■ بانك براشهاي فتوشاپ ■

EMIRATES

Active Member
با سلام 1000 براش فتوشاپ رو که گذاشتم خودم نتونستم دانلود کنم لطفا یک نفر برای کاربرا به لینک های 19 مگی که بشه تو راپیدباز بدون دعوتنامه تغییرش داده تقسیم کنه و برای همه بزاره.

اگه میشه کسی تو راپیدباز آپلود کنه متشکر میشم. با تشکر

Ali-Khan

New Member
Kisses brushes for Photoshop

2lm8lmt.jpg

کد:
Kisses brushes for Photoshop- 1 MB

http://rapidshare.com/files/103225299/Kisses_brushes-Mohsen6558.rar

Ali-Khan

New Member
Skyline Brushes For Photoshop

3d0d9e243d00967cbf5e1f9eb.gif

کد:
http://www.megaupload.com/?d=SJ510NON 
http://rapidshare.com/files/103056228/Skyline_www.Gold4rum.net.rar

omid_p30

Member
Fractals Photoshop Brushes

em_e_chan_fractal_brushes.jpg

Number of brushes : 25
File size : 3.7 MB
Photoshop version : 6 and higher
دانلود

preview.jpg

Number of brushes : 36
File size : 3.1 MB
Photoshop version : CS and higher.
دانلود

fractal_brushes.jpg

Number of brushes : 72
File size : 9.6 MB
Photoshop version : CS and higher.
دانلود

javierzhx_fractaldream_brus.jpg

Number of brushes : 24
File size : 1.0 MB
Photoshop version : CS and higher
دانلود

vodka

Member
سلام.خیلی براش های توپی میذارید.از همه ی بچه ها به خاطر زحمتشون تشکر میکنم.همینکه واسه ما وقت میذارید کلی ارزش داره.موفق و پاینده باشد.
راستی من یه براش میخواستم که البته نمیدونم همچین براشی وجود داره یا نه؟حتما دیدین جایی رو دیوار اتاقی یه کاغذی(اکثرا کاهی) چسبیده یا قاب گرفته که توش شعر نوشته یعنی دست سازه.طرف خودش گوشه های کاغذ رو با آتیش میسوزونه(مثلا یه شکل شاعرانه بهش میده) بعدم توش چیزی مینویسه.میخواستم بدونم براشی هست که همچین کاغذهایی رو داشته باشه؟یا اگه نیست سوژه ی خوبی واسه ساختن براشه اینجا کسی بلده بسازه؟(البته فکر کنم باید میپرسیدم کی بلد نیست؟)در ضمن تو این انجمن تاپیکی هست که آموزش ساخت براش رو بده؟

omid_p30

Member
سلام.خیلی براش های توپی میذارید.از همه ی بچه ها به خاطر زحمتشون تشکر میکنم.همینکه واسه ما وقت میذارید کلی ارزش داره.موفق و پاینده باشد.
راستی من یه براش میخواستم که البته نمیدونم همچین براشی وجود داره یا نه؟حتما دیدین جایی رو دیوار اتاقی یه کاغذی(اکثرا کاهی) چسبیده یا قاب گرفته که توش شعر نوشته یعنی دست سازه.طرف خودش گوشه های کاغذ رو با آتیش میسوزونه(مثلا یه شکل شاعرانه بهش میده) بعدم توش چیزی مینویسه.میخواستم بدونم براشی هست که همچین کاغذهایی رو داشته باشه؟یا اگه نیست سوژه ی خوبی واسه ساختن براشه اینجا کسی بلده بسازه؟(البته فکر کنم باید میپرسیدم کی بلد نیست؟)در ضمن تو این انجمن تاپیکی هست که آموزش ساخت براش رو بده؟
سلام
اگه تو سايت جستجو كني راحت پيدا مي كني. از اين بحث ها زياد بوده. اما خيلي ساده بايد اين كار رو انجام بدي:
قسمتی از تصویرو که می خوای به براش تبدیل بشه رو با ابزار Rectangular Marquee Tool انتخاب مي كني

بعدش : Edit -> Define Brush Preset رو انتخاب مي كني

izone

Active Member

دوستمان در بالا راهنمایی کردند ولی شاید این براش هم بدرد کارت بخوره:

vodka

Member
سلام
اگه تو سايت جستجو كني راحت پيدا مي كني. از اين بحث ها زياد بوده. اما خيلي ساده بايد اين كار رو انجام بدي:
قسمتی از تصویرو که می خوای به براش تبدیل بشه رو با ابزار Rectangular Marquee Tool انتخاب مي كني

بعدش : Edit -> Define Brush Preset رو انتخاب مي كني

مرسی امید جان.ساده ولی عالی.ممنون.

omid_p30

Member
اينم چندتا براش كه فكر كنم به دردت بخوره.

Burnt_paper_brushes_by_chain.jpg

File Size: 1.1 MB
دانلود

Paperbrushes_by_chain.jpg

File Size: 1.1 MB
دانلود

vodka

Member
مرسی امید جان.عکسش که میگه تقریبا همونیه که میخواستم حالا ببینیم توش چه خبره.اگه بازم چیزی داشتید بذارید.واقعا ممنون.

omid_p30

Member
Grunge Photoshop Brushes

anodyne_cracked_brushes.jpg

Number of brushes : 19
File size : 1.9 MB
Photoshop version : 7 and higher.
دانلود

anodyne_grungecheckers_brus.jpg

Number of brushes : 4
File size : 4.1 MB
Photoshop version : 7 and higher.