231 سايت فارسي آگهي رايگان وجود داره !

jomeha

Member
با سلام

آيا مي دانستيد بيش از 231 سايت براي درج آگهي به صورت رايگان در ايران وجود داره !!!! :shock:

من ، فقط تونستم 231 سايت آگهي ( مشابه ايستگاه و بازارچه و تبليغ و .... ) رو رصد كنم .

كه 100% بيشتر از اين تعداد هم وجود داره .

اگه شما هم سايت هايي در اين زمينه مي شناسيد معرفي كنيد .

آخرین ویرایش:

websamancom

Well-Known Member
سلام
هر سايتي كه زده ميشه دليل بر موفق بودن آن نيست اين برميگرده به ابتكار مدير سايت و ژشتكاري كه در اين زمينه از خود بخرج ميده

narsic

New Member
انجام کارهای تکراری شاهکار نیست کسی موفق که بتونه از خودش ابتکار به خرج بده نه ابتکار دیگری رو بدزده و شروع کنه
به امیدی روزی که افکار دیگران را ندزدیم

jahanagahi

New Member
من سايت جهان آگهي را دارم ولي مي توانم اقرار كنم درآمدي ندارد.

shayanboy

Active Member
دوستان خوب می دونید که همه این سایت های نیازمندی ها .... همه زیر مجموعه سایت ایستگاه هستند .
یعنی هیچ کدوم از این نیازمندی های رایگان نمی توانند به درآمدی که سایت ایستگاه داره در میاره برسند.
مگر به گونه ایی دیگر عمل کنند .

با تشکر
شایان

nima1980

New Member
Jahanagahi
یعنی هیچ کدوم از آگهی های ستاره دار پولی پرداخت نکردن؟

آخرین ویرایش:

nima1980

New Member
من سایت خانه من رو دارم، 8 ماه را افتاده، شناسوندنش به مردم بزرگترین مشکله

آخرین ویرایش:

web2

Member
همه مشتق شده از ایستگاه هستند . هر سایت تبلیغی که می روم انگار نسخه ای کپی شده از اولی است!

websamancom

Well-Known Member
با سلام
ببینید یک اصل مهم وجود داره و اونم پرداخت به راه رفتن است نه به کفش برای راه رفتن
احتمالا شنیدید که ماکروسافت در حال راه اندازی یک موتور سرچ دیگر با نام kumo.com هست پس ما باید بگیم ماکروسافت دارد حماقت میکند و یا بقول اون دوستمون مثال ساندویچی بزنیم در حالی که مجموعه هایلار با وجود تعداد بیشمار ساندویچی باز کارش رو شروع کرد و بازار رو در دست گرفت و الان از بزرگترین شرکتها هست در این حرفه

در مورد سیستم مدیریت آگهی
کدوم یک گفته اید بعد از راه اندازی سایت بیام یک سال فقط هزینه کنم و 2 میلیون روی تبلیغاتشش سرمایه بگذارم؟
کدوم یک از شما اومده به این نکته فکر کنه که مهم گرفتن هزینه آگهی نیست بلکه میتوان از بازدید اون سایت کلی درآمد جانبی در آورد(فروش محصول تبلیغات کلیکی روشهای فروش اشتراکی و ....)؟

کدوم یک بعد پرداخت 200 تومن برای راه اندازی اون سایت اومده و بطور منطقی برای بهینه کردن سایتش هزینه پرداخته؟

آیا میدونستید سایت ایستگاه در اوایل سایت ازدواج اینترنتی بوده؟

آیا میدونستید سایت ایستگاه در اوایل کار آگهی خود با وجودی که هیچ رقیبی نداشت تا 18 ماه آگهی ها رو رایگان و تا یک سال بعد از آن قیمتها زیر 10 تومن بود برای آگهی ها؟؟

آیا میدانید درآمد خالص ایستگاه بالای 15 میلیون در ماه میباشد؟

آیا میدانستید در 2 سال اول آقای کیائی تمام زندگیشو وقف سایتش کرده بود و 19 ساعت در روز کار میکیرد؟

شما مسئله رو پاک نکنید حلش کنید نگید این یده بگید کی این راه رو رفته و ایستگاه نشده؟؟؟//

با تشکر رضا فخر ساپورت 1/3 وب سامان

جدیدترین ارسال ها

بالا