10 عدد پکیچ 50 مگابایتی رایگان

Spy_Man

Member
سلام دوستان

به 10 نفر اولی که اعلام کنند 50 مگابایت هاست رایگان میدم

50 مگابایت
2 گیگابایت پهنای باند
20 عدد ایمیل
20 عدد ftp
20 عدد بانک اطلاعاتی

دوستانی که دومین دارند تماس بگیرند تا بهشون هاست بدم

دوستانی هم که دومین ندارند میتونند پیش ما دومین ثبت کنند

com net org

6500 تومان به همراه پنل از onlinenic

برای در خواست هاست فقط با این ایمیل تماس بگیرید

[email protected]

فقط به دوستانی که ایمیل میفرستند جواب داده میشود

با تشکر

mrysoft

Banned
سلام دوستان عزیز و گرامی
دفعه پیش که پست دادم اقا مجید که مدیر سایت هست با مدیر اصلی انجمن به من ایمیل زدند و گفتن نباید تبلیغات بکی در سایت ما
من هم ازشون پرسیدم اقا مجید پس این همه آدم می یان توی فروم شما پست میدن تبلیغ می دن چی ؟:sad::sad::sad::sad: پس چرا به اونها حرف نمی زنین
وقتی این رو گفتم به من ایمل دادن گفتن این خلاف مقررات هست
اگه این خلاف مقررات است پس چرا بقیه می دن من نباید بدم یا دلیل دیگه ای داره !:cry::cry::cry::cry::cry: هاااااااااااااااااااا جواب من روبدین

اگه این تاپیک رو پاک کنید ثابت می کنید فقط واسه من فرق می ذارین

بهترین و ارزانترین هاست و دامین در ایران
1 گیگ فضا با 8 گیگ پهنای باند با یک دامین رایگان با تمامی امکانت نامحدود از جمله اف تی پی دیتا بیس ایمیل و.... سالی فقط 25500 تومان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید یا با ای دی زیر پی ام بدین
www.mryhost.com
m_y3266
09113934826

سلام دوستان عزیز و گرامی
دفعه پیش که پست دادم اقا مجید که مدیر سایت هست با مدیر اصلی انجمن به من ایمیل زدند و گفتن نباید تبلیغات بکی در سایت ما
من هم ازشون پرسیدم اقا مجید پس این همه آدم می یان توی فروم شما پست میدن تبلیغ می دن چی ؟:sad::sad::sad::sad: پس چرا به اونها حرف نمی زنین
وقتی این رو گفتم به من ایمل دادن گفتن این خلاف مقررات هست
اگه این خلاف مقررات است پس چرا بقیه می دن من نباید بدم یا دلیل دیگه ای داره !:cry::cry::cry::cry::cry: هاااااااااااااااااااا جواب من روبدین

اگه این تاپیک رو پاک کنید ثابت می کنید فقط واسه من فرق می ذارین

بهترین و ارزانترین هاست و دامین در ایران
1 گیگ فضا با 8 گیگ پهنای باند با یک دامین رایگان با تمامی امکانت نامحدود از جمله اف تی پی دیتا بیس ایمیل و.... سالی فقط 25500 تومان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید یا با ای دی زیر پی ام بدین
www.mryhost.com
m_y3266
09113934826

k2gtx

Member
:-? هر چند که میدونم تا حالا تموم شده. اما بازم از رو نمیرم و یه میل میزنم :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا