a640 یا S3is ؟

mangool

Member
این شارژر رو من تست کردم والا اولا که رفرش نداره که خیلی بده ولی فروشندهه گفت داره ولی دفترچش یه چیزه دیگه می گفت!
دوما این بعد از 6 ساعت چراغش خاموش شد که فکر می کنم نشون دهنده این بود که شارژش تموم شده و گرنه نمی دونم چطور بفهمم که شارژ شده! البته بعد از سه بار که شارژ شد !

mjan53

Member
اصلا اين دوتا دوربين قابل مقايسه نيستند درمقايسه با s3 -دوربين a640 يك اسباب بازيه وبس

آخرین ویرایش:

mangool

Member
با سلام
دوست عزیز قضیه ی دوربین دیگه حل شد و دوربین اس تری ای اس رو هم خریدم !
ولی الان مشکل روی عکاسی با اون هست چون در این زمینه اصلا وارد نیستم متاسفانه!
مثلا برای عکی گرفتن پیاپی که خود دوربین این کار رو انجام بده نمی دونم به چه شکل هست میشه توضیح بدین؟
ویا عکاسی ماکرو که نمی ذونم چرا اصلا نمیشه یعنی کلید مخصوصشم می زنم ولی بازم خیلی تار میشه !
ممنون از شما

mjan53

Member
براي عكاسي ماكرو يا سوپر ماكرو يه دكمه اي هست كنار لنز(mf)اونو فشار بده و همونطوري نگهش دار بعد روي كليد 4 جهته روي كليد بالا يا پايين فشار بده تا فاصله تنظيم بشه و عكست تار نيفته

mangool

Member
مرسی دوست عزیز
واقعا ممنون
واسه اینکه دوربین چند تا عکس پشت سر هم بگیره چی ؟ و آیا این تعداد قابل تنظیمه؟

mjan53

Member
من اين تنظيم رو در حالت ماكرو ديدم كه 3 عكس پشت سر هم مي گيره اونم گفتم در حالت ماكرو يا سوپرماكرو
رو تنظيماتش برو به حالت BKT بعد با كليد مكان نما برو به حالت AE البته دوربين من s2 هست كه فكر نكنم تنظيماتش با s3 فرقي داشته باشه

mangool

Member
سلام
من با حالت ماکرو عکس می گیرم طبق همون کارایی که گفتین ولی بازم عکسیاش خوب در نمی یاد و تاره نمی دونم چرا!!! شما رو کدو م حاتش با ماکرو عکس می گیرین حالت اوتمات که نمیشه ولی اون عکسه صورته من با اون عکس می گیرم شما چی ؟
ماکرو با سوپر ماکرو چه فرقی می کنه ؟
یک قسمتی بالای دوربین هست که عکس 3 مربع کنار همه احتمالا اون واسه این کار نیست (پی در پی )؟ و طوی مشخصات دوربین هم حاصیت عکاسی پی در پی رو نوشته و من شنیدم این دوربینا حتما دارن !!! ولی نمی دونم کجایه؟؟؟؟
یه سوال دیگخ و آخرین سوال من دیروز از یه آبشاری عکی گرفتم خیلی بد شده عکسش یعنی حرمت آب خیلی بد افتاده باید چی کار کرد که بهتر عکس بگیره از ای صحنه های سریع ؟
مرسی از پاسخ هایی که می دین

mangool

Member
این شارژری که من خریدم همون فوجی رو می گم خیلی باطری های توپی داره یعنی یه سری که پرش می کنم حدود 700 تا عکس می گیری باهش با قیلمبرداری تموم بشو نیست که نیست نمی دونم شاید همه این جورین ولی خیلی توپه هرچند رفرش نداره شارژرش ، ولی فکر می کنم خیلی توپ باشهَ!
یه بار که قرار بود کلی عکس بگیرم 4 تا باریه 3500 سونی هم تهیه کرذدم جفتی 5000 تومن از ترس اینکه شاید تموم بشه ولی تموم بشو نیست که نیست !:)
راستی یه جا خوندم که لازم نیست حتما باطریت تموم بشه بعد بذاری واسه شارژ چون این کار واسه باطری های نیکل کادیوم هست در صورتی که باطری های ما متال هیبرید! درسته یا نه به نظرتون؟

mangool

Member
راستیییی من می خوام یه مموری 8 گیگ واسه دوربینم بخرم همون طور که می دونید دوربینم اس تری آی اسه !
مموری 8 گیگ رو ساپرت می کنه این دوربین یا نه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا