■ برندگان مـسـابقه طراحي هدر سـايت مجيـد آنـلايـن ■

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

از اينكه اعلام نتايج اينقدر طول كشيد عذر خواهي ميكنم.

اول از همه از دوستاني كه لطف كردند و در اين مسابقه شركت كردن تشكر ميكنم ابتدا اسامي تمامي دوستان رو اعلام ميكنم ، البته يك سري از دوستان طرح ارسال كرده بودن اما هيچ نام كاربري براي ما ارسال نكرده بودن براي همين ما اون افراد رو در مسابقه شركت نداديم. اگر نام كاربري شما در ليست نيست احتمالا همين حالت براي شما صادق هستش :)

كاربران شركت كننده (هيچ ترتيب خاصي نداره)
[LTR]-پتاس
- m39
- hossein_2020
- graphmax
- farhad64
- P.A.Y.T.O.N
- arashonline
- navid rahimi rad
- eqbal
- Broken_home
- nima_dsnr
- dark.designer
- hamidkardorost
- lind
- nima_dsnr
- mehdi_totti2003
-sara_is_nice_girl
- mohammad_1ta
- vb_bmw
- mostafa_az
[/LTR]
در كل 20 نفر در اين مسابقه شركت كردند كه در كل 47 طرح ارسال شده است.

از ميان طرحهاي ارسال شده ، طرحهاي زير مورد تاييد قرار گرفته اند:

= بدليل ايده جالب
* navid rahimi rad

* eqbal

* dark.designer

= برنده كل
* Broken_home

طرحهاي mostafa_az و sara_is_nice_girl رو من در مسابقه شركت ندادم چون در هر صورت جزو مديران هستند و اين فضا و امكانات بهشون تعلق خواهد گرفت ولي در هر صورت من طرحاي اين دوستان رو هم قرار ميدم و اين دوستان نيز طرحهاشون تاييد شده است:

* sara_is_nice_giral

* mostafa_az

البته اين نكته رو بگم كه اين مسابقه برنده قطعي نداشت ، چون اون طرحها و ايده هايي كه ما در ذهن داشتيم براورده نشده اما جوايز رو در زير اعلام ميكنم.
ضمنا طرحهايي كه دوستان ارسال كردند اكثرا خوب بودن و واقعا جاي تشكر داره بابت وقتي كه گذاشتن بر روي طرحها اما همونطوري كه گفته شد متاسفانه خيلي از انتظارات ما دور بودند و نميشد به عنوان طرح برتر انتخاب كرد. طرحهاي فعلي نيز طرح برتر كل طرحها هستند.

نكات :
1- هيچكدوم از طرحهاي معرفي شده براي سايت استفاده نخواهد شد، اين مسابقه بيشتر براي ارزيابي توانايي و ايده كاربران بود و به كاربراني كه برگزيده شدن اطلاعات كاملتري در مورد كل طرح سايت داده ميشه كه با تغيير در طرح فعليشون به اون سبكي كه ما نياز داريم طرح خودشون رو ارائه كنند.
2- به تمامي كاربراني كه در اين مسابقه شركت كردند به خاطر قدرداني و تشكر يك نسخه از مجموعه "جعبه ابزار فتوشاپ" برايشان ارسال خواهد شد (دوستاني كه در ايران هستند)
3- با نفراتي كه به دليل داشتن ايده خوب برگزيده شده اند تماس خواهم گرفت و براي طراحي يك سري ديگه از قسمتهاي سايت باهاشون صحبت خواهيم كرد .
4- به نفر برگزيده Broken_home‌ نيز پس از تمام شدن طرح نهايي جايزه نفر اول اهدا خواهد شد.
5- همونطوري كه در نكته شماره 1 گفتم دليل انتخاب اين طرحها زيبايي طرح نبوده بلكه بدليل اينكه نشان دهنده قدرت كار و پياده سازي ايده هاي طراح بوده است، اون طرحها انتخاب شده و جايزه پس از اينكه طرح بصورت كامل به پايان رسيد به طراح اهدا خواهد شد.

در همينجا اعلام ميكنم به مديران انجمن فتوشاپ مصطفي و سارا نيز جوايز اول به خاطر فعاليت و تلاشي كه در انجمن ميكنند اهدا خواهد شد.

مجيد

آخرین ویرایش:
broken_home جان بهت تبريك ميگم
مباركت باشه
اقا مصطفي سارا خانم تبريك مي گم
خوشحالم كه اولين كسي هستم كه بهتون تبريك ميگم

يا حق

lind

Well-Known Member
منم به همه برندگان عزیز تبریک میگم
bouquet2.gif

امید وارم روز به روز اینجا پیشرفت کنه!
hippie4.gif

مبارکه:)
طرحا قشنگ شدن ولی تعداد شرکت کنندگان خیلی کم بودن بیشتر از اینا انتظار می رفت

آخرین ویرایش:
سلام خوشحالم که طرحم تائید شده چون این اولین هدری هست که تا حالا کار کردم و خیلی اشکالات داره از جمله شلوغ و پلوغ بودن طرحا ...
مجید جان همون طور که گفتم زیاد وقت برای کار کردن روی هدر نبود برا همین بعضی جای هدر ها بسیار ناقص بود.
البته ... در جواب آقا البرز اینکه من دیشب با سارا خانوم در همین مورد صحبت میکردم و بهش گفتم که اجرا کردن مسابقه تا حدی اشکال داشت و جا نیوفتاد برای بچه ها بحرحال میتونست از این هم جذاب تر و بهتر باشه.
علی کل حال من یه یوزر تازه هستم این اولین مسابقست که من توش شرکت کردم.
ولی آقا مجید بهتره که یه تاپیک دیگه بزنید و کار دیگر اعضا رو هم بریزین توش تا با سلایق و طرز فکر بقیه هم آشنا بشیم.
ممنونم مرضا (محمدرضا)

Erfan

Active Member
چه خوب که ما شهرکت نکردیم .... !!!

همه طرح ها یه طرف ... طرح مصطفی و سارا یه طرف !!!

خدایی من که خیلی حال کردم !!

دمت قیژ مجید جان ... مسابقه جالبی بود .... ×!! انشالله در بعدی ها حتماً شرکت میکنیم !

hamid ir

Well-Known Member
منم به عزیزان برنده تبریک میگم و امیدوارم مجید آنلاین مثل روزهای قدیم بشه .روزهایی که هم صمیمیت بیشتر بود و هم حرفه ای ها بیشتر بودن

mosio

New Member
به همتون تبریک میگم ] :

از اینکه شرکت کردم و نکردم هم خوشحال هستم [ :

NAKOOT

Well-Known Member
به همتون تبریک می گم کارها واقعا گرخناک بود ... البته من خودم گفتم کارم رو شرکت ندن
چون همتون رو می زد کنار منم حال نداشتم امضا بدم (شوخی بود)
آرزومند آرزوهایتان شهرام ....

Broken-home

Member
آقا مجيد بابت انتخابتون ممنون واقعا خوشحال شدم.:D :wink:
اما درباره اينكه خيلي از انتظارات شما دور بود ببخشيد ! .در واقع اطلاعاتي نبود كه من بر اساسش طرح رو بنا كنم و چون چيزي نگفته بودين بر اين اساس كار كردم كه نخواستين سفارشي باشه و خواستين كه طراحي آزاد باشه.برا همين بر اساس معيار هايي كه طبق سليقه ام فكر ميكردم براي چنين سايتي مناسبه شروع كردم ( البته بارها طرح اوليه ام تغيير كرد).در واقع همونطور كه شايد بخشيش رو هم قبلا براتون گفتم سعي كردم تفاوت ، جذابيت و نشانه هايي از اينكه اين سايت persian هست رو در طرح قرار بدم.كه خوشحال ميشم نظرتون ر ودر اين مورد يا ساير نكته ها در صحبتي كه ايشالا واسه تغيرات طرح مي كنيم بشنوم .
براي تغيراتي هم كه مايل هستين در طرح اعمال بشه من منتظر اطلاع شما مي مونم

از اينكه عضو اين سايت هستم و از اينكه طرحم انتخاب شده خوشحالم و از شما و همه ي كاربرايي كه بهم چيزاي زيادي ياد دادن ممنونم و ازشون تشكر ميكنم

mostafa_cs

Well-Known Member
من هم به عنوان یک عضو کوچیک به همه کسانی که طرحهای برتر رو ارسال کردند تبریک میگم واقعا همه کارها زیبا بود

gmax.gif

komeil123

New Member
يكي هم براي سايت من يك لوگو و هدر بسازه سايت من مذهبي هست و اسمش هم فطرس است و حضرت زهرا رو هم خيلي دوست دارم اگه ميشه برام طرحتون رو ميل كنيد تا اگه خوب بود من باتون صحبت كنم تشكر
ايميل من : [email protected]

cold

Member
Broken-home جان . آقا مصطفی و سارا خانوم . به هر سه نفرتون تبریک میگم . امیدوارم موفق باشید .
متاسفانه من فرصت نکردم طرح برای هدر بزنم اما انشاا... تو فرصتای بعدی جبران میکنم کاستی کارم رو . :)

جدیدترین ارسال ها

بالا