4 نکته برای فکر کردن در هنگام خرید یک SOFA

sanazebrahimi

New Member
مبل یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های مبلمان است که بیشتر ما در خانه خود ایجاد می کنیم و به همین دلیل می خواهید مطمئن شوید که کسی که خریداری می کنید کاملاً بی نقص است و تضمین می شود 5-10 سال خوب برای شما دوام آورد. با توجه به این نکته ، هنگام خرید کاناپه موارد زیادی باید در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که این وسیله مناسب شماست و مسافت طولانی را دوام خواهد آورد. من 4 نکته را در مورد خرید مبل در نظر گرفته ام که امیدوارم هنگام انتخاب مبل برای خانه خود به شما در انتخاب صحیح کمک کند.

1: اندازه گیری کنید

اطمینان از اینکه ابتدا فضای خود را اندازه می گیرید شاید مهمترین نکته همه آنها هنگام خرید مبل باشد. مبل ها در طیف گسترده ای از اندازه ها ، با طول ، عمق و ارتفاعات مختلف قرار دارند. مبل ها به طور کلی کانون یک اتاق نشیمن هستند ، بنابراین بسیار مناسب است که در فضای شما جای بگیرد. و این فقط به بزرگ شدن بیش از حد نیز مربوط نمی شود ، یک کاناپه که برای یک اتاق خیلی کوچک است به نظر می رسد گمشده و متناسب نیست. با دقت فکر کنید که می خواهید کاناپه چقدر عمیق باشد و اینکه آیا شما به اندازه کافی طولانی است که از راحتی راحت بیرون برود. به یاد داشته باشید که مبلمان دیگر خود را نیز برای اتاق در نظر بگیرید ، به عنوان مثال ، آیا در هر انتها فضای کافی برای میز کنار گذاشته اید؟ اگر قصد تهیه یک میز قهوه را دارید ، آیا حداقل حاشیه 50 سانتی متری بین لبه مبل و میز قهوه وجود دارد؟ در هنگام طراحی اتاق ، نسبت مهم است ، بنابراین حتماً مبل با سایز مناسب را انتخاب کنید.

نکته مهم دیگر که هنگام اندازه گیری برای مبل باید در نظر بگیرید دسترسی است! چگونه می خواهید مبل را به داخل ملک خود وارد کنید؟ آیا آن را از طریق درهای ورودی جا می کند و آیا گوشه هایی محکم برای مذاکره وجود دارد؟ اگر چنین است ، شاید بخواهید مبلغی را برای خرید مبل راحتی در نظر بگیرید. Sofa.com دارای بخشی است که آنها را "Breakdownables" می نامند که کاملاً به معنای واقعی کلمه به معنای آن است که مبل راحتی را برای دسترسی راحت تر به قسمتهای کوچکتر و قابل کنترل تقسیم می کند و تیم تحویل آنها آن را برای شما جمع می کند. به همین ترتیب ، Snug Shack یک مفهوم شگفت انگیز دارد که در آن همه مبل های خود را درون جعبه تحویل می دهد و تنها در 3 دقیقه که ادعا می کنند می توانند در کنار هم قرار بگیرند! من 3 دقیقه با مبل Snug Shack خود را کاملاً مدیریت نکردم ، اما قطعاً آن را در 4 انجام دادم.

2: پارچه
نکته دوم که باید هنگام خرید مبل در نظر بگیرید ، آیا پارچه مناسب خانواده و سبک زندگی شماست؟ مبل ها با تعداد زیادی پارچه ، از طبیعت طبیعی مانند پشم ، پنبه و پارچه ، گرفته تا مواد مصنوعی و مخلوط ها به دست می آیند. اگر قصد دارید روزانه از کاناپه استفاده کنید و بزرگسالان ، بچه ها ، گربه ها و سگ ها داشته باشید که همه برای یک فضا می جنگند ، می خواهید به دنبال یک ماده با دوام باشید که قابل شستشو نیز باشد ، و در اینجا مصنوعات دوست شما هستند. مخلوط های پلی استر و آکریلیک را ببینید که احتمالاً در زمان آزمایش قرار دارند یا اگر می خواهید یک ماده طبیعی بخرید ، یک پنبه ای را انتخاب کنید که قبلاً با محافظت از لکه درمان شده است. اگر به دنبال کمی لوکس تر هستید و به عنوان مثال مبلمانی را برای یک دفتر می خواهید ، یک مخملی مجلل یا یک پشم دنج برای این کار ایده آل خواهد بود. این مواد باید به صورت حرفه ای تمیز شوند ، بنابراین بهتر است روی مبل هایی استفاده شود که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

3: راحتی
بیایید با آن روبرو شویم ، اگر یک مبل راحت نیست ، حتی در داشتن آن هم نکته ای وجود دارد ؟! روزهای یکشنبه برای سرپوش گذاشتن بر روی مبل تماشای فیلم و دوش گرفتن در زیر کبوتر ساخته شده است ، به همین دلیل مبل شما باید راحت باشد ، مخصوصاً مبل اصلی شما هر روز. مبل ها با فوم ، پر یا فیبر موجود در صندلی ها یا ترکیبی از همه آنها هستند. صندلی های فوم از این مزیت برخوردار هستند که شکل خود را حفظ می کنند ، و هنگامی که از آنها دور می شوید ، به جای خود باز می شوند و به آنها کمک می کنند تا همیشه مرتب به نظر برسند. اگر می خواهید یک صندلی فوق العاده نرم که در آن غرق خواهید شد ، بخواهید از شرکتی مانند Loaf که صندلی های آن را تشکیل می دهد ، فوم را انتخاب کنید. اینها نهایت راحتی هستند و اسم آنها نشان دهنده این موضوع است! با نام هایی مانند "Squiturister" و "Cloud" می توانید به Loaf بگویید که مبل هایشان راحت است. نکته مهم اما باید در نظر داشته باشید که با پر شدن هر چیزی ، برای حفظ شکل خود به لوله کشی زیادی احتیاج دارد. مبل و صندلی یه تولیدی مبل است که می تواند به شما در خرید مبل راحتی کمک کند

4- شکل
این ممکن است کاملاً واضح به نظر برسد ، اما در نظر گرفتن شکل ، نکته مهمی است که باید هنگام خرید مبل خود را به خاطر بسپارید. همه اشکال در هر اتاق کار نمی کنند. در آپارتمان قبلی من ، یک صندلی بزرگ 5 صندلی L داشتیم که کاملاً در فضای کار می کرد زیرا از گوشه ای استفاده می کرد که در غیر این صورت در یک اتاق بسیار زاویه دار هدر می رود. اما وقتی خانه را جابجا کردیم و اتاق نشیمن بزرگتر و مربع بود ، این مبل به شکل L اصلاً کار نمی کرد. پشت کردن آن به گوشه ای باعث شده است که فضای اتاق از متناسب نباشد و خیلی از تلویزیون فاصله داشته باشد و داشتن آن در وسط اتاق باعث شده تا این اتاق بسیار حجیم و نامتقارن به نظر برسد.
اطلاعات بیشتر: وبلاگ - فروشگاه آنلاین مبل و صندلی
 

جدیدترین ارسال ها

بالا