[phpNuke] 500internal server error

solqy

Member
سلام دوستان ببخشید این ارور مال چیه ؟ با هساتینگ که تماس گرفتم گفتن به یک پی اچ پی کار بگید تا براتون توضیح بده ! باید چیکار کنم؟
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.39 Server at www.singaf.com Port 80

mehdib

Member
دوست گرامی این مشکل بخاطر اینه که شما تنظیمات فایلی به نام config.php رو در روت هاست خودتون درست انجام ندادید اگر درست بود این ارور رو نمیداد و شما باید برید و دقیقا نام دیتابیس و نام کاربری و پسورد رو که ساختید در phpmyadmin هاستتون قبلا ساختید رو مشخصاتش رو در این فایل بالا دقیقا و درست وارد کنید تا هنگامیکه این اطلاعات درست نباشه کار شما راه نمیوفته :razz:

solqy

Member
دوست من سایت من بعد از یک ماه کار بسته شد / یعنی تا دیشب سالم بود ییهو بدون هیچ دستکاری خودش این شکلی شد . حالا چیکار کنم؟

S4DEGH

Well-Known Member
ربطي به هيچ چيزي نداره غير از سرور !!

مشكل از سرور هست و مسئول سرور بايد از whm و shell اين رو براتون درست كنه !!
اين رو ببين خودت :
Apache/1.3.39 Server at www.singaf.com Port 80

اين ميگه خطا توي اتصال داره !!

پس برو بگو خودتي .. !! سايتم رو درست كنيد ! :)

ali-msh

Member
سلام

با اجازه صادق جان ،‌
اگه ميگفتيد از چه نيوكي استفاده ميكردين بد نبود ، اگه بازم مشكل داريد يك بار فايل .htaccess رو از روت سايتتون پاك كنيد و ببينيد كه درست ميشه يا نه

در كل اين مشكل همينطور كه صادق جان گفتند از سرور هست

جدیدترین ارسال ها

بالا