■ بانك براشهاي فتوشاپ ■

winsent

Banned
Indieidea Photoshop Brushes

21kflo2.jpg

Indieidea Photoshop Brushes
3-brushes set | abr | 2.5 Mb

Download From Uploading

Download From DepositeFiles

Download Form Letitbit

Mahmoud.Dr.

New Member
خب من هم به عنوان اولین پست یه سری براش رو براتون میزارم امیدوارم که تکراری نباشن .

fantasyfloral.jpg

FantasyFloral-Part2.jpg

Graphic Identity - fantasy floral.RAR (152Kb)

Graphic Identity - fantasy floral (PNG).ZIP (360KB)

Graphic Identity – Fantasy Floral Part 2.ABR (425Kb)

Graphic Identity – Fantasy Floral Part 2.ZIP (233Kb)

Graphic Identity – Fantasy Floral Part 2.RAR (232Kb)

Graphic Identity- fantasy floral Part 2 (PNG).ZIP (473 KB)

موفق باشید - محمود

ببخشید وقتی این brush یا هر چیز دیگه که از اینجا دانلود می شه چطوری می شه ازشون استفاده کرد؟من تو پوشه ی brush برنامه ی فتوشاپم می ریزمشون ولی بازم تو خوده برنامه نمیان:-?

آخرین ویرایش:

H@DI-LI

Member
سلام. خوش اومتی.:rose:
من اینطوری از براش ها استفاده می کنم. شاید روش بهتری هم باشه.
1. روی هر براش دو بار کلیک کرده و به وسیله ی اون فتوشاپ رو باز میکنی. (قبلش باید فتوشاپ بسته باشه) اگر تعداد براش های دانلودی زیاد بود می تونی هر بار 15 تا از اونها رو با هم باز کنی که زود تر تموم شه. (برای 15 تای بعدی یا کمتر از اون باید یک بار دیگه فتوشاپ رو ببندی).
2. راه دوم اینه که از قسمت فلش کوچکی که کنار پنجره ی براش ها در خود فتوشاپ هست، گزینه ی preset manager رو انتخاب میکنی و در پنجره باز شده کلید load رو میزنی و بعد آدرس براش های دانلودی رو بهش میدی.

تموم شد.:green:

ashkan_abedian

New Member
بهترین راه اینه که فتوشاپ cs3 داشته باشی مثل من همشونو بگیری بندازی تو فتوشاپ بی درد سر و .... نمیدونم این کار روی فتوشاپای دیگه بشه یا نه ولی من اینطوری از براش ها استفاده میکنم:paint::green:
===============================================================
لطفاً قبل از اینکه شروع به دانلود کنید از کسی که فایل رو برای دانلود گزاشته تشکر کنید

آخرین ویرایش:

H@DI-LI

Member
خواهش.
ولی چه قدر خوبه که از کلید تشکر استفاده کنیم که هم موندگار تره، ارزشش بیشتره و از پست های اضافی (اسپم) جلوگیری میکنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا