13 اندازه تقویم برای خانه و محل کار

gamutprint

New Member
وقتی می‌خواهید طبق برنامه بمانید، بهتر است اندازه‌های تقویم مختلفی در اطراف خانه و محل کار خود داشته باشید تا هر روز شما را راهنمایی کنند. یک پوستر بزرگ تقویم یک ساله می‌تواند نمای وسیعی از هر ماه در طول سال به شما ارائه دهد، در حالی که چیزی کوچک مانند آهن‌رباهای تقویم می‌تواند برای نگاه کردن به ماه‌ها در یک زمان عالی باشد. با Shutterfly، می توانید با استفاده از 13 اندازه کل تقویم ما، برای هر فضا یک تقویم آنلاین بسازید. سازماندهی خود را حفظ کنید و یک لمس شخصی به تقویم خود اضافه کنید!
یک تقویم خانوادگی منحصربفرد ایجاد کنید و هر روز صبح عکس‌های حیوان خانگی و سرگردانی خود را برای انگیزه شخصی و ویژه در آن قرار دهید. حتی می توانید از تقویم ساز Shutterfly برای دادن هدایای شخصی استفاده کنید. اما کدام اندازه تقویم سفارشی برای شما مناسب است؟ ما محبوب ترین اندازه های تقویم را برای انتخاب محدود کرده ایم.

اندازه های تقویم
Shutterfly هفت نوع تقویم مختلف را ارائه می دهد و برخی از گزینه ها در دو تا سه اندازه مختلف ارائه می شوند. در مجموع، می توانید از میان 13 گزینه مختلف، اندازه تقویم مناسب برای خانه یا محل کار خود را بیابید. هر اندازه تقویم را در زیر مشاهده کنید و به خاطر داشته باشید که ابعاد تقویم همه بر حسب اینچ اندازه گیری می شوند.
نوع تقویم اندازه تقویم (اینچ)
پوستر 16×20، 20×30
بوم 11×14، 16×20، 20×30
دیوار 8×11، 12×12
ماوس پد 7.75×9.25، 8.5×8.5، 9×8
میز 5×11
سه پایه 5×7
آهنربا 3×3
1. تقویم دیواری
تقویم‌های دیواری برای کسانی که می‌خواهند یک تقویم بصری بزرگ برای تکمیل آثار هنری یا عکس‌های قاب‌دارشان در اطراف خانه داشته باشند، عالی هستند. آنها در سبک ها و اندازه های مختلفی عرضه می شوند، بنابراین می توانید تقویم دیواری را انتخاب کنید که مطابق با ترجیحات و نیازهای شما باشد. با Shutterfly، تقویم های دیواری با عکس کلاسیک در دو اندازه مختلف ایجاد کنید یا یک پوستر تقویم یا تقویم بوم انتخاب کنید.
یک تقویم دیواری Shutterfly به شما امکان می دهد یادداشت هایی را به هر روز اضافه کنید و شامل عکس های هر ماه می شود. اگر می‌خواهید یادداشت‌های کوچکی را به هر روز اضافه کنید و تقویم را با رویدادها و مناسبت‌های خاص خود سفارشی کنید، ممکن است اندازه استاندارد دیواری بهترین گزینه باشد. تقویم پوستری و تقویم های بوم، قطعات مستقل یک طرفه ای هستند که نمای سریع هر ماه را در طول سال نشان می دهند. هر طور که تقویم خود را انتخاب کنید، عکس‌های مورد علاقه‌تان باعث می‌شود که تمام روز لبخند بزنید. اندازه و سبک تقویم دیواری را از گزینه های زیر انتخاب کنید:

تقویم دیواری: 8×11، 12×12
پوستر تقویم: 16×20 اینچ، 20×30
تقویم بوم: 11×14، 16×20، 20×30
2. تقویم سه پایه
تقویم های سه پایه همه کاره هستند زیرا می توانید آنها را به روش های سرگرم کننده زیادی نمایش دهید. در حالی که آنها بر روی هر میز، میز، یا به عنوان دکور میز قهوه عالی به نظر می رسند، تکه های جداگانه نیز به خوبی روی دیوار همراه با سایر عکس های چاپ شده کار می کنند. طراحی تقویم ساده شما با الگوی تقویم سفارشی Shutterfly آسانتر نیست. شما می توانید یک طرح بندی عمودی یا افقی را انتخاب کنید و این گزینه را داشته باشید که هر ماه یک یا پنج عکس را روی کاغذ کارت چاپ شده نمایش دهید. فرقی نمی‌کند که کدام چیدمان تقویم را انتخاب می‌کنید، اندازه‌های تقویم سه‌قلوی Shutterfly همگی 5×7 هستند، که باعث می‌شود روی اکثر سطوح در خانه نمایش داده شوند.
تقویم سه پایه هدیه ای عالی برای دادن به دوستان یا خانواده است تا به آنها کمک کند در سال جدید در مسیر خود بمانند. چه یک تقویم شخصی اختصاص داده شده به حیوان خانگی خود طراحی کنید یا از آن برای ردیابی نقاط عطف ماهانه کودک خود استفاده کنید، به راحتی می توان آنها را به سبک منحصر به فرد خود سفارشی کرد.

