2 شات از آخرین موزیک ویدیویی که کار کردم 

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
سلام
این 2 نما مربوطه به موزیک ویدیویی که اخیرا فیلمبرداری کردم . بخشی از کلیپ فیلمبرداری شده بود و بیش از نمی از نماها هنوز مونده بود. هم زمان داشتم کارو ادیت می کردم که به دلیل مشکلاتی کلا از ادامه ساخت و پخش این کلیپ منصرف شدیم. :-? گفتم حالا که پرونده این کلیپ بدون اونکه کسی ببیندش بسته شده دست کم 2 تا شات ازش بزارم تا دوستان و همفکرانم دربارش نظر بدن .
اول هر یک از این 2 شات نمای خام دوربین رو گذاشتم بعد نمای ادیت شده رو. :wink:
دوربین: canon 5d mark ll
لنز: canon 50mm f1.8 ll
canon 24-105 f4 L USM

نرم افزار : افترافکت

http://www.mediafire.com/?tdn1nh3md80d8vl

پیوست ها

• Snap.jpg
    Snap.jpg
    241.6 کیلوبایت · بازدیدها: 75
  • Snap_.jpg
    Snap_.jpg
    147.3 کیلوبایت · بازدیدها: 81

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
جالب بود
تصحیح رنگ کار شماست ؟
Ali F کیه ؟ شما هستی ؟
این کار کجا انجام شده ؟
چقدر پرده سبز داشتین ؟
توی استودیو خاصی فیلمبرداری شده ؟
واسه باد که روی صورت خانم هست از چی استفاده شده ؟
بازیگر خانم واسه بازی دستمزد گرفته ؟
در ضمن اگه ممکنه یه مقدار از تصحیح رنگ شات دوم بگو که چیکار کردی
موفق باشی

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
علی چرا دیگه ادامه نمیدید این کار رو ؟ :-?:shock:
حیف شد ، کار خوبی میشد :wink:

hosein0251

تصحیح رنگ دومی رو با tinder رفتی ؟

mooli63

ایمان جون بله تصحیح رنگ و کلا فیلمبرداری ، نورپردازی ، ادیت و ویژوال افکتز کار خودم بود.
ali f خودم هستم.
این کار تو استودیو نمی شه گفت یه 3 متر رنگ سبز رو دیوار بود که ما هم گرفتیم.
واسه باد از یه پنکه استفاده کردم.
بازیگر دستمزد نگرفته از دوستان بود.
تصحیح رنگ دوم با افکت های curve , color balance یه لایه سولید خاکستری (opacity 12% ) . یه لایه سولید سبز (opacity 12%) . لایه سولید خاکستری رو مد add و لایه سولید سبز مود normal. روی سولید سبز یه افکت gaussian blur استفاده شده.

mooli63

حسین جون نه tinder که برای cs5 پیدا نشد. sapphire هم هنوز فرصت نکردم دانلود کنم. این کالر بالانس تو افترافکتز بدجوری جادو می کنه.

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
نقطه های سفید شات دوم که روی تصویر هستن چی ؟
من فکر کردم یک لایه تکسچر مثل تکسچرهای آینه ای روی لایه ها Screen شده .
در ضمن شات دم قشنگه
شعله ها توی شات اول یک کم غیر واقعی هستن شاید با یک تصحیح رنگ بهتر واقعی تر بشن
خسته نباشی

hosein0251

علی برای قسمت اولی حرکت camera به عقب حین خوندن و اون کات وسطش رو حرکت خواننده و اصل قضیه ، فضا سازی قشنگت ، خیلی کار رو زیبا کرده . :paint:

دومی هم اسلو موشنی که کردی و حرکت مو ها که smart blend توی twixtor این کار رو کرده خیلی فانتزی و حالت انیمه ی خوبی به خودش گرفته .

یه دفعه ترکوندیا :rose::oops:
اینا رو نشون نداده بودی :green:

mooli63

نه اون نقطه های سفید اوپتیکال هستن . حسین زیادی لطف داری شما خودت استادی

m0hammad

Member
تو پرانتز (خارج از بحث های هنری دوستان) کل کارو بزار دانلود کنیم حالشو ببریم.:green:

specter-1369

Active Member
سلام آفرین ، جالب بود
منتها شات اول یک مقدار موقعیت خواننده واسم نا مفهوم بود هیچ طور نتونستم باش کنار بیام و حضمش کنم واسه خودم که موقعیتش تو صحنه چجوریاس :-؟
چرا بیشتر پایین تنه خواننده رفته پشت آبجکت ،می تونست صحنه قشنگتر چیده بشه اما در کل آبجکت ها به هم میان ، اگر چه که اون شعله ها یه جورایی با باقی آبجکت های صحنه هماهنگ نیست .
شات دوم خیلی خوب بود ، فقط یه مقدار بریده بریده شدن موها (فریم ) اذیتم کرد اما تصحیح رنگ بی نقص بود
خسته نباشی :rose:

آخرین ویرایش:

mooli63

سلام آفرین ، جالب بود
منتها شات اول یک مقدار موقعیت خواننده واسم نا مفهوم بود هیچ طور نتونستم باش کنار بیام و حضمش کنم واسه خودم که موقعیتش تو صحنه چجوریاس :-؟
چرا بیشتر پایین تنه خواننده رفته پشت آبجکت ،می تونست صحنه قشنگتر چیده بشه اما در کل آبجکت ها به هم میان ، اگر چه که اون شعله ها یه جورایی با باقی آبجکت های صحنه هماهنگ نیست .
شات دوم خیلی خوب بود ، فقط یه مقدار بریده بریده شدن موها (فریم ) اذیتم کرد اما تصحیح رنگ بی نقص بود
خسته نباشی :rose:

بله موافقم . همیشه قبل از فیلمبرداری باید به نتیجه افکت نهایی آگاه بود. ولی متاسفانه این اتفاق تو این کار نیفتد . من فیلمبرداری و ادیتور کار بودم کارگردانی به عهده من نبود. کارگردان طرح دیگه ایی مدنظرش بود و من شات رو بر اساس اون طرح بستم اما واقعا اون طرح عملی نبود. نهایتا طرح خودم رو تو افترافکت اعمال کردم . و مشکلی که شما می گی همون کادر خواننده که بهتر بود کمی بازتر(مدیوم شات) گرفته می شد بوجود اومد.
در مورد شات دوم من اگر موها رو motion weighted blend می کردم اصلا برید برید نمی شد ولی از قصد روی forward گذاشتم تا این حالت بریده بریده به ریتم آهنگ بیاد.
مرسی از توجه خوبی که به کارم داشتی.

godfather66

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام
خیلی خوب بود...
فقط چرا نقطه های اپتیکال ریپ میزنه؟

میشه موریک رو بزاری برامون!به کسی نمیدیم بین خودمون میمونه!!

موفق باشی

mooli63

اینم موزیکی که خواسته بودی.
خواننده : ورشان امیری
به کسی هم دادی اشکال نداره خواننده رضایت داشت.

پیوست ها

• ashkaye man.rar
    3.6 مگایابت · بازدیدها: 46

Iverson

Active Member
در نمای اول فرد انگار پشت آینه نشسته درسته؟

او محیط تماما تکسچر و فوتیج هست دیگه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا