افزونه ★ღღ نرم افزار تقويم جامع 1390 شمسي - تهيه شده با مالتي مديا بيلدر ღღ ★

goleleila

Member

ضمن عرض تبريك فرارسيدن سال جديد و آرزوي سلامتي ، شادابي و سالي مملو از سعادت و خوشبختي زير سايه امام زمان(عج) براي همه عزيزان

از مجموعه کارهاي خودم:rose:

منبع اصلي

نرم افزار تقويم انتظار 1390 شمسي

سالنامه عبادي انجمن گفتگوي ديني

امكانات :

- نمايش كامل تصويري تقويم 1390 هجري شمسي
- نمايش كامل اعمال ماههاي هجري قمري
- نمايش كامل اعياد و مناسبتهاي اسلامي
- نمايش كامل اذكار و زيارات مخصوص روز و شب و هر ماه
- نمايش كامل وقايع و رخدادهاي مذهبي
- نمايش كامل رويدادهاي ملي و جهاني
- نمايش ادعيه ، زيارات و اعمال ماههاي رجب ، شعبان و رمضان به صورت ويژه
- امكان ثبت يادداشتهاي شخصي ماهيانه درون نرم افزار
- امكان رويت و ويرايش يادداشتهاي شخصي درون و خارج از نرم افزار
- امكان يادداشت برداري از مطالب درون نرم افزار
- مطالب جالب و خواندني پيرامون نوروز و عيد در بخش نوروز در اسك دين
- معرفي كامل انجمن گفتگوي ديني و مراكز پاسخگو
- ليست كليه توليدات نرم افزاري اسك دين جهت دريافت رايگان
- ليست كليه كتابهاي موجود در كتابخانه اسك دين جهت دريافت رايگان
- ظاهر زيبا ، ساده و كارآمد براي راحتي كار كاربران
- صوت بسيار زيبا مزين به فرمايشات رهبر معظم انقلاب در مورد انتظار فرج
- حجم پايين و دريافت رايگان با لينك مستقيم بدون نياز به عضويت
و ...

دانلـــــــــــــــــــود برنامه با حجم 6.4 مگا بايت
دانـــــــــلود صوت با حجم 1.06 مگا بايت

تذکرات مهم :
1 ) پس از دریافت، حتماً برنامه را از حالت فشرده خارج فرمایید.
2 ) برای کارایی بهتر و سرعت اجرای برنامه ،حتماً قبل از اولین اجرای برنامه سیستم خود را ری استارت نمایید.
3 ) پس از دریافت صوت نرم افزار ، آن را در کنار نرم افزار قرار دهید.

:paint:

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز من تست کردم لینک مشکل داشت و درواقع پیغام خطای 500 Internal Server Error رو میداد !
لطفاً فایلها رو در خود انجمن آپلود کنید ، در این مورد چون حجم فایل 6 مگابایت هست، نمیشه در انجمن پیوست بشه بصورت یک فایل، پس لطفاً در یک آپلودسنتر آپلودش کنید و یا بصورت یک فایل چندتکه اینجا آپلودش کنید تا همیشه در دسترس باشه

ضمن اینکه لطفاً لینک مربوط به بنرها رو بردارید و درصورت نیاز همون بنرها رو در پست خودتون قرار بدید و لینک به سایت ندید

ممنون

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با اجازتون جناب goleleila فایلهاتون رو روی سرور انجمن آپلود کردم

ضمنا لینکها رو دانلود و تست کردم هم لینک و هم فایل برای Extract سالمه

پیوست ها

• Entezar1390.part1.rar
    5 مگایابت · بازدیدها: 89
  • Entezar1390.part2.rar
    632.3 کیلوبایت · بازدیدها: 62
  • salname.rar
    1 مگایابت · بازدیدها: 57

loo30fer

اول جا داره ازتون بابت برنامتون و زحمتی که براش کشیدین تشکر کنم
دوتا نظر راجب به کارتون داشتم که عرض میکنم :
1 - اگه سورس فایلتون رو قرار میدادین بهتر بود برای هم کم شدن حجم فایل و راحتی دانلود برای کاربران و هم اگه دوستان قسمتی رو در نظر داشتن بنا به سلیقشون تغییر میدادن البته اگه قصد داشتین کاربر کارتون رو ویرایش کنه
2- برای قسمت ثبت و ویرایش یادداشت هم مانند نمایش یادداشت یک فرم ایجاد میکردین که دیگه نیازی نباشه فایل txt اجرا بشه و ما اون رو اونجا ثبت یا تغییر بدیم و اینجوری برای ظاهر برنامتون هم خیلی جالبتر میشد

goleleila

Member
اول جا داره ازتون بابت برنامتون و زحمتی که براش کشیدین تشکر کنم
دوتا نظر راجب به کارتون داشتم که عرض میکنم :
1 - اگه سورس فایلتون رو قرار میدادین بهتر بود برای هم کم شدن حجم فایل و راحتی دانلود برای کاربران و هم اگه دوستان قسمتی رو در نظر داشتن بنا به سلیقشون تغییر میدادن البته اگه قصد داشتین کاربر کارتون رو ویرایش کنه
2- برای قسمت ثبت و ویرایش یادداشت هم مانند نمایش یادداشت یک فرم ایجاد میکردین که دیگه نیازی نباشه فایل txt اجرا بشه و ما اون رو اونجا ثبت یا تغییر بدیم و اینجوری برای ظاهر برنامتون هم خیلی جالبتر میشد

با سلام مجدد و تشکر از نظراتتون

در مورد 1 چون نرم افزار به سفارش انجمن گفتگوي ديني بوده نمي تونم متاسفانه سورسش رو قرار بدم
اما اگر در مورد کم حجم کردنش راهي به نظرتون مي رسه بفرماييد.
مثلا تصاوير سورس حدود 1 مگ هست ولي به محض اينکه در بيلدر اضافه شون کردم حجم فايل mmb پنج مگا بايت شد:-?

در مورد 2 اگر اينکار رو مي کردم مجبور به ثبت در ديتابيس بودم که فعلا در حال يادگيريش هستم.

بازم ممنون
:rose:

loo30fer

در مورد 1 چون نرم افزار به سفارش انجمن گفتگوي ديني بوده نمي تونم متاسفانه سورسش رو قرار بدم
اما اگر در مورد کم حجم کردنش راهي به نظرتون مي رسه بفرماييد.
مثلا تصاوير سورس حدود 1 مگ هست ولي به محض اينکه در بيلدر اضافه شون کردم حجم فايل mmb پنج مگا بايت شد:-?
من همیشه عکسها رو با پسوند JPG و با کیفیت پایین ذخیره میکنم تا حدی که به دید کاربر معلوم نشه نمیدونم شما اینکار رو کردین یا نه ولی در کل شما تو پروژتون از عکسهای بزرگ استفاده کردین و تبعا باید همچین حجمی رو پیدا کنه.
در مورد 2 اگر اينکار رو مي کردم مجبور به ثبت در ديتابيس بودم که فعلا در حال يادگيريش هستم.
نه منظور بنده این بود که یک فرم مانند نمایش یادداشت برای ثبت و ویرایش یادداشت هم درست میکردین ایندفعه با کمک پلاگین TRichEdit کاربر اطلاعاتش رو تو فرم وارد میکرد و بعد میتونستید با تابع StrToFile یا پارامتر خود پلاگین اون اطلاعات رو توی فایل text ذخیره کنید اینجوری دیگه نیاز نبود که فایل text مربوطه رو اجرا کنید و کاربر تو Notepad یا برنامه پیشفرضش اطلاعاتش رو ثبت کنه , به هرحال بی شک برای این برنامه خیلی زحمت کشیدین و دشواری های زیادی رو بهمراه داشته.

آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
پیشنهادات بنده:

- برنامه رو از حالت تمام صفحه خارج کنید. چرا که حس بدی دست میده وقتی که تمام صفحه رو یه برنامه که لزومی نداره تمام صفحه باشه احاطه می کنه.

- Tooltip ها رو خودتون دستی بسازید. چون فونتی رو که بیلدر برای Tooltip های فارسی استفاده می کنه چندان جالب نیست.

- قابلیت پرینت برای بخش های اعمال... و وقایع... می تونه جالب توجه باشه.

Mamadex

Member
همه جا سورس برنامه ها (به لحاظ حجم و در این سطح) از خود برنامه سنگین تره اینجا برعکسِ. :)
منظورم از اینجا، این حوزه از برنامه‌نویسی است.

loo30fer

ببخشید این رو عرض میکنم ولی دوستمون همینطور که گفتن دوست ندارن سورس رو ارائه بدن و فکر نمیکنم دکمپایلش هم جایز باشه حتی اگه به کسی ندینش

Mamadex

Member
درخواست سورس، اینجا، اون‌هم علنی :?: دوست عزیز بحث من روی بخش تکنیکی کار است.
مثلا اینکه خود Appی که ازش بعنوان خروجی MMB یاد میشه چه حجمی پیدا می کند. گفته شده شامل یک پکیج از پخش کننده (Player) و سورس است (مطمئن نیستم!). بنظر می رسد که بهنگام اجرا این دو، بخشی، بخش دیگر را می خواند (نه کمپایل میکند. قبلا شده).
این در حالی است که سورس برنامه ای چون Firefox بیش از صد مگ (حدود 120 مگ) است حال آنها کمپایل شده بهمراه فایل های همراهش به ربع حجم سورسش می‌رسد (حدود 30 مگ). در مورد پروژه هایی معمول هم همین طور است. MS VisualStudio علاوه بر سورس که ما می سازیم خودش هم به آن فایل هایی مرتبط الحاق می کند.

ببخشید این رو عرض میکنم ولی دوستمون همینطور که گفتن دوست ندارن سورس رو ارائه بدن و فکر نمیکنم دکمپایلش هم جایز باشه حتی اگه به کسی ندینش
ضمنا هرچند علاقه ای به ورود به این موضوع (و این برنامه) نداشتم ولی آن را فقط خواندم. دانلودش هم نکردم.
با تشکر از توجه شما

goleleila

Member
همه جا سورس برنامه ها (به لحاظ حجم و در این سطح) از خود برنامه سنگین تره اینجا برعکسِ. :)
منظورم از اینجا، این حوزه از برنامه‌نویسی است.

با سلام و تشکر
متوجه منظورتون نشدم
خيلي واضح بگم
سورس اصلي که با ام ام بي نوشته شده کمي کمتر از 15 مگ و فايل اجرايي ساخته شده کمي بيش از 15 مگ هست که احتمالا پلير هم بهش اضافه شده.

خب منظور شما چيست
مشکلتون کجاست؟

Amit13

Well-Known Member
.واسش زحمت كشيده بودي.
.اين همه نوشته واسه هر روز رو تنهايي نوشتي؟؟؟ في سبيل الله بودنش جاي تقديره.
لطفا نسخه ي غير فول اسكرين رو هم آپلود كنيد.

منظورتون از ريسارت چي بود؟؟؟؟:shock:

سورس اصلي که با ام ام بي نوشته شده کمي کمتر از 15 مگ و فايل اجرايي ساخته شده کمي بيش از 15 مگ هست که احتمالا پلير هم بهش اضافه شده.

اين كه فقط 6 مگه!!!!!!!!!!! 10 مگ يارانه خورده؟؟؟

خب منظور شما چيست
مشکلتون کجاست؟

ايشون ميخواستن بگن بيلدر به درد نميخوره چون حجم فايل هاي اجرايش بالاست.
من هم تا ترم پيش همينجوري فكر ميكردم ولي اين ترم كه درس طراحي زبان ها رو گرفتم فهميدم كه وقتي آدم اطلاعاتش كم باشه نبايد زود تصميم بگيره :دي

goleleila

Member
.

منظورتون از ريسارت چي بود؟؟؟؟:shock:

اين كه فقط 6 مگه!!!!!!!!!!! 10 مگ يارانه خورده؟؟؟

سلام
ممنون
تجربه ثابت کرده وقتي سيستم هنوز رمش درگير يه سري نرم افزارها نشده اين برنامه راحت تر مياد بالا همين.
اگه از حالت زيپ خارجش کني ، متوجه يارانه اش ميشين:)
ايشالله نسخه غير فول اسکرين هم ميذارم به زودي

يا علي

جدیدترین ارسال ها

بالا