((((( 1 نمونه کار از من ))))))

سلام

از اونجایی که دیدم فقط دارم نظر میدم گفتم زشته پس 1 نمونه کار از خودم گذاشتم که در اصل آیکون هستند . 1 جورایی میخوام تبدیل به سر کلیشه هم بکنمشون .

در کل . میخواستم نظرتون رو بدونم .

اگر هم سوالی داشتین بپرسین . حتما جواب میدم .

مرسی از همتون

پیوست ها

• Sar kelishe.jpg
    Sar kelishe.jpg
    50.6 کیلوبایت · بازدیدها: 32

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
میلاد جان کارت خیلی قشنگ شده فقط نمی دونم ایراد باشه یا نه حالا می گم خودتم ببین

بعضی از نوشته ها رو کج نوشتی (گزارش و خبرها) اگه دلیل خاصی براشون نداری بهتر نیست که اونا رو هم مثل بقیه صاف بنویسی ؟

در کل واقعا قشنگ شدن

سارا خانوم اونهایی که کج نوشته شدن به دلیل این بود که از بقیه بخشها مهمتر بودن من هم خواستم بزرگتر بنویسمشون که تو چشم باشه . حالا من 1 کادر خاص و محدود داشتم . برای اینکه ترکیب بندی کار هم به هم نریزه کج نوشتمشون .

راورا

Member
کار خوبیه
فقط میخواستم بدونم چرا از رنگ زرد استفاده کردید؟
این یه نظر شخصیه ( به نظر من اگه رنگ دیگه ای استفاده کنید بهتر میشه)

موفق باشید...

از اونجایی که این کار رو برای جایی انجام دادم که کارش میراث فرهنگی و هنری بود و اگر دقت کنید در مینیاتورهای ما به خصوص سبک هرات و اصفهان به طور خیلی واضح از رنگهای گرم مثل زرد و نارنجی و قرمز و قهوه ای استفاده شده ملاک انتخاب رنگ من هم همین بود .

mostafa_az

Well-Known Member
فكر ميكنم گزارش رو ميخواستي هم اندازه بقيه بزاري كج كردي كه جا بشه . راستش كني بهتره .
قسمت خبرها هم بزرگتر از بقيه است و اگه كوچيكترش كني جا ميشه .

خود طرح هم خوبه .

مخلصيم
مصطفي

YTERROR

Active Member
به نظر من اگه یکم کمرنگتر باشه بهتره و بهتر میشه در قالب سایتها بعنوان آیکون استفاده کرد چون این جوری اگه تویی یک سایت استفاده کنی زیاد ظاهر سایت جالب نمیشه

مصطفی جان من تو 2تا پست قبلیم به سارا هم گفتم دلیل بزرگ نوشتنشون اهمیتشون هست . حالا برای اینکه فضای مثبت و منفی و ترکیب بندی کار خوب در بیاد کجشون کردم .

بله . حق با شماست و لی اینهایی که من گذاشتم طرح نهایی نیست . پایه کار هست . در اصل این آیکون ها زمینه گرد دارند .
( این که نوشتم جواب دوستمون yteror بود )
این کار رو برای 1 وب برای 1 شرکت که کارش میراث فرهنگی و هنری هست طراحی کردم .

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
ممنون میلاد جان ان شاالله اونا هم خوششون بیاد این جور طراحها تویی فلش باهاشون خیلی کارها میشه کرد اگه خواستی بده یک باتون جالب درست کنم برات بصورت فلش

جدیدترین ارسال ها

بالا