سررسید 1401
یکی از انواع دلخواه تقویم سررسید است که نوع قابل حمل و لاکچری یک تقویم در انواع سایز ها به حساب می آید. این تقویم که به آن سالنامه نیز می گویند هر سال در طرح های متفاوت ارائه می شود و فضایی که برای نوشتن در اختیار قرار می دهد مناسب برای دانشجویان ، پزشکان ، دستیاران ، اهل بازار ، کسبه ، مدیران و کارمندان است. بر اساس قطع سررسید سایز های آن متقاوت است که در زیر مطالعه می نمایید:
سررسید وزیری : سایز(24/5*16/5)
سررسید اروپایی بزرگ : سایز(21/5*13/5)
سررسید اروپایی کوچک : سایز(21/5*12/5)

3. آهنرباهای تقویم
به دنبال چیزی خارج از اندازه تقویم استاندارد هستید؟ آهنرباهای تقویم تقریباً در هر جایی قرار می گیرند و در کنار یادآورهای دیگر مانند دعوت نامه ها و عکس های سرگرم کننده پولاروید عالی به نظر می رسند. تقویم های مغناطیسی شاترفلای تنها 3×3 اینچ هستند و به اندازه ای بزرگ هستند که بتوان هر ماه آن را مشاهده کرد، اما به اندازه ای کوچک است که تقریباً در هر مکانی جا می شود.
چه فضای کوچکی داشته باشید یا فقط باید یخچال یا تابلوی اعلانات خود را بپوشانید، از جمله یک آهنربای تقویم سفارشی فضای شما را لذت بخش تر می کند. از این تقویم عکس شخصی سازی شده به عنوان یک اعلان کودک منحصر به فرد یا به عنوان هدیه برای پدربزرگ و مادربزرگ، مربی یا معلم استفاده کنید.

4. تقویم رومیزی
یکی از محبوب ترین تقویم ها، تقویم رومیزی است. نه تنها شما را در مسیر درست نگه می‌دارد، بلکه با هر چرخش صفحه خاطرات عالی را برای شما به ارمغان می‌آورد. لهجه مدرن برای هر تقویم رومیزی و با کیفیت بالا به سبک سازماندهی می شود. اندازه‌های تقویم میز شاترفلای 5×11 اینچ است، بنابراین به اندازه‌ای بزرگ هستند که در حین کار قابل مشاهده باشند، اما می‌توانید آن را از رایانه و فضای کاری خود دور نگه دارید. اگر به دنبال ایده های عالی برای هدیه عکس برای عزیز، مادر یا پدر خود هستید، اینها شروع کننده مکالمه سرگرم کننده ای خواهند بود.
با یک تقویم رومیزی، می توانید یک عکس را برای هر ماه اضافه کنید، یا خلاقیت بیشتری به خرج دهید و یک کلاژ عکس در هر صفحه اضافه کنید. اگرچه یک تقویم رومیزی کوچکتر از یک تقویم دیواری است، اما هنوز هم فضای زیادی برای دور زدن تعطیلات و تاریخ های مهمی که باید در نظر داشته باشید به شما می دهد. وقتی در حین کار می‌توانید به راحتی به تقویم میز نگاهی بیندازید، هرگز قرار ملاقاتی را از دست نخواهید داد.

چگونه یک تقویم بسازیم
برای خلاقیت آماده هستید؟ این راهنما را بخوانید و تعیین کنید که می‌خواهید از کدام اندازه تقویم استفاده کنید. نیازی به ضربه زدن نیست! همیشه می‌توانید چندین تقویم برای استفاده در خانه طراحی کنید - یک تقویم دیواری ۱۲×۱۲ در آشپزخانه‌تان قرار دهید و از یک ماوس‌پد ۹×۸ در دفترتان استفاده کنید. هنگامی که اندازه و سبکی را که می خواهید استفاده کنید را بدست آورید، در تقویم ساز آنلاین Shutterfly شروع کنید. بسته به سبکی که انتخاب می کنید، گزینه هایی برای سفارشی کردن پس زمینه، چیدمان، متن و تزئینات خواهید داشت. مطمئن شوید که تقویم شما محدوده تاریخی مورد نیاز شما را منعکس می کند. حتی اگر در وسط سال یک تقویم جدید می‌خرید، می‌توانید تقویم خود را کوتاه کنید تا فقط ماه‌های باقیمانده را منعکس کند.
مانند سایر محصولات Shutterfly، بهترین بخش ایجاد تقویم خود این است که بتوانید عکس‌هایی را که می‌خواهید نمایش دهید انتخاب کنید. عکس‌های بچه‌ها روی تقویم‌های رومیزی عالی می‌آیند تا بتوانید هنگام کار آنها را ببینید. الگوهای تقویم ما دارای طرح‌بندی برای حداکثر ۵+ عکس هستند، بنابراین اگر نمی‌دانید کدام عکس را انتخاب کنید، همیشه می‌توانید یک کلاژ سرگرم‌کننده ایجاد کنید.

نظرات نهایی در مورد اندازه های تقویم
بهترین اندازه تقویم بستگی به ترجیحات و نیازهای شما دارد. چیزی که برای یک فرد کار می کند ممکن است برای دیگران کارساز نباشد، بنابراین مطمئن شوید که آن را کاملاً متعلق به خودتان کنید. هر تقویمی را که انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید که شخصی سازی سرگرم کننده همراه با آن است. با تصاویر، نقل قول‌ها و رنگ‌ها برای هدیه‌ای بی‌نظیر یا لوازم جانبی میز، خلاقیت به خرج دهید. شما و عزیزانتان در تمام طول سال چیزی برای لبخند زدن خواهید داشت! در کنار یک تقویم سفارشی، سایر محصولات دکور خانه منحصربه‌فرد را نیز در نظر بگیرید، مانند چاپ قاب‌دار و کاشی‌های سرامیکی که می‌توانند با تقویم‌های شخصی‌سازی شده شما مطابقت داشته باشند.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا