■ تاپیک درخواست عکس ■

nateghianamin

New Member
سلام .
خسته نباشید همه دوستان . من یه جایی گیرکردم . من یه سری عکس می خوام . اگه کسی داره کمکم کنه .
عکس سیگار دادن به کسی
-2 عکس چوبه دار
-3 عکس کودک آزاری . کتک زدن کودک
. مرسی اگه داشته باشید ممنون می شم.

H@DI-LI

Member
سلام دوستان کسی یه عکس کیفیت بالا و بزرگ از سیمرغ نداره؟ واسه پوستر میخوام. لطفاً کمکم کنید.

H@DI-LI

Member
بابا چرا هیچکی جواب من بیچاره ی آواره رو نمیده آخه؟؟؟:-?:sad::neutral:
عکس ســـــــــیمرغ؟؟؟

من براي طراحي بنر به مناسبت نيمه شعبان نياز به گل و مرغ دارم .
دوستان اگر دارند دريغ نكنند من تمام سايت را گشتم در مورد همه چيز و همه كس عكس بود الا اين يك مورد.
دوستان در طراحياشون از آن استفاد كردن خواهشن قرار بدهند.
اگر هم نميدهيد لااقل عكس با كيقيت و خوب قرار دهيد تا خودم جدا كنم.
با تشكر

آخرین ویرایش:

aliyavari

New Member
برای دریافت هر نوع عکسی در هر زمینه ای من یه سایت سراغ دارم که می تونی به اون مراجعه کنی و هر عکسی مد نظرته را بصورت پیام برای اعضا بگذاری - اونا دستشون از همه نوع عکسی پره http://www.zibno.com/photo-gallery

winsent

Banned
با سلام.
من میخواستم اگر دوستان لطف کنند آدرس سایت یا سایتهایی رو بدند که توش تصاویر و wallpaperهایی فانتزی و واقعی (در هر زمینه ای) با کیفیت و رزولوشین 300 و اندازه 2500 طول و 2500 عرض به بالا باشند.
بسیار ممنون...

foad deris

Active Member
سلام
من عکس بال طبیعی و فانتیزی میخواستم
برای این که روی شخصی بگذارم

vilfered

Member

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
من عكس يه دست كه قلم دستش باشه -و يه عكس دفتر باز كه بتونم توش تكست بنويسم كيفيت هم مهمه

ممنون از كسي كه برام تهيش ميكنه!!:rose:

آخرین ویرایش:
با سلام
دوستان نیاز مبرم به یک بنر دارم فتوشاپم خرابه خیلی عجله ای باید یک بنر برای یک حاجی به اندازه 1*3 چاپ کنم
میخواستم ببینم دوستان عکسی ،پی اس دی یا چیز دیگه ای دارن که من مشکلم حل بشه ممنون میشم یک جورایی زود جواب بدین چون خیلی احتیاج دارم انشاءالله بعدا جبران میکنم

با تشکر
=>Sharax<=

mehdinasiri

پارس لند گروپ
دوستان من تصوير كاپ زير رو فكركنم تو مجيد آنلاين ديدم الان دنبال فايل PNG و يا PSD ش هستم اگر كسي محبت كنه ممنون ميشم.

mohammad_s2010

New Member
درخواست چندتا عکس و پس زمینه

سلام دوستان
من چندتا عکس و پس زمینه برای یک فروشگاه کامپیوتری با نام تاپ سیستم (Top System) میخواستم.
اگه لطف کنید فایل PSD رو هم بزارین ممنون میشم.

parsa_n1

Member
در برنامه نيستان كه تلويزيون نشون ميده اون نقاشي هاي كه اون فرد ميكشه اسم هنرش چيه ؟
آيا كسي از اون عكس ها داره؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا