■ دانلودستـان فتوشـاپ ■

S.H.R.M.K

Well-Known Member
Retroamericana 5 vector images EPS

SH.jpg

Retroamericana 5 vector images EPS - 2.47 MB

Download:
http://rapidshare.de/files/24011697/kksh.rar

White Rose

Member
samin. گفت:
تو رو خدا كمك كنيد اين براي چندمين باره كه از يه چيز واقعا خوشم مياد و نمي تونم دانلودش كنم از رپيد شير
شما چجوري دانلود ميكنين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی که روی لینک کلیک می کنی سایت Rapidshare باز میشه بعد شما روی دکمه Free پایین صفحه کلیک کنید تا وارد صفحه بعد بشید اونجا دیگه معلوما اول جمله ای که برای امنیت فایل نوشته شده رو باید در جای خالی درست وصحیح بنویسی بعد کلیک بروی دکمه دانلود تمام.
امید وارم متوجه شده باشی.:) :)

Gharibeh_M

Member
باسلام خدمت اقايون حرفه اي اگه امكان دارد اين فايل هارو غير از سايت rapid قرار دهيد چون اين مدت زما نشو نميشه كاري كرد اكه اين جور باشه بايد چند روز بشينيم دانلود كنيم ممنون..ا

S.H.R.M.K

Well-Known Member
دانلود فایل از سایت راپید شیر Rapidshare.de

شما بعد از کلیک بر روی لینک دانلود به صفحه دانلود راپید شیر وارد میشید در این صفحه در صورت نداشتن اکانت راپیدشیر باید روی دکمه Free کلیک کنید. ( شماره 1 )

r1.gif

در صفحه بعد یک کانتر شروع به شمردن معکوس میکنه احتمالا باید 30 تا 60 ثانیه منتظر بمونید تا کانتر 0 بشه! (شماره 2 )

r2.gif

بعد از صفر شدن کانتر یک پسورد سکیوریت ظاهر میشه که شما باید نوشته های داخل اون رو به صورت صحیح وارد باکس روبروش کنید.( شماره 3 )
حالا میتونید با خیال راحت روی دکمه دانلود کلیک کنید. ( شماره 4 )

r3.gif

ایشالا که یاد گرفتید... البته میدونم جای این توضیح اینجا نبود ولی دیدم این تاپیک مخصوص دانلود هست گفتم شاید بهتر باشه همینجا گفته بشه.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
1150768760_444.gif

Noise Ninja Standalone v2.1.1 full [ps plugin] + crack | 4.71 MB​

Noise Ninja is the most effective and productive solution for removing noise and grain from digital photographs and scanned film images. It is a must-have tool for anyone shooting in low-light or fast-action situations -- including news, sports, wedding, and event coverage -- where high ISO photography is required and the resulting noise compromises the image.

Noise Ninja often yields a two-stop improvement in effective image quality, while preserving important image detail. In addition, it can produce cleaner, smoother enlargements from low-ISO images.​

rahrah

Member
پرچم كشورها

آيكون هاي پرچم كشورها .
از اين صفحه دانلود كنيد
( براي رعايت قانون كپي رايت صفحه سايت رو گذاشتم :wink: )
16hlqgj.gif

mostafa_az

Well-Known Member
راه راه جان خود آیکون پکنجرشونو داری ؟ مال من کار نمیکنه .

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
rahrah جان نمیشد این ایکنهای ویستا رو چند تا لینک با حجم پایین تر میکردی که ما هم که از dial up استفاده میکنیم بتونم راحت دانلود کنیم.

هر چی حجم پایینتر باشه خیلی بهتره.

rahrah

Member
سارا خانوم . من خودم هم از ديال آپ استفاده ميكنم . اين آيكون ها رو يه جايي ديدم گفتم شايد به درد كسي بخوره گذاشتم .
من مشكل مصطفي عزيز رو هم متوجه نشدم . يعني دانلود نميشه يا فايل دانلود شده باز نميشه ؟
:oops:

mostafa_az

Well-Known Member
عزیزم زیر همون آیکون هایی که گذاشتی رو ببین . نوشته for icon packenger . این آیکون خودشون باز نمیشن و هر پکشون یه فایل هستش که به وسیله نرم افزار آیکون پکنجر باز میشن . حالا این نرم افزار رو تا به حال دو بار دانلود کردم اما میگه آی پی شما اجازه نصبش رو نداره . ماخوام بدونم نسخه ای هست که بشه دورش زد یا نه .

مخلصیم
مصطفی

rahrah

Member
مصطفي جان من همشو دانلود كردم . يك فايل با پسوند ip.* هست كه با وينرر باز ميشه . تو اون هم يك فايل با پسوند icl.* هست كه با اكثر نرم افزار هاي ساخت آيكون باز ميشه . مثلا axialis icon workshop

جدیدترین ارسال ها

بالا