■ تاپیک درخواست عکس ■

يه سري عكس از كارگران ساختماني ميخوام ، ترجيحا با محيط كشور خودمون جور در بياد ويا وطني باشه .

تصاويري از يك ارشيتكت يا كارگران ساختماني . براي يك نهاد عمراني ميخوام ، هرچي به ذهنتون ميرسه كه بدردميخوره بزاريد ،‌ممنون .

M.N50

Member
چند تا عکس می خوام توی این مایه ها که یک نرم افزار حسابداری رو جذاب کنه

03.JPG

02.JPG

04.JPG

ممنون

mostafa_cs

Well-Known Member
سلام دوستان نیاز فوری به عکس با کیفیت(تقریبا1024) امام خمینی(ره) و آیت الله خامنه ای دارم.
کسی اگه سراغ داره لطف کنه و بهم بده.
عکس هم فقط چهره باشه.

ارم با کیفیت جمهری اسلمی.
همن الله . که رو پرچم هم هست.
البته من تو تاپیک رو نگشتم. ببخشید تو رو خدا. اگه باشه ممنونتون می شم.

behrooz2006

New Member
سلام اگه لطف کنید یه سری عکس تبلیغاتی که توش یه آدم در حال تبلیغ یک نوشته است پیدا کنید ممنون میشم.تو این تاپیکو گشتم پیدا نکردم .ممنون.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام اگه لطف کنید یه سری عکس تبلیغاتی که توش یه آدم در حال تبلیغ یک نوشته است پیدا کنید ممنون میشم.تو این تاپیکو گشتم پیدا نکردم .ممنون.

میشه دقیقتر منظورتون رو بگید؟ من دقیقا متوجه نشدم چجور عکسی میخواید.

behrooz2006

New Member
میشه دقیقتر منظورتون رو بگید؟ من دقیقا متوجه نشدم چجور عکسی میخواید.

سارا خانم منظورم عکسایی هست که مثلاً یه نفر در حال نشون دادن یه کارتی که روش نوشته ای هست باشه. مثلاً تبلیغ اسم یه شرکتی یا هر چیز دیگه ای... ممنون:)

Hojjat-call

Member
دوستان كسي اگر عكس از يه كاراكتر سياه داشته باشه بي زحمت به ما بده ! منظروم يه فردي هست كه بصورت سياه باشه و توي يه پس زمينه سفيد قرار گرفته باشه @

NAKOOT

Well-Known Member
عکس از Evanescence (خواننده) نیاز می باشد ...
عکس بدون ادیت باشه ... یعنی قبلا روش کار نشده باشه ...
سایزشم بالا ...
ممنون ...
bd1.gif

mefmef

Member
دوستان عزیز کسی عکس برای استفاده بعنوان صفحه ورود برنامه های مولتی مدیا دارد مثل عکس زیر

پیوست ها

• Wallpaper .jpg
    Wallpaper .jpg
    100 کیلوبایت · بازدیدها: 10

gelara21

New Member
با سلام
ببخشيد كسي اينجا مي تونه عكس مجله يا كتاب در حال پرواز به من بده . اولويت با مجله است .
لطفا حالت نيمه باز داشته باشند چون مي خوام از اونها به عنوان بال استفاده كنم .
خيلي ممنون
خيلي عجله ايه !!!
بازم ممنون
gelarasepidar21@yahoo

izone

Active Member
nakoot جان من مدتهاست که دنبال این فرتوری که در امضای شما است با کیفیت بالا میگردم. اگر اینو با کیفیت بهتر و یا اگر وکتوری دارید یا فرد دیگری داره ممنون میشم اگر برای دریافت بگذارید.

hamid-xp

Member
لطفا چندتا عکس از چندتا حیوون خونگی مثل سگ و گربه با کیفیت خوب برای طراحی مالتی مدیا نیاز دارم . اگه لطف کنید ممنون میشم. اگر هم یه دختر بچه خردسال هم باشه که حیوونا رو کنارش گذاشت عالی میشه.
ممنون

NAKOOT

Well-Known Member
nakoot جان من مدتهاست که دنبال این فرتوری که در امضای شما است با کیفیت بالا میگردم. اگر اینو با کیفیت بهتر و یا اگر وکتوری دارید یا فرد دیگری داره ممنون میشم اگر برای دریافت بگذارید.

نه والا من توی همین اندازه دارم ...
عکس واقعی ازش دارم ... بدردت می خوره ؟!

mefmef

Member
کسی نداشت عکسی برای استفاده به عنوان اینترفیس برای برنامه های مولتی مدیا

izone

Active Member
دوستان گرامی.

نیاز مبرم دارم به تصویر سربازان هخامنشی با کیفیت و اندازه خوب برای استفاده در وب. کیفیت چاپی نمیخوام چون میخوام در وب استفاده کنم. اندازه هم هر چه بزرگتر بهتر. اگر در زمینه ایران باستان عکس جالبی دارید که بدرد ساخت بنر یا قالب سایت میخورد ممنون میشم اونرا هم بگذارید.

با سپاس

جدیدترین ارسال ها

بالا