4 روش برای استعلام باقیمانده اینترنت ایرانسل و بسته‌ های همراه

irancell-internet-remaining-banner.jpg

کاربران سیمکارت های اعتباری همواره نیاز دارند که به ساده ترین حالت ممکن اعتبار باقیمانده سیم کارت خود یا بسته های اینترنتی را بدانند. اما از آنجا که بسته های اینترنت دارای محدودیت زمانی و حجمی هستند برای مدیریت بهتر حجم اینترنت ایرانسل خود نیاز به روش هایی دارید که با استفاده از آنها بتوانید هر زمان که تمایل داشتید اقدام به استعلام باقی مانده اینترنت خود نمایید. این موضوع بسیار مهم است. چون اگر بسته های اینترنت یا مکالمه تمام شوند پس از آن هرچه استفاده کنید به شکل زاد خواهد بود. به عبارت دیگر استفاده از اینترنت در حالت آزاد سبب می شود تا شما متحمل هزینه های زیاد شید. خیلی از افراد سیم کارت ایرانسل را تنها برای استفاده از اینترنت آن خریداری می کنند. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که بسته های اینترنت ایرانسل دارای محدودیت حجمی و زمانی هستند و اگر به شکل مدیریت شده از آن استفاده نشود در نهایت حجم بسته خیلی زود تمام شده یا بدون استفاده به دلیل اتمام بازه زمانی آن از دست می رود. با توجه به نقش مهم استعلام مانده اینترنت ایرانسل در مدیریت مالی حساب کاربران سیم کارت های دائمی یا اعتباری ایرانسل، این اپراتور 4 روش کاربردی را برای استعلام باقیمانده اینترنت ایرانسل در نظر گرفته است که عبارتند از کد دستوری، اپلیکیشن ایرانسل من، تلفن گویا و سامانه ایرانسل من. در ادامه روش استعلام از طریق کد USSD را تشریح می کنیم.

مانده اینترنت ایرانسل و چگونگی استعلام آن

یکی از بهترین روش ها برای استعلام باقی مانده اینترنت یا مکالکه سیمکارت های اعتباری استفاده از کدهای USSD است. کدهای Ussd به خاطر داشتن کدهایی ساده و بدون نیاز به اینترنت یا چیز دیگری قابلیت استفاده دارند بسیار محبوب هستند. از این رو در این مقاله قصد داریم در ابدا نحوه استفاده از این کدها را برای استعلام اینترنت باقی مانده ایرانس تشریح کنیم.

1- در قسمت شماره گیر گوشی خود از طریق سیمکارت ایرانسل کد #4*1*555* را شماره گیری کنید.

irancell-internet-remaining-ussd.jpg

2- در این مرحله برای نمایش جزئیات بسته عدد یک را وارد و روی دکمه Send یا ارسال بزنید.

irancell-internet-remaining-by-ussd.jpg

3- جزئیات بسته اینترنت فعلی نمایش داده می شود.

irancell-internet-remaining-charge.jpg

شاید به جز بسته عادی بسته هایی مانند ترکیبی، هدیه و ... داشته باشید. در این جا لازم است از کد دیگر استفاده کنید.

1- کد #10*141* را در قسمت شماره گیر وارد کرده و تماس بگیرید. در نظر داشته باشید این کد فقط و فقط برای سیمکارت های اعتباری کار می کند.

irancell-internet-remaining-charge.jpg

2- پس از چند ثانیه اطلاعات مربوط به همه بسته های اینترنتی شما نمایش داده می شود.

irancell-internet-remaining-charge-inquiry-tutorial.jpg

اگر هم به اینترنت دسترسی دارید می توانید از طریق نرم افزار جامع ایرانسل یعنی ایرانسل من استفاده کنید. ایرانسل من تقریبا همه نیاز های کاربران را برطرف میسازد.

برای مطالعه کامل این مقاله و روش های دیگر استعلام باقی مانده اینترنت ایرانسل از طریق لینک زیر از سایت ما دیدن کنید:

کد مانده اینترنت ایرانسل

جدیدترین ارسال ها

بالا