تغییرات قالب 1 ◄◄ مشاوره خرید لپ تاپ - 1 تا 1.5

Mohammadreza

Well-Known Member
سلام خدمت دوستان با تجربه
بنده یک کامپیوتر ذغالی دارم که دیگه داره می ره روی اعصابم4-5 تا نرم افزار مثل فتو شاپ و دریم ویور و ... اینا با هم باز می کنم دیگه کامل هنگه هنگه
خسته شدم بسکه وین عوض کردم
قصدم خرید یک سیستم جدید بود ناگهان تصمیم عوض شد و تصمیم گرفتم لپ تاپ بگیرم ...
حالا می خوام یه لپ تاپ بگیرم که مثل این کامپیوتر ذغالی خودم خرکار باشه (ببخشید) و مثل کامپیوتر ذغالی خودم هنگ نکنه زود و ظرفیتش بالا باشه
فک کنم cache و ram بالایی بخواد
اما می خوام زیاد بتونم روشن نگهش دارم و داغ نکنه ...
لطفا راهنمایی کنید
ممنونم
flowerysmile.gif

o_real_love

Well-Known Member
اولا شما بودجه رو مشخص کن که چقدر میتونی هزینه کنی
اگه بین یک تا یک و پونصد باشه شدیدا پیشنهاد میشه وایو بگیر هم زیبایی و هم پشتیبانی خوبی داره
در ضمن دقت گارانتی تعویض بگیری نه تعمیر
این خیلی مهمه
hp هم اصلا نگیر چون کارت های گرافیکش خیلی مشکل داره و رو دستت میمونه
اگر هم زیر یک تومان می خوای هزینه کلی پیشنهاد من dell 5010 یا 4010 هست
اگر هم می خوای اقساطی خرید کنی پس همون وایو رو بگیری بهتره
توی بازار ایران هرکی برای اینکه جنسش فروش بره اون یکی برند دیگر رو تخریب میکنه
مثلا من یه جا رفتم گفت msi تو سال 2010 برتر شد
ولی رفتم دیدم اصلا اینطور نیست
یه نگاهی هم به نمایشگاه CES 2011 و 2010 بنداز اونجا منبع خوبیه
البته اون سیستم هایی که اونجا معرفی میشه یه 4 یا 5 سال دیگه میاد ایران
چون ما ت.ح.ر.ی.م هستیم
این از چیزایی که من میدونم

Mohammadreza

Well-Known Member
1مرسی ، تا 1.5 میلیون ، چرا وایو ، چه مزیتی نسبت به مثلا lenovo یا asus و ... داره ؟!
لطفا نیاز های منو در نظر بگیر 1 - داغ نکردن 2 - ظرفیت بالا

Mohammadreza

Well-Known Member
ممنون اما
من نمی خوام کار گرافیکی بکنم که اپل بگیرم
یه لپتاپ ساده که رم و کش بالایی داشته باشه با cpu خوب کارم راه می افته
مهمترین چیز مد نظر من کار طولانی مدت در طول روز باهاش هست که داغ نکنه ! Thinkpad ظاهرا می گن اینطوره ؟ کسی نداشته ؟!
کلا thinkpad چطوره ؟ و thinkpad edge کسی داشته ؟!

APOCALYPSE

Member
عزیز جان ببینید بنده لپتاپ دل دارم همین دلی که باهاش آنلاینم شما مدت زمان آنلاینی بنده رو اگر ببینید متوجه می شوید که داوما الآنلاینم این لپ تاپ صبح ها با هاش افتر یا هر چی کار می کنم و شب ها می زارم نرم افزاری چیزی رو دانلود کنه ببینید دقیقا 4 سال و 8 ماه است که روشنه دقیقا یک ماه پیش به علت اتصالی در مادر بوردش یک قطعه فرت شده بود که رفتم و 40 تومن پاساژ ولی عصر عوضش کردند در مدت 10 دقیقه البته حسابی داغون شدم 40 تومن پرید کلی دی وی دی میشد از مجید باهاش خرید که رفت دیگه

خوب همین رو در نظر بگیرید من ، ابوی ، مادرم ، خواهرم یه دونه از همینا داریم یه دونه هم پی سی بزرگ که 2.5 جمعش کردیم که اون مخصوص گیم و کارهای گرافیکیه

ولی لپتاپها همشون واقعا تا الان خیلی خوب کار کردند واقعا عالیه و هیچ گله ای ندارم حالا خودتون می ودنید اگر فقط بنده خریدده بودم و خوب می گفتیم استثنائه ولی کلا همه خونواده راضی بودن

من دل دارم dellllllllllllllllllllllllllll

البته صفحه خوبی مثل سونی نداره ولی عیبی هم نداره خیلی فرق نداره و در ضمن کار ها ی خیلی وحشتناک رو هم نمی کشه مثلا کرایسیس 2 رو که با کوتور گرافیکی کرای انگین 3 ساخنه شده فکر نمی کنم گرفته باشید برای کار های شما فکر می کنم دل پیشنهاد خوبیه

حالا باز هم از اساتید سوال بفرمائید شما رو راهنمایی می کنند بنده فقط اطلاعات گزاشتم خدمتتون

و در آخر دل همه قطعاتش در بازار ایران موجوده و قیمتش هم مناسبه حالا هر طول صلاح بدونید خودتون

itzed90

New Member
راهنمایی خرید

سلام دوست عزیز
بنده تو کار فروش لپ تاپ هستم. اگه لپ تاپی می خوای که بهترین گارانتی رو داشته باشده بهتره ایسر، ایسوز یا لنوو بگیری که گارانتی سازگار ارقام داره. در شرایط فعلی بهترین نوتبوک از نظر طراحی و گارانتی asus هستش هم قیمتش مناسبه هم دو سال گارانتی داره . لپتاپ های دیگه هم می تونی بگیری اگه با پایین ترین قیمت خواستی در خدمتم

oldooz

Well-Known Member
سلام محمدرضاجان. چطوری برادر؟
من هم چندماه پیش همین شرایط رو داشتم و یه پی سی داشتم که داغون بود. الان del 5010 گرفتم و از نظر کارایی کاملا راضیم ولی فقط یک ایراد داره به نظر من طراحی بدنه لپتاپ خیلی ضعیف و شل و ول هست.
اما در کل خوبه برای من که وب و برنامه نویسی کار میکنم. همیشه هم روشنه
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا