2 تا سوئال فني

Black Prince

Active Member
2 تا سوال فني

سلام:
من 2 تا سوئال داشتم. 1: چند روز پيش سايت تك دانلود رو ديدم كه از مامبو داره جديدن استفاره ميكنه. ولي در صفحه اول سايت زير هر پست تعداد نمايش اون پست نوشته شده. در عكس كاملاً مشخص هست. چه جوري ميشه اين كار رو انجام داد؟

2: من وقتي يك لينك دانلود مثلاً براي يك آلبوم ميزارم، چه كار بايد بكنم كه اون لينك فقط براي اعضا نمايش داده ميشه. يعني وقتي يك كاربر معمولي در حال تماشاي اون پست هست اون لينك Hidden باشه. مثل اين عكس:

آيا در مامبو اصلاً امكان همچين كاري وجود داره؟

ممنون ميشم راهنمائي كنيد.

آخرین ویرایش:

mambolearn

Active Member
سلام

کامپوننتی که در سایت تک دانلود به کار رفته را ما برای این سایت نوشتیم . این کامپوننت اخبار رو شبیه نیوک نمایش میده . ( کامپوننت های دیگه ای هم برای این سایت نوشته شده که به تدریج شاهد اونها خواهید بود )

این کار هم در مامبو شدنی است . با نوشتن یک مامبوت میشه لینک ها و یا اخبار و ... رو محدود به عده ای خاص کرد مثلا فقط کاربران یا فقط یه Ip خاص و یا یک گروه کاربری خاص و یا ...

یا علی
فیروزمندان

bamshad

Well-Known Member
آیا ممکن که اون کامپوننت رو برای دانلود همگان قرار بدید؟ (سوال اول منظورمه !!!)

mambolearn

Active Member
خیر . این کامپوننت به صورت اختصاصی نوشته شده و Commercial هست .

یا علی

Black Prince

Active Member
mambolearn گفت:
این کار هم در مامبو شدنی است . با نوشتن یک مامبوت میشه لینک ها و یا اخبار و ... رو محدود به عده ای خاص کرد مثلا فقط کاربران یا فقط یه Ip خاص و یا یک گروه کاربری خاص و یا ...

محسن جان ميشه قيمت اين مامبوت رو هم بگي؟
267.gif

Black Prince

Active Member
mambolearn گفت:
10,000 تومان

البته قابل شما رو نداره ;)

یا علی

صبر كن من عيدي هام رو جمع كنم بعد ايشالا باهم حساب ميكنيم.
167.gif

فقط يك سوال ديگه. با اين مامبوت ميشه مثلا يك لينك براي دانلود در يك پست بزاريم ولي Hidden باشه تا فقط اعضا ببينند ديگه؟
287.gif

mambolearn

Active Member
آره ... میشه این کار رو کرد . این یکی از پارامترهای این مامبوت هست .

شما میتونی نوشته هات رو به هر صورت و با هر محدودیت منتشر کنی .

یا علی
فیروزمندان

جدیدترین ارسال ها

بالا