93٪کاربران آمريکا به خطوط پهن‌باند دسترسي دارند

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6

اينترنت به عرصه جديدي براي حضور آمريکايي‌ها تبديل شده و شرکت Nielsen در يک بررسي جديد نشان داده است که اين روزها تعداد آمريکايي‌هاي آنلاين که از خطوط پهن‌باند استفاده مي‌کنند افزايش يافته، محبوبيت شبکه‌هاي اجتماعي نزد اين افراد بيشتر شده است و آن‌ها بيش از گذشته ويديوهاي آنلاين را تماشا مي‌کنند.

به گفته اين شرکت تحقيقاتي، کشور آمريکا 195 ميليون کاربر آنلاين فعال دارد که از بين آن‌ها 3/160 ميليون نفر يا 3/93 درصد از طريق خطوط پهن‌باند وارد اينترنت مي‌شوند که اين رقم نسبت به تعداد کاربراني که در سال 2008 به خطوط پهن‌باند دسترسي داشتند، رشد 16 درصدي را نشان مي‌دهد.

کارشناسان اظهار داشته‌اند که در حال حاضر ميزان مشاهده تصاوير ويديويي آنلاين توسط کاربران آمريکايي به بيشترين حد خود رسيده است. به گفته مرکز Nielsen، در سال 2009 بيش از 4/138 ميليون کاربر واحد در آمريکا تصاوير ويديويي را روي اينترنت مشاهده کردند که اين رقم نيز گوياي رشد 4/11 درصدي نسبت به سال 2008 است. به طور ميانگين، در سال گذشته ميلادي ماهانه 2/11 ميليارد تصوير ويديويي آنلاين توسط آمريکايي‌ها مشاهده شد و در مجموع، هر کاربر آمريکايي در ماه 1/200 دقيقه فيلم ويديويي آنلاين تماشا کرد.

آمارهاي منتشر شده نشان داده است که 56 درصد کاربران اينترنتي فعال در آمريکا به‌طور ميانگين در هر ماه 6 ساعت را در شبکه اجتماعي فيس‌بوک مي‌گذرانند. همچنين گفته شده است که در سال 2009 شبکه‌هاي اجتماعي سومين سايت‌ اينترنتي محبوب براي کاربران بالاي 65 سال بوده‌اند. مرکز Nielsen همچنين توضيح داده است که محبوبيت شبکه اجتماعي توئيتر در سال گذشته 500 درصد افزايش يافته است. در مجموع، ميزان حضور کاربران آمريکايي در شبکه‌هاي اجتماعي طي سال 2009 نسبت به سال 2008 ميلادي 277 درصد افزايش يافته است.
منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا