2 مشکل در PHP

سلام
من بالاخره موفق شدم php رو نصب كنم
حالا 2 سوال برام باقي مونده خواهشا اينو ديگه جواب بدين هر چه سريع تر بهتر چون عجله دارم
1 - تو قسمت cd.php كه آقا مجيد زحمتشو كشيده نام كاربري و پسورد ديتابيس چي بنويسم ؟
2 - phpbb فارسي رو كجاي سايتم بايد كپي كنم من تازه كارم اصلا هم php كار نكردم اگه كامل توضيح بديد ممنون ميشم!!!؟؟؟ :wink: :wink: :wink:
منظورم طرز قرار دادن phpbb در سايت هستش

omidak

Active Member
سلام:
معمولاً نام كاربري و پسورد با نام كاربري وپشورد سايت يكي هست
2.شما اگر ميخواييد آدرس اصليه سايت اتون تالار باشه كل محتويات دايركتريه PHPBB رو در wwwRoot کپی کنید :wink:

omidak گفت:
سلام:
معمولاً نام كاربري و پسورد با نام كاربري وپشورد سايت يكي هست
2.شما اگر ميخواييد آدرس اصليه سايت اتون تالار باشه كل محتويات دايركتريه PHPBB رو در wwwRoot کپی کنید :wink:
سلام از اينكه جواب ميديد ممنونم
دوباره سوال دارم :wink:

اول اينكه phpbb رو حتما بايد روي سايت امتحان كنم يا همينطوري هم ميشه يعني خودش تنها؟؟؟
دوم اينكه من phpbb رو توي www.root كپي كردم و http://127.0.0.1/phpbb//index.php رو فراخواني كردم صفحه نصب اومد ولي فكر كنم چون ديتابيس نساختم جواب نميده :oops:
آقا من بيشتر مشكلم سر ديتابيس هستش اگه با مثال توضيح بديد بهتره اصلا بگيد من تو قسمت username & password چي بايد بنويسم؟!؟ :?: :!:

oxygenws

Active Member
- همینطوری هم می شه!!
- برای نصب phpbb اول باید (فقط) یه دیتابیس بسازی و بعد شروع به نصب کنی (از طریق همون پنجره ای که دیدی)

برای username و password اگر می تونی خالیشون بذار و اگر نه برنامه هایی برای مدیریت و کار کردن با mysql هست، مثل mysqlfront، اونها رو بگیر و باهاشون کار کن.

موفق باشید، امید

دوباره سوال

oxygenws گفت:
- همینطوری هم می شه!!
- برای نصب phpbb اول باید (فقط) یه دیتابیس بسازی و بعد شروع به نصب کنی (از طریق همون پنجره ای که دیدی)

برای username و password اگر می تونی خالیشون بذار و اگر نه برنامه هایی برای مدیریت و کار کردن با mysql هست، مثل mysqlfront، اونها رو بگیر و باهاشون کار کن.

موفق باشید، امید
آقا اميد سلام
از راهنماييت ممنون
username& password رو خالي گذاشتم جواب نداد
برنامه mysqlfron رو دانلود كردم حالا هم نصب ولي همون اولي كه برنامه رو اجرا مي كني
edit session مياد تو قسمت conection/server و login /user&password & database چي بايد بنويسم
چون اونا رو كنسل كردم همه گزينه هاش غير فعال شد 8)
ببخشيد من از اين برنامه ها هيچ سرم نميشه اصلا اگه يه كتاب خوب فارسي بهم معرفي كنيد ديگه اينقدر مزاحمتون نميشم :oops:

oxygenws

Active Member
اول اینکه کتاب نداریم.
دوم اینکه اصلا Mysql رو نصب کردی؟
سوم اینکه اگر در همون صفحهء mysqlfront نام کاربری و رمز عبور رو نذاری (خالی بذاری) مشکلی نیست و پورت رو دست نزن و آدرس هم localhost خوبه.

موفق باشید، امید

جدیدترین ارسال ها

بالا