6 تا بازی فلش برای مامبو و جوملا + ModernBill 4.3 مربوطه

YTERROR

Active Member
:D سلام اینم 6 تا بازی و چند تا چیز دیگه که لیستش این زیر هست برای مامبو و جوملا :neutral:

دمو :

نام بازیها
asteroids
invaders
pacman
simon
snake
tetris

محتویات فایل زیپ

-ModernBill 4.3 Zend Encrypted
-ModernBill 4.3 Ioncube Encrypted
-new admin reloader script
-function file for ZEND (for v402)
-function file for ION (for v402)
-basic client data importer
-mbalert systray app

و حالا لینک دانلود

:lol: آقا محسن پ م رسید چکار کنم ادامه همون تایپیک تمپلتها رو بزارم یا نه ؟

موفق و پیروز باشید

mambolearn

Active Member
عادل جان دستت درد نکنه .خیلی زحمت کشیدی .

فقط یک موضوع :
اگر فایلها رو دانلود کنی و اونها رو کاملا چک کنی که از هیچ نظر مشکل خاصی نداشته باشند و کاربران با نصب اونها به دردسر نیوفتند خیلی بهتره .

بهتره فایلها رو یکی یکی فشرده کنی و برای دانلود بذاری که گرفتنش برای کاربران ساده تر باشه .

یا علی
فیروزمندان

YTERROR

Active Member
خیلی زحمت کشیدی
خواهش می کنم چون این چند وقت رفتم تویی نخ مامبو و جوملا دیدم خیلی داره متحول میشه و خیلی جالبه ان شاالله اینا بدردتون بخوره

اگر فایلها رو دانلود کنی و اونها رو کاملا چک کنی که از هیچ نظر مشکل خاصی نداشته باشند

چشم دانلود می کنم امروز یکی براتون تویی پ م گزاشته بودم که مال یک سایت بزرگ بود و یکی از تمهاشو داده بودم اون و دانلود کردم و یکم که تحقیق کردم دیدم سایت مرجع خیلی فعاله و هر کس بدون خرید تم روی سایتش نثب کنه برخورد شدیدی می کنه تا اون حد که سایت رو فیلتر کنند و ..... برای همین از اون سایت نمی زارم

جهت اطلاع دهی به شما هم بود چون تمهاش خیلی باحاله ولی برخورد شدیدی داره فارسی نکنید تا کاربران به مشکل نخورند و ...... ویل تمهای هم رده اون هم امروز پیدا کردم مال یک شرکت و سایت دیگه

بهتره فایلها رو یکی یکی فشرده کنی و برای دانلود بذاری که گرفتنش برای کاربران ساده تر باشه

چشم گلچینشو می زارم

موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا