3 تا سوال --- لطفا کمک کنید

1. یک فایل fla را با 13 لایه میخواهم به avi تبدیل کنم .
اما وقتی فایل را export می کنم بدون صدا تبدیل به avi میشود .
نمی دانم چطور تنظیمات این عمل را تنظیم کنم .
لطفا کمک کنید .

2.چه طور می توانیم آرم فلش را در هنگام اجرای فال swf حذف کنیم و به عبارت دیگر swf تمام صفحه اجرا شود بدونِ منوهای فایل و کنترل و ماکزیمم و مینیمم و ...

3. چه طور میتوانیم برای فایل فلش هایمان کد بگذاریم .

Security9776

Active Member
با سلام ،
دوست عزیز ، شما در هنگام ذخیرا فایل صوتی یک گزینه رو در انتهای اون پنجره می بینید که نوشته Sound Format : Disable . شما باید اون رو از حالت Disable به دیگر حالت های موجود تغییر بدی .
در مورد سوال دوم هم از دستور fscommand("fullscreen", "true"); استفاده کن و اون رو رو فریم اولت قرار بده .
در مورد سوال سوم هم اگه منظور نوشتن اکشن هاست ، شما اکشن ها رو 3 جا می تونی بنویسی .
1. روی یک مووی کلیپ ، 2. روی یک باتن ، 3. روی یک فریم .

اگه نیاز به توضیح بیشتری داشتید بگید تا من و یا دوستان کمکتون کنیم .
با تشکر . محسن

Security9776 گفت:
با سلام ،
دوست عزیز ، شما در هنگام ذخیره فایل صوتی یک گزینه رو در انتهای اون پنجره می بینید که نوشته Sound Format : Disable . شما باید اون رو از حالت Disable به دیگر حالت های موجود تغییر بدی .

در مورد سوال سوم هم اگه منظور نوشتن اکشن هاست ، شما اکشن ها رو 3 جا می تونی بنویسی .
1. روی یک مووی کلیپ ، 2. روی یک باتن ، 3. روی یک فریم .

با تشکر . محسن

وقتی Sound Format رو از حالت Disable خارج می کنم تبدیل به avi می شود اما هیچ برنامه ای آنرا نشان نمیدهد و خطا می گیرد . مثل مدیا پلیر و ...
در مورد سوال سوم منظورم نوشتن اکشن ها نیست . بعضی از فایل های swf رو وقتی می خوای به fla تبدیل کنی میگه باید شماره رمز رو وارد کنی .
این کار رو چه جوری انجام می دن.

Sunboy454

Active Member
شما به جز لایه ی صدا ، بقیه ی لایه ها رو پاک کن و خروجی بگیر ، بعد رو فیلمت میکس کن ، تو حالت publish settings هم تست کن ، گزینه ی mov رو بزن و publish کن ببین صدا داری یا نه ...
اگه بازم نشد یه خروجی swf بگیر و آپلود کن ... ببینیم چه میشه کرد ...
-=-=-=-
در رابطه با پسورد گذاری رو SWF هم تو پنجره ی export واسه SWf میتونی گزینه شو ببینی (Protect from import) و فعال کنی و تو باکس زیرش پسوردت رو بنویسی ، ولی همه ی این کارا بی فایده هست و با یه decompiler براحتی میشه بازیابی کرد

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا