♫ Disk Label ♫

MEGA WAVE

Active Member
درود به همه عزیزان <

توضیح : این طرحی که گذاشتام برا نظر خواهی از اینجا بوجود اومد که یکی از دوستام گیتار الکتریک میزنه و آهنگ سازه و یه چند تا آهنگ از خودش هوا کرده که هنوز فرود نیومدن ، که بعضی آهنگاش با دکلمه زنده یاد خسـرو َشکیبایی هست ، و اسم آلبومش هم گریه غروب هست ، منم برا آهنگاش یه لیبل طراحی کردم ( البته این آلبوم جنبه تجاری نداره و برا دل خودش زده )

نرم افزار استفاده شده : Photoshop

حرف آخرمم اینکه خواهش میکنم هرکسی که نظر میده یه کارمم از ده یعنی ( عالی ) تا یک یعنی ( افتضاح ) ، یه نمره بده ببینم این واحدو پاس میکنم یا نه <

مرسی از همتون <<

oqf5a8.jpg

Mandana

Active Member
کاره خوبی شده اما فکر نکنم لیبل روی اون قسمته شیشه ای ئه سی دی رو هم بگیره، بنابراین عملن نصفه صورته کاراکتر می پر ئه...:D
مورده دیگه ای به ذهنم نمیادش فعلن.خوابم میادش
6cdo7kg.gif
:دی
اگر مورده دیگه ای به ذهنم اومد حتمن میگم...امتیازم رو هم ثبت می کنم برای تاپیک تون ^.^
موفق باشی:rose:

Narcisus

Member
تقسیم بندی های تصاویر خیکی خوبه برج سمت راست جبران بلندی قد آدم سمت چپه
چهره سمت راست جبران نوشته رو میکنه
ولی به نظرم یه چیزی سمت راست کم داره نمیدونم چی شاید یه متن ریز
فقط هرچی که هست باید ریز باشه تا زیادی المان های سمت راست درشت نباشن

باریکلا طرح قشنگی زدی :oops:
یه چند تا پیشنهاد و نظر البته دوستانه :
* اگه آلبوم رفیقت ایرونیه (یا تویه ایرون زندگی میکنه) که به جای اون ساختمان ها از از ساختمان های ایرونی شکل مثلا برج میلاد ، آزادی و یا غیره استفاده کنی به نظرم باحال تر و جذاب تر میشه.
* بعد از کلمه by تویه نوشته هات از : هم به این صورت استفاده کنی بدک نیست :by
* اگه از کلمه Design به جای Power استفاده کن بهتره.
* ماندانا خانوم راست میگن بخشی از صورت خدا بیامرز خسرو شکیبایی و همچنین دست رفیقت تویه طرح فعلیت روی بخش شیشه ای ست و چاپ نمیشه.

خلاصه این که موفق باشی دیگه :rose:

MEGA WAVE

Active Member
کاره خوبی شده اما فکر نکنم لیبل روی اون قسمته شیشه ای ئه سی دی رو هم بگیره، بنابراین عملن نصفه صورته کاراکتر می پر ئه..
سلام مانی خانومی و مرسی که نظر دادی ، اما در مورد وسط دیسک ، من خیلی از دیسک ها رو دیدم که حتی روی وسطشون چاپ شده البته همشون کارخونه ای و اورجینال بودن ، رو همین حساب اینجوری طراحی کردم ، اما خوب اگه شما میگی اینجوری چاپ نمیشه باید بیشتر تحقیق کنم <

قسیم بندی های تصاویر خیکی خوبه برج سمت راست جبران بلندی قد آدم سمت چپه
چهره سمت راست جبران نوشته رو میکنه
ولی به نظرم یه چیزی سمت راست کم داره نمیدونم چی شاید یه متن ریز
فقط هرچی که هست باید ریز باشه تا زیادی المان های سمت راست درشت نباشن

سلام <
نرگسی تو موقع طراحی کنار من نبودی ؟ ! :shock:
اینجوری که شما تحلیل کردی یاد تحلیل های دقیق ایتن برای رنگها افتادم ، در ضمن ممنون میشم اگه واضح تر بگی سمت راستو چیکار کنم <

باریکلا طرح قشنگی زدی
یه چند تا پیشنهاد و نظر البته دوستانه :
* اگه آلبوم رفیقت ایرونیه (یا تویه ایرون زندگی میکنه) که به جای اون ساختمان ها از از ساختمان های ایرونی شکل مثلا برج میلاد ، آزادی و یا غیره استفاده کنی به نظرم باحال تر و جذاب تر میشه.
* بعد از کلمه by تویه نوشته هات از : هم به این صورت استفاده کنی بدک نیست :by
* اگه از کلمه Design به جای Power استفاده کن بهتره.
* ماندانا خانوم راست میگن بخشی از صورت خدا بیامرز خسرو شکیبایی و همچنین دست رفیقت تویه طرح فعلیت روی بخش شیشه ای ست و چاپ نمیشه.

خلاصه این که موفق باشی دیگه

مرسی محمد عزیزم ، نظراتت خیلی خوب هستن . حتماً استفاده میکنم <

آخرین ویرایش:

Narcisus

Member
خب دیگه این مربوط میشه به درس تجزیهو تحلیل که باید حتماً یاد بگیری
چی بگم
یه کم نوشته هارو جابه جا کن
ببین چب میشه یا از طرح های اسلیمی بیار تا ایرانی رو نشون بده

So0oltan

Member
آقا عالیه. من که صلاحیت نظر دادن ندارم اما فقط اینو می دونم که آدم با وجود شما حرفه ایی ها روش نمی شه کارای ابتدایی خودش را بذاره. ماشالله. عالیه

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
بسیار عالی شده مجتبی جان. فقط دو مورد:
به نظر من
1 - فونت عنوان بهتره کمی ضخیم تر باشه.
2 - جای خورشید غروب با پاره ای از تکه های ابر که جلوش رو گرفته خیلی سمت راست خالیه. میتونست حس بغض رو بوجود بیاره.

من هم مثل خودت میخوام نمره بدم:):
8 از 10

موفق باشی.

the_king

مدیرکل انجمن
حقیر با توجه به عدم صلاحیت تجربی و علمی ام اصولا تو بخش نظر خواهی فعالیتی ندارم،
اما واسه طراحی دوست خوبم، mega wave عزیز چهار تا نظر دارم :

مورد اول، اینکه دیکته Powered و Guitar رو اصلاح کنی.

مورد دوم، اینکه گردی نوشته بالای CD رو که با دایره CD هم مرکز نیست و با لبه اون نمی خونه رو ویرایش کنی.

205xzpu.jpg

مورد سوم، از قسمت مشکی پایین CD برای نوشتن مشخصات استفاده کنی و لبه CD و زیر عکس گیتاریست رو خالی بذاری.

مورد چهارم، فونتی که باهاش مشخصات گیتاریست رو نوشتی عوض کنی.

MEGA WAVE

Active Member
بسیار عالی شده مجتبی جان. فقط دو مورد:
به نظر من
1 - فونت عنوان بهتره کمی ضخیم تر باشه.
2 - جای خورشید غروب با پاره ای از تکه های ابر که جلوش رو گرفته خیلی سمت راست خالیه. میتونست حس بغض رو بوجود بیاره.

مرسی مهدی جان ممنون که نظر دادی ، حتماً اینهایی که گفتی منظور میکنم ،

اما در مورد گذاشتن خورشید به فکر خودمم رسید اما به این دلیل نزاشتم که یه جور حس خفقان دلگیری بوجود بیاد که احساس کردم ابرها این کارو میکنند و حضور خورشید باعث از بین رفتن همچین حسی بشه <

ولی وقتی استاد خودم امر میکنند چشم میزارم ببینم چه جوری میشه و فکر میکنم غروب خورشید با در گذشت مرحوم خسرو شکیبایی ترکیب خوبی بشه حتماً این کارو میکنم چون حس بغض بیشتر به این کار میاد تا خفقان <

حقیر با توجه به عدم صلاحیت تجربی و علمی ام اصولا تو بخش نظر خواهی فعالیتی ندارم،
اما واسه طراحی دوست خوبم، mega wave عزیز چهار تا نظر دارم :

مورد اول، اینکه دیکته Powered و Guitar رو اصلاح کنی.
مورد دوم، اینکه گردی نوشته بالای CD رو که با دایره CD هم مرکز نیست و با لبه اون نمی خونه رو ویرایش کنی.
مورد سوم، از قسمت مشکی پایین CD برای نوشتن مشخصات استفاده کنی و لبه CD و زیر عکس گیتاریست رو خالی بذاری.
مورد چهارم، فونتی که باهاش مشخصات گیتاریست رو نوشتی عوض کنی.

سلام علی خان ، اول طلائی شدن مبارک باشه دومم این حرف ها رو به یکی بگو که نشناستت عزیزم ، نظر تو برای من خیلی با ارزش و سازندست <

آقا در مورد Powerd و گیتار چه سوتی دادم مرسی حتماً درستش میکنم .<
مورد دوم هم حتماً ( مگه آآدم میتونه از دست چشمایه نکته بین شما در بره )<
در مورد ، نکته سوم باید بگم دوست دارم زیاد کارمو با نوشته شلوغ نکنم ، من دوست دارم تو کارام تا جایی که میتونم فضای باز داشته باشم.<
مورد چهارمم چشم <

حالا من میخوام یه همه بگم تو چه جوری طرح منو آنالیز کردی ، خودتم گوش کن : :D <

آقا علی اول اساس اجرای الگوریتم رو انجام میده :

گام 1 ) طرح رو باز کن

گام 2 ) طرح رو نگاه کن

گام 3) از بالای طرح شروع کن به پیدا کردن تناقض اندازه تا به پایین

گام 4)
الف - در هر گذر هر تناقض رنگی و اندازه ای که میبینی ثبت کن
ب - آن تناقض را با الگو مقایسه کن اگر با هم برابر بود کار تمام است گزارش کن و برو به گام 3

البته علی سعید چون برنامه نویس با تجربه ای هست ، ابتدا یک تناقض در کار میزاره تا مطمئن بشه که الگوریتم فوق پایان میابد <

این فقط یه مزاه با دوست خوبم علی سعید بود و من احترام زیادی هم برای ایشون هم مهدی جان هم تمام دوستای توی فروم قائلم <<

آخرین ویرایش:

memol_515

Active Member
از خود طرح خيلي خوشم اومده، به طراحيت 9 ميدم از 10،

جس دلچسبناكي بهم ميده. ياد اين مركز هاي virgin ميندازه آدمي رو !

نكاتي كه بچه ها گفتن رو يكم رعايت كني، عالي ميشه.

موفق باشي

MEGA WAVE

Active Member
مرسی ممول عزیز باعث افتخاره که شما همچین نظری دارید و به کارم این نمره رو دادید << :rose:

آخرین ویرایش:

Saeed-masih

Member
موافقم
کاره خوبی شده اما فکر نکنم لیبل روی اون قسمته شیشه ای ئه سی دی رو هم بگیره، بنابراین عملن نصفه صورته کاراکتر می پر ئ
سلام
طرح زيبايي شده .....
فقط اگه تو فونتاش يه تجيد نظر بكنيد از اين رو به اون رو ميشه......
آرزومند آرزوهات
سعيد

MEGA WAVE

Active Member
سلام
طرح زيبايي شده .....
فقط اگه تو فونتاش يه تجيد نظر بكنيد از اين رو به اون رو ميشه......
آرزومند آرزوهات
سعيد

سلام خدمت استاد خودم سعید ...<
چشم حتماً روی فونها کار میکنم <
مرسی که نظر دادی :rose: <

کاره خوبی شده اما فکر نکنم لیبل روی اون قسمته شیشه ای ئه سی دی رو هم بگیره، بنابراین عملن نصفه صورته کاراکتر می پر ئ
بچه ها من پرسیدم ، خیلی جاها بودن که طرح رو روی قسمت شیشه ای هم چاپ میکنن و چیز عجیبی نیست شما الان برید توی دیسک هاتون نگاه کنین حتماً چند تا میبینید که روی قسمت شیشه ای وسط هم طرح چاپ شده باشه <

جدیدترین ارسال ها

بالا