4image

komiteh2

Member
من از 4image آماده شده برای نیوک گروه inp استفاده می کنم

می خوام وقتی کسی عکس آپلود میکنه به طور خود کار زیره عکس لوگوی سایتمو اضافه کنه!

چه کنم؟

siavashmusic

Active Member
اولا در مورد چیزی که شما میخواین انجام شدنی نیست (با اطلاعاتی که من دارم) دوما این مسله که شما ذکر کردنی برمیگرده به خوده هسته نیوک و فکر میکنم گالری روی نیوک بصورت ماژول نصب شده باشه با این تفاسیر چون ماژول نیوک هست بهتره توی خوده سایت پشتیبان نیوک سوالتون رو مطرح کنید ببینید اونا چه جوابی میدن هر چی باشه اونها با ماژول های نوشته شده برای نیوک بیشتر در ارتباط هستند....البته تا جایی که من در اطلاع هستم (توی چند سالی که این برنامه رو کار میکنم) شدنی نیست بازم باید دید . . .

komiteh2

Member
دوسته قدیمیه من

من منظورم این بود که سرور این کار رو بکنه و گر نه خودم میتونستم دستی بکنم

ممنون بر حال!

Aftabgardan-cc

Active Member
شرمنده، حواسم نبود :(
اما فكر نمي‌كنم با GD بشه همچين كاري كرد!
smile(58).gif

خوب، يه كاري كن از خود izone بپرس!
من هم اگه ديدمش ازش مي‌پرسم :)

hamed1297

Member
آقا یکی هم ما رو کمک کنه:
تو 4images کجا میتونم تنظیم کنم که عکسها رو کوچک(thumbnail) هم نشون بده؟
من این برنامه رو نصب کردم و استفاده میکنم ولی یک مشکل هست اون هم اینه که عکسها رو تا روش کلیک نکنی نمی تونی ببینی.ینی وقتی thumbnail هستند دیده نمیشن و نوشته jpg.
کجا میتونم تغییر بدم که عکسها رو کوچک هم نشون بده؟

Aftabgardan-cc

Active Member
hamed1297 گفت:
آقا یکی هم ما رو کمک کنه:
تو 4images کجا میتونم تنظیم کنم که عکسها رو کوچک(thumbnail) هم نشون بده؟
من این برنامه رو نصب کردم و استفاده میکنم ولی یک مشکل هست اون هم اینه که عکسها رو تا روش کلیک نکنی نمی تونی ببینی.ینی وقتی thumbnail هستند دیده نمیشن و نوشته jpg.
کجا میتونم تغییر بدم که عکسها رو کوچک هم نشون بده؟

سلام؛
در مديريت گالري، بخش كوچك‌ساز تصاوير، بايد از منوي كركره‌اي نوع GD رو به عنوان كوچك‌ساز انتخاب كني...:wink:
همين!
فقط بهتره گزينه "كوچك‌سازي اتوماتيك" رو فعال كني...
حالا براي اينكه ببيني درسته يا نه، اول از گالري خودت يه گروه رو انتخاب كن و از اونجا يه عكس آپلود كن، مي‌بيني كه عكس كوچيكش هم ساخته شده:)

جدیدترین ارسال ها

بالا