آیا ویندوز 7 جایی رو داره که نشون بده کدوم برنامه ها به اینترنت متصل هستند؟

سلام به همه

من یه مشکلی با ویندوز 7 دارم اونم اینکه همیشه سرعت اینترنتم خوب بود ولی آخرین باری که ویندوز نصب کردم به نظر میاد که سرعتم کم شده. بخش آپدیت ویندوز رو هم غیرفعال کردم ، ویروس کشی و تروجان کشی هم کردم ، ولی فایده نداشت.

وقتی که در ظاهر هیچ برنامه ای به اینترنت متصل نیست ، اینترنتم با تمام سرعت در حال استفاده اس. فکر میکنم یکی از برنامه های ویندوز به طور خودکار وصل میشه به اینترنت .

آیا توی ویندوز 7 بخشی وجود داره که نشون بده کدوم برنامه ها دارن از اینترنت استفاده می کنند؟

ممنونم

sharktech

کاربر فعال
همچین جایی فکر نکنم باشه ( یا من ندیدم)!

اما یه برنامه ای هست که میتونه این چیزی که شما میخواین رو نشون بده و اسمش internet content logger هست.

حتما امتحانش می کنم.

می خوام برنامه ای باشه که تمام برنامه هایی که به اینترنت وصل میشن رو نشون بده ، حتی اونهایی که جزء خوده ویندوز هستند. آیا این برنامه اینطوری هست؟

sharktech

کاربر فعال
آره این نرم فزار همه برنامه هایی رو که یه چیزی رو به اینترنت میفرستن یا میگیرن رو رصد میکنه و حتی اون اطلاعاتی رو که رد و بدل میشه رو هم تو یه فایل ذخیره میکنه!

خلاصه برای اینچیزی که شما میخواین عالیه.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام به همه

من یه مشکلی با ویندوز 7 دارم اونم اینکه همیشه سرعت اینترنتم خوب بود ولی آخرین باری که ویندوز نصب کردم به نظر میاد که سرعتم کم شده. بخش آپدیت ویندوز رو هم غیرفعال کردم ، ویروس کشی و تروجان کشی هم کردم ، ولی فایده نداشت.

وقتی که در ظاهر هیچ برنامه ای به اینترنت متصل نیست ، اینترنتم با تمام سرعت در حال استفاده اس. فکر میکنم یکی از برنامه های ویندوز به طور خودکار وصل میشه به اینترنت .

آیا توی ویندوز 7 بخشی وجود داره که نشون بده کدوم برنامه ها دارن از اینترنت استفاده می کنند؟

ممنونم

بله، در Task Manager بخش Performance روی دکمه Resource Monitor کلیک کرده و در پنجره Resource Monitor
قسمت Network را مشاهده بفرمایید.

رجوع شود به تاپیک معرفی نرم افزاری جهت بررسی برنامه هایی که در حال تبادل اطلاعات با اینترنت اند

بله، در Task Manager بخش Performance روی دکمه Resource Monitor کلیک کرده و در پنجره Resource Monitor
قسمت Network را مشاهده بفرمایید.

رجوع شود به تاپیک معرفی نرم افزاری جهت بررسی برنامه هایی که در حال تبادل اطلاعات با اینترنت اند

ممنون

حیفم اومد فقط دکمه تشکر رو بزنم. دستتون درد نکنه

واقعا majidonline فروم خوبیه. تاحالا نشده اینجا سوالی بپرسم و بی جواب بمونه.

کارتون درسته

راستی یادم رفت. the_king عزیز ، به این تاپیکی که شما معرفی کردید دسترسی ندارم. چرا؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

the_king

مدیرکل انجمن
راستی یادم رفت. the_king عزیز ، به این تاپیکی که شما معرفی کردید دسترسی ندارم. چرا؟؟؟؟

مطمئن هستید که به اون تاپیک دسترسی ندارید؟ در انجمن عمومي كامپيوتر قرار داره و اصولا همه کاربران با هر سطح
کاربری بهش دسترسی دارند. یه بار صفحه رو در Internet Browser تون Refresh کنید و مطمئن شوید که لاگین کرده اید،
اگر مشکل حل نشد به یکی از مدیران کل مساله رو با پیغام خصوصی اطلاع بدهید.

مطمئن هستید که به اون تاپیک دسترسی ندارید؟ در انجمن عمومي كامپيوتر قرار داره و اصولا همه کاربران با هر سطح
کاربری بهش دسترسی دارند. یه بار صفحه رو در internet browser تون refresh کنید و مطمئن شوید که لاگین کرده اید،
اگر مشکل حل نشد به یکی از مدیران کل مساله رو با پیغام خصوصی اطلاع بدهید.

بله مطمئنم که دسترسی ندارم. مشکل از لاگین شدن هم نیست. یه پیغام میده که "شما مجوز لازم را ندارید و ...." به انجمن عمومی کامپیوتر دسترسی دارم ولی به اونی که شما آدرسش رو دادید نه.

babialex

New Member
متاسفانه من 2-3 تاپیک تو همین تالار زدم و سوالای مهمی داشتم که هیچ کسی جواب نداد
بازم خوش به حالت به جوابت رسیدی

اینترنت سکیوریتی comodo رو هم نصب کنی اطلاعات کامل و دقیق تمام ارتباطات با اینترنت رو بهت میده و میتونی هر کدوم رو نخواستی از کار بندازی

www.comodo.com

برنامه هاش عالیه

متاسفانه من 2-3 تاپیک تو همین تالار زدم و سوالای مهمی داشتم که هیچ کسی جواب نداد
بازم خوش به حالت به جوابت رسیدی

اینترنت سکیوریتی comodo رو هم نصب کنی اطلاعات کامل و دقیق تمام ارتباطات با اینترنت رو بهت میده و میتونی هر کدوم رو نخواستی از کار بندازی

www.comodo.com

برنامه هاش عالیه

از تعارف گذشته ، این فروم ، فروم خوبیه. شما هم انشاالله از این به بعد جواب همه سوالاتت رو میگیری

در مورد آدرسی که معرفی کردی ، توی قسمت اینترنت سکیوریتی هم قسمت Comodo Firewall داره و هم قسمت Internet Security Pro 2011 . کدومش مد نظر شماست؟

من دنبال یه برنامه سبک هستم چون سیستمم قدیمیه. در ضمن توی همین سایت یه قسمت Free Products داره که اونجا هم یه Free Firewall داره.

لطفا راهنمایی کنید که کدومش بهتره

omid_1143

New Member
zone alarm

سلام به همه

ممنونم
..............................................................................
برنامه ای هست به نام zone alarmکه در این زمینه فوق العاده است و همه دسترسی ها به اینترنرت رو کنترل میکنه همچنین قابلیت مسدود کردن ارتباط یک برنامه خاص رو هم داره.همچنین از دسترسی هکر ها هم جلوگیری میکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا