100 مگابايت هاست رايگان + ...

a-d-h

Member
با سلام

با عضويت در اولين گروه مديران سايت ها و وبلاگ ها به همراه طراحان سايت هاي ايراني از مزاياي آن بهره مند شويد.

مزایای عضویت :

اطلاع از برترین پست های سایت نیوک اسکریپت و برترین سایت های طراحی صفحات وب ایران

ارائه لینک دانلود برترین برنامه های مدیریت و طراحی صفحات وب به صورت مستقیم

قرعه کشی و ارائه 100 مگابایت هاست از یکی از برترین سرورهای کشور(قرعه کشی تا سال 87 هر ماه یک بار و در سال 87 هر دو هفته یک بار انجام میگیرد)

نصب رایگان نیوک برای همه ی اعضای گروه

نکات :

فرصت بسیار خوبی است برای مدیران وبلاگ ها که مدیر سایت شوند !

عضویت تنها 5 ثانیه به طول می انجامد !

جهت عضویت اینجا کلیک کنید

bache +

Well-Known Member
قرعه کشی و ارائه 100 مگابایت هاست از یکی از برترین سرورهای کشور(قرعه کشی تا سال 87 هر ماه یک بار و در سال 87 هر دو هفته یک بار انجام میگیرد)
100 مگ چیه که میخواین غرعه کشی کنید!:|

a-d-h

Member
با سلام

عزیزم بله به صورت دائمی است و در صورت تمایل شما به دامین شما اتصال میابد.

در مورد این دوستمونم عرض کنم که عزیزم هر 100 مگابایت 15.000 تومان برای سایت ما درمیاد.از یکی از برترین سرورهای کشور که تحت تایید چند سرور معتبر دیگر است تهیه می شود.

در عین حال شما به جز این که به کیفیت این هاست توجه میکنید این را هم مدنظر داشته باشید قرعه کشی ما ماهانه و از سال بعد دو هفته یکبار است و اگر به یک نفر چندین بار هم هاست به قید قرعه تعلق بگیرد مشکلی نیست.پس حتی ممکن است بیش از 500 مگابایت هاست تعلق بگیرد.

موفق و پیروز باشید

mohammad40

New Member
در مورد این دوستمونم عرض کنم که عزیزم هر 100 مگابایت 15.000 تومان برای سایت ما درمیاد.از یکی از برترین سرورهای کشور که تحت تایید چند سرور معتبر دیگر است تهیه می شود.

موفق و پیروز باشید
من که نمی دونم این کجاش نوشته ایران
این که NL هست حالا خدا می دونه کجاش نوشته ایران
حالا کیا تاییدش کردن؟
لطفاً اسم 3 تاشو به من بگو
با اینکه معلومه کیا تاییدش کردن

جدیدترین ارسال ها

بالا