
بعد به فریم مورد نظر برید سپس به دکمه‌های مقیم اون فریم شنونده رویداد اضاقه کنید

ilman

New Member
با سلام
من یه مشکلی دارم که تقریبا شبیه به این مورد هستش
دوستان در ای اس 3 یه کدی هست از شاخه add event listener که داخل اون گزینه click هستش
در scene من یک مووی دارم به نام page_title و داخل اون متنی ایجاد کردم به نام Title - خب من دکمه هایی گذاشتم در scene اصلی و کد click event listener رو گذاشتم که با زدن هر دکمه تکست تایتل عوض بشه تا اینجا مشکلی نیست...
مشکل من اینجاست که در فریم های دیگر مثلا 4 من یک اسکرول ساختم که دوست عزیزمون Hadi درست کرده بودند؛ الان من داخل این اسکرول دکمه ای دارم که آدرس دهی شده به scene 1 و میخوام که عنوان تایتلم رو عوض کنم ولی متاسفانه فکر کنم درست نمیتونم آدرس دهی کنم!
میشه کاری کرد که با زدن دکمه ای در فریم 4 که داخل چندین مووی کلیپ هست لینک شده به فریم 20 در scene 1 , متن تکست تایتلم هم عوض شه؟؟؟:shock::sad:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا