3d Max 8 ...

Lifer

Active Member
آقا اين همه در باره ي 3d max 8 حرف زدين.
گفتين مايا روخريده و قابليتاشو گرفته و غيره.
من تازه خريدم ولي چيزه خاصي غير يه براش نديدم.
هر كي هر چي مي دونه بگه...

آخرین ویرایش:

a_real3d

Banned
aziz jan shoma aval boro max ro yad begir . bad on vaght ke taze amatur shode biya dar moredesh harf bezan.

ToFaN

Well-Known Member
Lifer گفت:
آقا اين همه در باره ي 3d max 8 حرف زدين.
گفتين مايا روخريده و قابليتاشو گرفته و غيره.
من تازه خريدم ولي چيزه خاصي غير يه براش نديدم.
هر كي هر چي مي دونه بگه...
به نظرم این تغیرات بعد از نسخه 8 اعمال خواهد شد عزیزم
اونچه هم که بر و بکس میگن یه خورده وقت میبره

mamali132002

Active Member
سیستم hair مکس 8 واقعا جالبه و امکانات جدیدش فکر کنم تو نسخه بعدی اضافه بشه.

Lifer

Active Member
درسته محمد جان . البته اين سيستم توي max7.5 هم بود كه حتي آموزششم به صورت آبجكت گذاشته بود.
من يه مشكلي توش ديدم اينه كه نه متريال توش داره نه map !!! مي خواستم بدونم براي شما هم همين اتفاق افتاده؟
يا مشكل از cd منه...

Saeid Taheri

Active Member
مطلبی که من در این مورد از یکی از دوستان عزیزم شنیدم این بود که Autodesk کمپانی Alisa رو خریده ولی توافق شده که به رقابت Max و Maya لطمه ای وارد نشه و هر دو به کارشون به صورت جداگانه ادامه بدن...

Saeid Taheri

Active Member
Lifer گفت:
درسته محمد جان . البته اين سيستم توي max7.5 هم بود كه حتي آموزششم به صورت آبجكت گذاشته بود.
من يه مشكلي توش ديدم اينه كه نه متريال توش داره نه map !!! مي خواستم بدونم براي شما هم همين اتفاق افتاده؟
يا مشكل از cd منه...

باید جداگانه نصب بشه.

Lifer

Active Member
پس حسابي سرمون كلا رفته (چشمك)
ولي يه سيستم براش بهش اضافه شده ، اگه كسي باهاش آشنايي داره يه توضيح كوچيك بده. مرسي.

mamali132002

Active Member
lifer جون برای من Map هم داره و material هم میگیره. بدون map که این قسمت به هیچ دردی نمی خوره.

mamali132002

Active Member
Lifer گفت:
پس حسابي سرمون كلا رفته (چشمك)
ولي يه سيستم براش بهش اضافه شده ، اگه كسي باهاش آشنايي داره يه توضيح كوچيك بده. مرسي.

سیستم براش این قسمت شبیه plug in onartix هستش ولی خیلی قوی تر قابلیت هایی مثل کوتاه کردن شرخش هر قسمت از مو تکون دادن گوشه ای از مو و تو یه محیط مجازی خارج از scene انجام میشه که بعد از اینکه همه ی کارا انجام شد با زدن دگمه ی done همه ی تغییرات به scene اصلی منتقل میشه.

map هایی هم که توش استفاده میشه میتونه جهت موها رو تعیین کنه که کار رو خیلی راحت میکنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا