■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pixolator

Member
modjtaba گفت:

برای اين کار يه کاغذ بهم دادن که توش يه نقاشی بود و گفتن اينو بساز.
منم گفتم اسکنش کنيد.
اونام گفتن امکانات نداريم.
اينجوری بود که نه اون چيزی شد که اونا ميخواستن نه اون چيزی شد که من ميخواستم.
حالا شما هی بگين اين سميع رايان چجوری روش شد اون گيم رو ...
...

اگر بتونی Rigging ش هم بکنی دیگه...:cool: ...قشنگ شده...

modjtaba

Member
از لطفتون ممنون.
rigging
هم حال ميده ولی من هنوز سمتش نرفتم
تا حالا يه کم مدلينگ رندرينگ و يه کوچولو افکت کار کردم.

gold_cat گفت:
اينم كار من اما اين يكي خوب نشده!!

شما كليات رو نسبتاً خوب درآوردين. حالا دو سه ساعت براي جزئيات براش وقت بذارين. تفاوتي كه ايجاد ميشه باعث تعجبتون خواهد بود.

gold_cat گفت:
اينم گوشي sonia كه كار خودمه.

به لحاظ كار روي شي، از كار گيتار (بالايي) خيلي بهتر شده. اين نشون ميده شما توانايي ساخت اشيا رو دارين اما براي يعضي هاشون وقت بيشتري مي ذارين و در ساخت بعضي ديگه عجله مي كنين.

موفق باشين.

e.k گفت:
این یه سن اماده بود که با ویری
تو بیکاری رندر گرفتم
عیباش رو بگید:)

چون خواستين عيباش رو بگيم من هم فقط عيب ها رو مي گم. البته مطمئناً خواست شما از اساتيد بوده و من رو بخاط دخالتم مي بخشين.

1- شدت illumination خيلي زياده. بخاطر اين سايه ي درستي ندارين و كار كارتوني يا به اصطلاح پخته شده.

2- مكان دوربين و زاويش خوب نيست. سعي كنين براي اينطور صحنه هايي دوربين رو كمي از ديد انسان پايين تر قرار بدين و به اشيا نزديكتر كنين. تعريف فوكوس هم خيلي قشنگترش مي كنه.(مقدار كم و براي near objects)

3- زمان براي رندر اينچنين صحنه اي نبايد بيشتر از 4 دقيقه طول بكشه. (سيستم معمولي). زمان زياد رندر بخاطر تعريف بازخوري نوري زياد، تعريف اشتباه ديويژن ها، استفاده از vray displacement با نقشه high details و تعريف اشتباه شيشه هست.

موفق باشين و مجدد عذرخواهي بخاطر اظهار نظرم.

اين يكي از كارهاي قديمي من هست كه تماماً با محاسبه فرمول هاي فيزيك شبيه سازيش كردم. طرح بافت رو هم دستي (الهام گرفته شده) طراحي كردم. در اينجا فقط نمونه تكيش در محيط معمولي مي بينين. توضيح اينكه اين كاپ متعلق به يك كار اصلي هست كه فعلاً در موردش صحبت نمي كنم تا آماده بشه.
اميدوارم خوشتون بياد و اساتيد هم عيب هاش رو بر محاسنش ببخشن. با vray رندر شده و مدل (به سادگي توسط خط و دستور lathe) با 3dsmax 5.

پیوست ها

• msaatchi_cup1.jpg
    msaatchi_cup1.jpg
    88.1 کیلوبایت · بازدیدها: 25

Saeid Taheri

Active Member
عنوان تاپیک از " ■ نمونه كارهاي خود را در اينجا ارسال نماييد ■ " به " ■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■ " تغییر پیدا کرد.

...

e.k

Member
mohamad_iran گفت:
اين يكي از كارهاي قديمي من هست كه تماماً با محاسبه فرمول هاي فيزيك شبيه سازيش كردم. طرح بافت رو هم دستي (الهام گرفته شده) طراحي كردم. در اينجا فقط نمونه تكيش در محيط معمولي مي بينين. توضيح اينكه اين كاپ متعلق به يك كار اصلي هست كه فعلاً در موردش صحبت نمي كنم تا آماده بشه.
اميدوارم خوشتون بياد و اساتيد هم عيب هاش رو بر محاسنش ببخشن. با vray رندر شده و مدل (به سادگي توسط خط و دستور lathe) با 3dsmax 5.

استاد ممنون از راهنمایی شما
من معمولا همینجوری رو رندر کار می کنم و وارد جزییات نمی شم چون کار تخصصیم رندر نیست
به هرحال ممنون
کارتون هم قشنگه افرین داره

kazem3d

Member
اینم دو تا از کاهای من لطفا نظر بدین.:)

پیوست ها

• fan.jpg
    fan.jpg
    220.7 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • bulding.jpg
    bulding.jpg
    373.6 کیلوبایت · بازدیدها: 13

امین تری دی

Active Member
نمونه کار من

چطوره دوستان ...................................

پیوست ها

• E.jpg
    E.jpg
    43.3 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • 1.jpg
    1.jpg
    84.1 کیلوبایت · بازدیدها: 24

امین تری دی

Active Member
نمونه کار

سلام

به همه دوستان اینم نمونه کار من با Zbrush
:) :) :) :) :) :)

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    38.7 کیلوبایت · بازدیدها: 22

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام به 3D کارهای ایرانی عزیز.
این آخرین کار تک فریم من هست که واسه مسابقه cgtalk کار کردم و الان توی گالری این سایت گذاشتم .مسابقه با موضوع سفر بود که باید از شخصیتهایی مثل هابیتها . حیوانات و ... استفاده میشد. منتظر نظرهای شما هستم.

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=368754

cs_mohsen

Member
سلام بچه ها
من بیشتر تو انجمن مایا و زد براش هستم گفتم بیام اینجا رو هم نگاه بندازم
این یکی از بهترین کارهای من هست خوشحال میشم نظرتونو بدونم
البته الان متریال دهیم که تو این لوستر خوب نیست خیلی بهتر شده و ...
منتظر نظراتتون هستم

16.jpg

17.jpg

فعلا

mamali132002

Active Member
امین تری دی گفت:
چطوره دوستان ...................................

آقا امین خیلی شرمنده... ول به نظرم این کار مال شما نیست.. اگر من اشتباه فکر میکنم لطفا ثابتش کنید.

این مدل اصلا با مدل های دیگه ی شما جور در نمیاد شما معمولا گوش رو اصلا نمیتونستید بسازید بعد اومدید گوش رو این طوری ساختید !

امیدوارم اشتباه کرده باشم... چون اگر درست گفته باشم دیگه روی شما حساب قبلی رو نمیکنم.

امین تری دی

Active Member
اینم نمونه کار من با Zbrush

:)

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    105.1 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • 2x.JPG
    2x.JPG
    82.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9

امین تری دی

Active Member
mamali132002 گفت:
آقا امین خیلی شرمنده... ول به نظرم این کار مال شما نیست.. اگر من اشتباه فکر میکنم لطفا ثابتش کنید.

این مدل اصلا با مدل های دیگه ی شما جور در نمیاد شما معمولا گوش رو اصلا نمیتونستید بسازید بعد اومدید گوش رو این طوری ساختید !

امیدوارم اشتباه کرده باشم... چون اگر درست گفته باشم دیگه روی شما حساب قبلی رو نمیکنم.
من با این کاراکتر یک انیمیشن 4 دقیقه ای ساختم

------------------------------------------------------------

اگر فکر می کنی که من قدر ساختن یک همچین کاراکتر ساده ای رو ندارم

تا چند روز دیگه یک کاراکتر جدید با مراحل ساخته شدنش رو بهت نشون می دم که یک وقت فکر نکنی

من این رو از جایی کش رفتم

من دارم روزی 8 الی 10 ساعت با تری دی مکس کار میکنم شایدم بیشتر

خلاصه از انتقادت ممنونم

امین

آخرین ویرایش:
امین تری دی گفت:

در كل كار قابل تحسيني رو ساختين كه مطمئناً براش زحمت زيادي كشيدين. ايراداتشم با تلاش زيادتون قطعاً كمتر و كمتر ميشه.

موفق باشين و آفرين،
محمد ساعتچي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا