■ مـسـابـقـه طـراحــي هــدر سـايـت مجـيــد آنــلايــن ■

mostafa_az

Well-Known Member
سلام دوستان .
پس از مدت ها کشمکش و انتظار تونستيم يه مسابقه براي دوستان مجيدآنلايني درنظر بگيريم .
راستش جريان از اين قراره که ما در حال تعويض طراحي صفحه اول سايت هستيم . اما طبق نظر مدير محترم سايت جناب مجيد آقا تصميم بر اين شد که براي طراحي هدر اون مسابقه اي برگزار کنيم و از دوستان براي طراحي هدر جديد سايت دعوت به عمل بياريم .
خوب پس با کليت مسابقه آشنا شدين . يعني زدن هدر براي صفحه اول سايت . هدر سايت نيازي نيست متحرک يا فلش باشه . به صورت استاتيک هستش اما بايد برازنده سايت مجيدآنلاين باشه . ضمنا 3D هم ميتونه باشه .
خوب اين از موضوع . برسيم سر مهلت مسابقه . مهلتش رو فعلا مهلت دارين اما وقتي معلوم شد تا کي هستش بهتون خبر ميدم . احتمال زياد فقط تا آخر همين ماه فرصت داشته باشين .
سايز طرح ها هم اندازه هدر فعلي سايت هستش .
نحوه ارسال آثار . آثارتون رو هم نيازي نيست به نمايش دوستان بزارين . اونها رو توسط پيغام خصوصي انجمن ها براي يوزر majid و با عنوان (( طرح براي مسابقه )) ارسال کنين . دقت داشته باشين که هر کاربر حداکثر ميتونه دو تا طرح ارسال کنه .
خوب . و اما برسيم به اصل مطلب که جوايز باشه . جوايز اين مسابقه هرچند ناچيز هستش اما در حدي هست که بشه از دوستان قدرداني کرد . جوايز به سه طرح برگزيده اول تعلق ميگيره و به شرح زي هستش :

جوايز براي نفر اول :
1 . تخصيص 1 گيگابايت فضا ( HOST ) به همراه ثبت دامنه => 1GB Host + Domain Registration
2 . سي دي آموزشي اول سايت مجيدآلاين ( جعبه ابـزار شــمــاره 1 فتوشاپ ) => Photoshop ToolBox 1
3 . پک آموزشي دوم سـايـت مـجـيــدآنلاين ( موضوع پک يه سورپرايز هستش ) => Photoshop ToolBox 2

جوايز براي نفر دوم :
1 . تخصيص 500 مگابايت فضا ( HOST ) بدون دامين => 500MB Host
2 . سي دي آموزشي اول سايت مجيدآلاين ( جعبه ابـزار شــمــاره 1 فتوشاپ ) => Photoshop ToolBox 1

جوايز براي نفر سوم :
1 . سي دي آموزشي اول سايت مجيدآلاين ( جعبه ابـزار شــمــاره 1 فتوشاپ ) => Photoshop ToolBox 1

خوب . ببينم چيکار ميکنين . منم بازيم ها !!! حواستون باشه . اون 1 گيگابايت فضا چشام رو کور کرده .
15.gif

مخلصيم
مصطفي

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اینم از مسابقه!

حالا باز بگین mo مسابقه نمیذاره! کجا دیدین اینجوری جایزه بدن؟!

مصطفی تو که سایت داری بابا به نفع زلزله زدگان بم بکش کنار بذار بقیه کارشونو بکنن تو رو خدا!
hiya[1].gif

به هر حال منم دنبال همچین فرصتی بودم تا یه سایت مفت و مجانی راه بندازم
gap[1].gif

راستی بهتر بود سایز هدر رو هم میگفتی تا طرحا یکجور بشه و فرقی نکنه!

Broken-home

Member
mostafa_az گفت:
. جوايز اين مسابقه هرچند ناچيز هستش اما در هدي هست که بشه از دوستان قدرداني کرد .
مسابقه هم خوبه ها.اونم مسابقه ی جایزه داره ! معلومه دنیا داره پیشرفت میکنه . ببخشیدا آقا مصطفی اون هدی نیست ، حدی هست !:D مفرد کلمه ی حدود. چه حالی میده سوتی بگیریا !:lol:

mostafa_az

Well-Known Member
حالا گیر میدیا . داشتم تند تایپ میکردم نفهمیدم چی شد .
272.gif

مخلصیم
مصطفی

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
هرکس داد در همین تاپیک فقط اعلام کنه و مدیران هم سایز کوچیک اونا اگه شد به نمایش بگزارن(که سو استفاده نشه)

dmoukh

Member
يه سوال
اين هدر سايت رنگ اصليش چي باشه تا به قالبم بياد

GFX Master

dmoukh گفت:
يه سوال
اين هدر سايت رنگ اصليش چي باشه تا به قالبم بياد

منظورت رو میشه واضحتر بگی؟ تا به قالبت بیاد؟!!!
confused1.gif

GFX Master

به به اقا عادل از این طرفا بابا قبلنا با معرفت تر بودینا!!
281.gif

offtopic[1].gif

dark.designer

Active Member
عالیه من امروز یه هدر کار کردم درست همون لحظه که تاپیک رو دیدم. خودمم نمیدونم چیجوری شده اگه وقت کنم شنبه اون یکی رو هم کار میکنم با هم میفرستم.
راستی کاش زودتر میگفتین که قراره سایت خودش بمونه و هدر عوض بشه من هم یادم رفت بپرسم.
به هر حال جایزه مال منه :eek:

شوخی... از آخر هم اول نمیشم خیلی زشته :sad:

YTERROR

Active Member
به به اقا عادل از این طرفا بابا قبلنا با معرفت تر بودینا!

مشغله کاری و سربازی ( البته بعد 20 روز خدمت معاف شدم ) نمی زاره زیاد از حال شما و سایرین با خبر باشیم

به نظر من از تویی مایه هایی پروانه بیایین بیروز که فوق العاده سوژه تکراری شده بجای گزاشتن عکس پروانه نوشته پروانه رو به چندین زبان مختلف بزارین یا اسم مجید آنلانی رو بنویسید تا یک خارجی که میاد حالیش بشه اینجا چه خبره

mostafa_az

Well-Known Member
ببینید به هیچ وجه طرحاتون رو اینجا نیزارین . فقط خود مجیدآقا تصمیم میگیرن کدوم ها برنده میشن .
برای رنگش هم والا قراره کل قالب عوض بشه . دقیقا هم رنگش رو نمیدونم . شما طرحاتون رو بزنین فوقش برای تغییر رنگش میشه بعدا از برنده درخواست کرد . یعنی به عبارتی دستتون باز هست که هر رنگی فکر میکنین قشنگه کار کنین .

مخلصیم
مصطفی

mmo402

New Member
سلام . مسابقه خیلی جالبیه . من نمی تونم شرکت کنم ـ چون زیاد طراحی نمیدونم ولی یه پیشنهاد داشتم . انم اینه که بعد از اتمام مسابقه و انتخاب هدر سایت , تمامی طرحها رو به نام فرستنده در اختیار همه کاربران majidonline بذارین تا بتونیم از آنها در سایت خودمون استفاده کنیم . ممنونم .

White Rose

Member
اینجور که معلومه آقا مصطفی حالا حالا باید جواب پس بدی " رنگش چی باشه /فونتش چی باشه /اندازش چی باشه ..." خدا به دادت برسه.:-?

YTERROR

Active Member
والا اگه ما هم هدرهایی که قیمتاشون بالا 40 به بالاست رو برای مسابفه بزاریم 10 تا یا 100 تا هدر بهمون بدن یکیشو انتخاب کنیم حاضریم خیلی تاوون پس بدیم

من ميگم نظر آقا مجيد جدا جايزه بگيره
آخر كار همه طرحارو بزاريد و راي مردمي بگيريد و يه جايزه به طرح انتخابي كه از طرف بچه هاست داده بشه.

mostafa_az

Well-Known Member
دوستان قرار نشد بحث رو به بیراهه بکشین .
Yterror جان تو شهر شما چیزی به نام کپی رایت وجود داره ؟ یا اصلا اسمش رو شنیدی ؟ مطمئن باش کسی مثل مجید حاضر نمیشه برای به قول شما 100 تا هدر آبروی خودش رو ببره و از اونا در جاهای دیگه استفاهد کنه .
طراحان زیادی رو هم داره که براش این طراحی رو به زیبایی و بدون پاداش انجام بدن اما دوست داشت طی مسابقه اینکار رو انجام بده .
بازم شک و شبهه ای وجود داره ؟

بچه ها تو رنگ و بقیه چیزا فعلا آزادین . هر چی میخواین بزنین ولی در حد مجیدآنلاین .

مخلصیم
مصطفی

جدیدترین ارسال ها

بالا