■ تاپیک درخواست عکس ■

Saeed-masih

Member
سلام سارا خانم اگه یادتون باشه من چند روز پیش درخاست عکسهای شکیرا و آوری لاویج رو گذاشته بودم و شما لطف کردین برای من یه پک 13-14 تایی گذاشتین میخواستم بدونم اون عکسها رو از کجا آورده بودید اگرم سکرت هستش لطف کنید یه پک دیگه از عکسهای Rihana رو برام بذارید.
ممنونم

DJ_Baba

Member
سلام
خسته نباشید
من چندتا عکس می خوام که شب باشه جاده برفی
برای نوشتن شعر
کسی همچین عکسی داره

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام سارا خانم اگه یادتون باشه من چند روز پیش درخاست عکسهای شکیرا و آوری لاویج رو گذاشته بودم و شما لطف کردین برای من یه پک 13-14 تایی گذاشتین میخواستم بدونم اون عکسها رو از کجا آورده بودید اگرم سکرت هستش لطف کنید یه پک دیگه از عکسهای Rihana رو برام بذارید.
ممنونم

سلام سعيد جان. اينجور عكسا رو من از سايتاي وارز پيدا ميكنم. براي ريحنا هم عكس زياد دارم. برات آپ ميكنم لينك ميدم.

h-akhavan

Member
دروخواست عکس راجع به امام زمان

سلام:)
من چند تا عکس راجع به تولد امام زمان لازم داشتم (البته بهتره که توش از مسجد جمکران هم چیزی اومده باشه) که بتونم ازشون استفاده بکنم یا لااقل ایده بگیرم. (البته برای ایده گرفتن لازم نیست حتما مربوط به امام زمان باشه، برای هر کدوم از معصومین که باشه میشه ایده ای گرفت). اگر کسی کاری انجام داده یا سایتی سراغ داره لطفا معرفی کنه!!
خود من چند تا سایت دیدم، مثل این یکی که چیز بدی نیست:
http://photo.yasinmedia.com/component/option,com_ponygallery/Itemid,2/func,viewcategory/catid,1

h-akhavan

Member
لبخند برای جلد کتاب

سلام:)
دنبال عکس لبخند میگردم برای جلد یک کتاب لطیفه (البته کتابش خیلی پاستوریزهست) اگه کسی داره برام بذاره ممنوش میشم!
ساده باشه - آرایش مارایش نداشته باشه، حتی مرد باشه چه بهتر - اگه شد یه طرحی باشه مثل این (البته طرح برای من نیست):

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    21.1 کیلوبایت · بازدیدها: 4

miladsadsad

Active Member
سلام . آقا من در به در دنبال عكس هاي شيريني تر هستم در ابعاد بزرگ
عكس تكي نمي خواهم . دنبال عكس هاي پوستري هستم مثلا يك ميز شيريني يا چيزي كه مثلا با شيريني هاي تر تزئييد شده باشه و گلي چيزي كنارش خلاصه تزئين شده باشه با شيريني براي چاپ مي خواهم . اگر از دوستان كسي بتونه براي من فراهم كنه يك دنيا ممنون ميشم . حتي اگر پولي هم باشه خريدارم

galagoola

Active Member
با سلام
یه چند تا عکس می خواستم از توپ و بازیکن و پرچم و چوب و زمین گلف که شرایط زیرو داشته باشه
1) با کیفیت بالا باشه چون برای یک کاری می خوام که اولا چاپیه دوما می خوام در ابعاد A 5 استفادش کنم
2) عکس 10 تا 30 درجه نسبت به زمین باشه و تلفیقی از دیتاهای بالا که گفتم باشه
3) بازیکنش خانم نباشه
4) مد عکاسیش کنتراست باشه
5) خوشگل باشه
یه چیزی مثله این
1.jpg

از همکاریتون کمال و جمال تشکر را دارم

Hamed_jon

Member
سلام خدمت همگی دوستان
اگه در این موضوعات زیر هرچی عکس دارید واسم بزارید خیلی ممنون میشم.امیدوارم جبران کنم.

1-چند تا کیک باحال واسه تولد

2-عکس بزرگ و خوشکل از جواد کاظمیان

3-یه سری عکس خونی مالی و خشن و وحشی

با تشکر...

GFX Master

حامد اينا رو براي چاپ ميخواي؟

مورد سوم رو بيشتر توضيح ميدي؟ در چه زمينه اي باشه؟

Ehssan_it

Well-Known Member
سلام
من چند تا عکس در اندازه A4 یا نصف اون می خواستم در باره رژه نیروهای سپاه
برای چاپ / کسانی که رژه میرند رو میخام جدا کنم ( پس زمینه ساده)
ممنون

GFX Master

سلام
من چند تا عکس در اندازه A4 یا نصف اون می خواستم در باره رژه نیروهای سپاه
برای چاپ / کسانی که رژه میرند رو میخام جدا کنم ( پس زمینه ساده)
ممنون
دوست عزيز اينجور عكسا معمولا تو نت گير نميان.

شما يا بايد خودت عكس بگيري يا اينكه از خودشون بخواي كه همچين عكسي در اختيارت بذارن.

mostafa_cs

Well-Known Member
من به چند تا کاریکاتور نی نی و کلا نی نی های کارتونی نیازمندم.
آخه میخوام از روش نقاشی بکشم میشه نمونه قرار بدین اینجا؟

aj-graphic

Member
سلام خوفید؟!..
من چند تا عکس در رابطه با شهادت ائمه و... می خواستم که با رنگه خون (قرمز!!!) ومشکی هم خوانی داشته باشه!.
امیدوارم دوستانن کمکم کنند کما عجله دارم!..:oops:
مر10+10+!10

GFX Master

سلام خوفید؟!..
من چند تا عکس در رابطه با شهادت ائمه و... می خواستم که با رنگه خون (قرمز!!!) ومشکی هم خوانی داشته باشه!.
امیدوارم دوستانن کمکم کنند کما عجله دارم!..:oops:
مر10+10+!10
ميشه دقيق تر بگي؟
عكس درباره شهادت ائمه يعني چي؟

AMIR-ASHERI

Member
سلام
یه سری عکس در مورد کامپیوتر ترجیحا عکس های شبکه:دیوایس های شبکه(روتر-سوئیچ) سوکتو هرچی هست دیگه!

aj-graphic

Member
ميشه دقيق تر بگي؟
عكس درباره شهادت ائمه يعني چي؟
یعنی همون :دی چه جوری بگم ... برای عاشورا و... نمیدونم شمع و عکس دست خونی و یا مثلا وشته باشه امام حسین و از اون خون بچکه..!!
امیدوارم منظورمم رو گرفته باشید..
مرسی ار توجه شما!.

sogoli

Active Member
من نیاز به یک سری از المانها و نشانه هاوعکسهای مربوط به گردشگری ،صنایع دستی و میراث فرهنگی دارم.
اگر دوستان کمک کنند ممنون میشم

galagoola

Active Member
من نیاز به یک سری از المانها و نشانه هاوعکسهای مربوط به گردشگری ،صنایع دستی و میراث فرهنگی دارم.
اگر دوستان کمک کنند ممنون میشم

سوگلی جان مربوط به ایران باشه ؟
کیفیت عکس ها نیازه که خیلی بالا باشه ؟

Ehssan_it

Well-Known Member
من چند تا عکس مربوط به فتوشاپ می خواستم
مثل چشم - پر- ارم و هر چی خودتون می دونید

جدیدترین ارسال ها

بالا