3D transform filter in photoshop CS2؟؟؟

دوستان عزیز و گرامی سلام و خسته نباشین جمیعن...

تو فتوشاپ 7 تو قسمت فیلتر و در مجموعه ی Render یک زیر مجموعه هست به نام 3D transform...
تا حالا باهاش کاری نداشتم و نرفتم دنبالش اما حالا که بهش احتیاج دارم تو فتو شاپ 9 تموم مجموعه ها و زیر مجموعه ها رو که گشتم نبود!!!
آخه چرااااااااااااا؟؟؟ کجاست یهنی؟:cry:

یه لطفی، مرحمتی، گوشه ی چشمی و ...
ممنون همتونم :oops:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
فریبا جون شرمنده چون سایت برای من از پریشب تا حالا باز نمیشد نتونستم بیام.

درباره اون فیلتری که گفتی درسته این فیلتر دیگه از نسخه 7 به بعد (یعنی Cs و Cs2) وجود نداره ولی میتونی اون رو از همون سی دی ورژن 7 کپی کنی تو قسمت فیلترای فتوشاپ 9 البته نمیدونم با فتوشاپ 9 جواب بده یا نه ولی با 8 که جواب میده. حالا امتحان کن خبرش رو هم بده که کار کرد یا نه تا بقیه هم متوجه بشن.

موفق باشی
سارا

این رو که شما می گید من نمی دونم چیه ولی اینم چیزه خوبیه
Image>>transform>>warp
یه نگاهکن شاید به درد بخوره

موتوشکرم :-*

مرسییییییییییییی سارا جان یه ماچ آبدار از طرف من به تو واسه کادو
kiss2.gif

عمل کرد آقا جان عمل کرد
tatice_05.gif

نمی دونم چجوری تشکر کنم ولی ممنونم واقعا کمک بزرگی به من کردی سارا جان
انشالله بتونیم جبران کنیم (فکر فتوشاپ و اینا نکن که جون تو تعطیل!)

حق یارتون دوستان الخصوص سارا:oops:

GFX Master

قابلی نداشت عزیز.

خوشحالم که درست شد و ممنون که خبر دادی.

موفق باشی
سارا

GFX Master

راستی مهدی جان اون warp که شما گفتی برای تغییر حالت بکار میره. ولی این فیلتر 3D Transform برای ساخت ابجکتای 3 بعدی مثل مکعب و کره و ... استفاده میشه. نمونش هم همین جعبه هایی که مثلا توی تبلیغات یه نرم افزار درست میکنن و مثل پک اون نرم افزار میمونه با این فیلتر میشه خیلی راحت درستش کرد.

متاسفانه این فیلتر از نسخه 8 به بعد دیگه تو فتوشاپ وجود نداره ولی خوبیش اینه که میشه از نسخه 7 کپی کرد تو نسخه 8 و 9

GFX Master

خوب برای شما ورژن فتوشاپت چیه؟

ببین اینطوریه:

warp فقط تو CS2

3D Transform فقط نسخه 7 (به پایین)

warp رو هم بقیه نسخه ها ندارن و فقط تو cs2 کار میکنه.

mostafa_cs

Well-Known Member
من از فتوشاپ سی اس نسخه خاورمیانه استفاده میکنم اما چیزی که هست میخوام یه عکس رو که از یه جای دیگه وارد کردم حالت بهش بدم و فکر کنم با ابزار پن تول این کار ممکن باشه اما چون عکسی که وارد کردم باید حالت pacth داشته باشه تا بشه با پن تول اون رو حالت داد موفق به این کار نمیشم حالا میخواستم بدونم آیا راهی برای اینکار وجود داره!؟

GFX Master

میشه بیشتر توضیح بدی که دقیقا میخوای چه حالتی بهش بدی؟ اینجوری بهتر میشه دربارش نظر داد.

mostafa_cs

Well-Known Member
مثلا فرض کنید من پرچم یه کشور رو که مستطیل هستش میخوام طوری در گوشه ی کادر اصلی کارم قرار بدم که حالت گنبد شکل داشته باشه یا مثلا میخوام اون رو به شکل موج دار در بیارم و با توجه به اینکه ابزار warp رو ندارم نمیتونم این کار رو انجام بدم حالا میخواستم بدونم چاره چیه!؟
پیشاپیش تشکر میکنم!
البته ببخشید من یکمی دیر این پست رو میزنم!

GFX Master

خوب اگر کار با فیلترا رو خوب بلد باشی با فیلترا هم میشه اینکارو کرد. مخصوصا فیلترای بخش disort اکثرا برای این کار هستن.

mostafa_cs

Well-Known Member
از فیلترهای دیزورت هم استفاده کردم اما متاسفانه به نتیجه دلخواهم نرسیدم یا شاید هم درست از اونها استفاده نمیکنم !
من یادمه تو یکی از آموزش ها گفته شده بود که چطوری میشه یک لایه رو به شیپ"نه شیپی که سیاه باشه" یا حالا هر چیز دیگه ای تبدیل کرد و بعد با ابزار پن تول اون رو حالت داد!

جدیدترین ارسال ها

بالا