4 تا سؤال در مورد vBulletin

Satanysimp

Member
سلام. من چند تا سؤال داشتم که توش گير کرده بودم!
عکس هم گذاشتم تا بهتر متوجه بشين.

1 - چه جوری از شر اين نوشته بالای سايت راحت بشم؟ قدرته فوق الاده اين انجمن.......
001.jpg

2 - چه جوری اين 2 تا قسمت رو از راست به چپ کنم؟
002.jpg

3 - چه جوری اين نوشته های پائين رو حذف يا اديت کنم؟
003.jpg

4 - اينم سؤاله آخر. من هر کاری ميکنم وقتی يک انجمن تازه ميسازم
از انجمن اصلی قبلی مجزا نميشه. مياد زيره انجمن قبلی.
تو عکس بهتر معلوم ميشه. 1 عکس از مجيد آن لاين گذاشتم و يه عکس از
انجمن خودم. واسه مجيد آن لاين انجمن ها از هم جدا شده .
مثلاً واسه وب مستر ها يا مديريت محتوا و يا عمومی.
من چه جوری اين کارو انجام بدم؟
004.jpg

اينم واسه انجمن منه
005.jpg

ديگه واضح تر از اين نميتونستم توضيح بدم.
اگه کمکم کنيد ممنون ميشم :cry: :cry: :oops:

آخرین ویرایش:

tarooneh

Member
1- بايد اون نوشته رو از داخل admincp جستجو كنيد و اون رو ويرايش و تبديل به powered by vBulletin بكنيد
2-اون قسمت ها رو از قسمت مديريت استايل > ويرايش قالب ها> forum home به حالت راست به چپ در آوريد
3-اون قسمت ها رو از قسمت مديريت استايل > ويرايش قالب ها> footer را ويرايش كرده و از فرانت پيج اون نوشته هارو پاك كنيد ، همچنين براي اينكه "فارسي سازي توسط ايران اي تي نيوز" از بين برود ، دوباره مي تونيد از قسمت زبان ها اين نوشته رو جستجو كرده و آن رو پاك كنيد.
4-براي اينكه اين اتفاق نيافته ، بايد تالاري را كه ميخواهيد بصورت category باشد رو ويرايش كرده و در اون قسمت از بين دو گزينه اينكه اين تالار باشد يا كتگوري ، كتگوري رو انتخاب فرماييد.

Satanysimp

Member
از بابته راهنمايی ممنون. :oops:
ولی منظور ت رو درس نفهميدم.تويه کنترل پنل آدمين
چه جوری دنباله اين کلمه 'قدرته فوق الاده......' بگردم؟

سؤاله بعد هم اينکه من هر کاری کردم نتونستم انجمن ها رو مجزا از هم
درس کنم.تو قسمت اديت کردن انجمن اصلاً 2 تا گزينه برای
انتخاب تالار و يا کتگوری نديدم!
هر کاری کردم همه انجمن ها زيره هم قرار ميگيره.
مثله اينجا جدا نشد.
0-3.jpg

0-2.jpg

0-1.jpg

:cry: :cry: :cry:
S.O.S

در مورد سوال اول :
شما ابتدا وارد کنترل پنل می شین و از منوی Languages & Phrases گزینه Search in Phrases رو انتخاب می کنید و در پنجره باز شده عبارت (قدرت فوق العاده این انجمن .....) رو سرچ می کنید و بعد پاکش می کنید و یا می تونید تغییرش بدین.

در مورد سوال سوم :
شما باید باز هم از داخل منوی Languages & Phrases این کار رو انجام بدین

در مورد سوال چهارم :
برای اینکه تالارها از هم مجزا باشن شما باید وارد منوی Forum Manager شوید و برروی add new forum کلیک کنید و یک اسم برای تالار و یا کتگوری خود انتخاب کنید
برای اینکه کتگوری درست کنید باید در قسمت Posting Options گزینه Act as Forum رو در حالت no قرار دهید یا یک کتگوری ساخته شود ولی اگه بخواهید یک فاروم (تالار) بسازید باید این گزینه در حالت yes باشد

خب این طریقه ساختن کتگوری ، حالا شما باید تالار مربوطه رو بسازید و بهتگوری مربوطه انتقال دهید
بعد از ساختن کتگوری ، برای انتقال تالار به کتگوری مربوطه بایستی Parent Forum رو تغییر دهید
شاد باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا