10 مگابایت هاست رایگان !!! Come Here

با توجه به خدمات شرکت فناوری اطلاعات سرور فر آی آر شرکت تصمیم به ارائه 10 مگابایت هاست رایگان در صورت ثبت 1 دامین از طرف شرکت نموده و این میزان فضا را به کاربران خود هدیه می دهد! برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت شرکت مراجعه نمایید

vatanmusic

Well-Known Member
راستي amirxXx عزيز بنده فشاري به شما نياوردم
كه دليل اديت را نوشتي فشار مدير
بنده خواستم قوانين را رعايت كني

دست دوستان گلم درد نکنه بخصوص اقا vatanmusic و amin_lni ممنونم ازتون دوستان عزیز و گرامی اولا شما قوانین انجمن رو رعایت نکردی و نمی دونی نباید توی پستها ی دیگران پست نا مربوط داد! دوما کیفیت هاستینگ ها و فضا های وب با هم متفاوت هست نمی گم ما خوبیم نه ! اینو باید دیگران نظر بدن! اما بد هم نیستیم ! در ضمن همینطور که دوست خوبمون amin_lni گفتن گیگافا اون مقدار فضا رو میده! آیا کیفیتش مثل ما هست آیا پشتیبانی خوبی داره! و.... امیدوارم جواب سوالتون و پست بیهوده شما رو داده باشم!

دوستان گرامی و عزیز به مناسبت ماه پرفیض رمضان ماه خدا شرکت سرور فر آی آر 5 مگابایت به فضای وب خود افزود و کل حجم را به 15 مگابایت رایگان برای یکسال در نظر گرفت موفق باشید!

i2ir

New Member
بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام

[FONT=&quot]بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] http://i2ir.com[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]سایت من درون ایران یا همان آی تو آی آر بهترین و قویترین سایت[/FONT]
[FONT=&quot] ارایه دهنده دامین یا همان ساب دامین رایگان است که به کاربران[/FONT]
[FONT=&quot] دامین رایگان با پسوند دات کام میدهد [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]از دیگر قابلیتهای این سایت میتوان به مدیریت تبلیغات توسط خود کاربر[/FONT]
[FONT=&quot] نام برد و ثبت بسیار راحت و آسان دامین و از همه مهمتر استفاده از[/FONT]
[FONT=&quot] قویترین و سریعترین سرورهای آمریکایی و امنیت بالا سایت لازم به ذکر[/FONT]
[FONT=&quot] است که سایت بر خلاف دیگر سایتهای ارایه دهنده دامین رایگان
[/FONT]

[FONT=&quot]دامین شما را در صورت نداشتن بازدید مسدود نمیکند[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]من که ازش رازیم دامین من در این سایت اینه می توانید بازدید داشته باشید[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
www.bb.i2ir.com
[/FONT]

amirxXx

Member
تبلیغات ممنوع !!
اگر شما همچین امکاناتی دارید یه تاپیک جدا بزنید و اونجا اعلام کنید نه اینجا !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا