پشتیبانی 3D Bicycle

reza4018

Member
دوستان من اين چرخ رو از روي يه آموزش ساختم.

2af0170d7cd6fb8f1.png

2af0e9df6b10c1772.png

madmaster_3d

Well-Known Member
پسر جان شما که تازه شروع کردی اگر به نظرم بلندر کار کنی بهتره. منظورم این هستش که برنامه مکس 4000 دلاره ولی بلندر مجانییه.
کارت هم قشنگ شده ولی روی رندر باید کار کنی و متریال ها

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خوبید؟تمرین خیلی خوبی شده
یه خرده توی بحث اسموس بایدبهتر عمل میکردین.چرخهاانگار low poly هست.
اما درکل تمرین خوبی هست
درموردحرف علیجان خب مانمیتونیم اصرارکنیم چه کسی سمت چه کاری بره.خب ایشون وقتی تونست این تمرین رو به پایان ببره پس معلومه توی بحث edit poly به مهارتی دست پیداکرده.
اماقبول دارم بلندر قدرتمندهست اما با این ادبیات "پسرجان ..." ممکنه دلخور بشن دوستمون یا دلسرد

reza4018

Member
پسر جان شما که تازه شروع کردی اگر به نظرم بلندر کار کنی بهتره. منظورم این هستش که برنامه مکس 4000 دلاره ولی بلندر مجانییه.
کارت هم قشنگ شده ولی روی رندر باید کار کنی و متریال ها
درباره رندر اگه ميخواستم رندر خوب از آب در بياد کامپيوترم داغون ميشد.
:d

HR3D

کاربر فعال
بچه ها من چرا نمیتونم عکس ها رو ببینم ، مثل اینکه فعلا سرور سایت پوکیده :|

madmaster_3d

Well-Known Member
درموردحرف علیجان خب مانمیتونیم اصرارکنیم چه کسی سمت چه کاری بره.خب ایشون وقتی تونست این تمرین رو به پایان ببره پس معلومه توی بحث edit poly به مهارتی دست پیداکرده.
اماقبول دارم بلندر قدرتمندهست اما با این ادبیات "پسرجان ..." ممکنه دلخور بشن دوستمون یا دلسرد
مرسی عارف جان. نه من فقط به ایشون پیشنهاد دادم. من کوچیک ایشون هم هستم. منظورم از پسر جان ( آهنگ هیچکس هستش میگه ببین پسر جان این یک رمیکسه. )

reza4018

Member
مدل خوب شده اما رندر و متریال جای کار داره.

عزيز اگه که به نظرات بالا دقت کرده باشي من هنوز متريال خوب بلد نيستم و در مورد رندر اگه که ميخواستم رندر خوب از آب در بياد کامپيوترم ميتکريد همين رندر که گرفتم حدود 2 يا 3 دقيقه طول کشيد شايد هم بيشتر.

webxyz

Member
خسته نباشی. تمرین کنی ماهرتر میشی. فقط روی این دوچرخه هرکی بشینه کمزش داغونه چون باشد 180 درجه روی خودش خم بشه.:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا