7 سایت درج آگهی عالی برای گرفتن بک لینک (فالو)

darkoob.co

New Member
یک سئوکار شب که می خواد بخوابه به لینک سازی فکر می کنه، در طول شب خواب می بینه که به سایتش بک لینک فالو دادن و صبح با امید گرفتن لینک های خوب شروع به کار میکنه.

من اعتقاد دارم علم نباید محدود باشه و چیزی رو که یاد می گیری باید رایگان در اختیار همه قرار بدی. برای همین امروز می خوام 7 تا از سایت های درج آگهی رو معرفی کنم که می تونید از اونها لینک دریافت کنید. (با هزینه یا رایگان)

1- دیوار
بزرگترین سایت ثبت آگهی در کشور که لینک های آن پولی است.

2- شیپور
شیپور نیز مانند دیوار لینک رایگان ندارد ولی نکته ای که وجود دارد همین که اسم برند شما در این 2 سایت ثبت شود، می تواند بسیار برای سئو عالی باشد.

3- رایگان بفروش
سایت SellFree به صورت رایگان به شما لینک نوفالو می دهد اما برای گرفتن لینک فالو باید مبلغی (تا جایی که یادم میاد 20 تومن بود) پرداخت کنید. این سایت نیز جزو سایت های قدرتمند درج آگهی رایگان در کنار سایت های دیوار و شیپور قرار می گیرد.

4- چتر
در این وبسایت نیز به صورت رایگان می توانید لینک نوفالو دریافت کنید.

5- فست نیاز
این سایت نیز مانند سایت چتر است.

6- نیازمندی ها
این وب سایت درج آگهی بسیار پر بازدید است و به صورت رایگان لینک نوفالو می دهد.

7- تهران تجارت
تنها سایت درج آگهی که به صورت رایگان لینک فالو در اختیار شما قرار می دهد. البته بازدید زیادی ندارد اما لینک فالو همواره ارزش بالایی دارد.

شما هم اگر سایت درج آگهی می شناسید که بشه داخلشون لینک گذاشت، حتما در قسمت کامنت معرفی کنید تا همه دوستان بتونن ازش استفاده کنن.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا