■ بانك براشهاي فتوشاپ ■

parsinet

Member
پستای جدید فکر نکنم لینکاش مشکلی داشته باشه اگه هست پستشو بگو درست کنیم
مگه اینکه منظورت لینکای صفحه های اول باشه که اونم بدا تکرار شده هی !
منظورم همین پستهای جدید هست من با دو تا مرورگر امتهان کردم نشد هر لینک ر هم چند بار تست کردم
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟ آیا دوستان دیگه هم این مشکل دارند ؟
البته بعضی از دوستان لطف کردن لینک مستقیم گذاشتن و من دانلود کرم
با بعضی ار لینکهای Rapidshare که تایمر داره این مشکل دارم

leili1

Active Member
منظورم همین پستهای جدید هست من با دو تا مرورگر امتهان کردم نشد هر لینک ر هم چند بار تست کردم
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟ آیا دوستان دیگه هم این مشکل دارند ؟
البته بعضی از دوستان لطف کردن لینک مستقیم گذاشتن و من دانلود کرم
با بعضی ار لینکهای Rapidshare که تایمر داره این مشکل دارم
مشکل رپیدشار که همیشه هست من الان چنتا شو امتحان کردم
درست بود
:neutral:

لینک های رپید شیر که همشون تایمر دارن فقط از ساعت 11.30-12 تا 4-5 به ساعات خوش میره که اونم تنها حسنش اینکه اون 2.2 یا 2.8 رو نمیشمره
راستی این ساعات خوش شب ها هم به اندازه یک دانلود هست از 8-9 به بعد ولی فقط یک دانلود بعد تایمر بازیش شروع میشه

قابل توجه اینکه از رپید شیر فایل بالای 80 مگ و تا سقف 100 مگ اگه دانلود کنید تا دانلود بعدی بین90تا100 دقیقه باید صبر کنید چنانجه بعد از 90 یا 100 دقیقه دانلود نکنید کنتور مجدد ریست میشه و یه 90-100 دقیقه دیگه باید صبر کنید پس باید خیلی حساب شده دانلود کنید فایلهای کوچیک هم متناسب با اندازه فایل مدت زمانی کا تا دانلود در زمان بعدی باید صبر کنید مثلا اگه یه فایل 10-12 مگا بایتی میگیرید بین10 الی 15 دقیقه دیگه باید صبر کنید تا ایپی شما از سرور رپید شیر ازاد شه و بتونید دانلود بعدی رو انجام بدید
ولی خودمونیم برنامه نویس خیلی میزونی داشته من که باهاش حال میکنم دخلمون رو اورد

shayanboy

Active Member
دوستان . 152 صفحه گذشته ....
تاپیک رو منحرف نکنید .
لینک هایی که دانلود نمیشن . به فرض ممکنه 200 تا لینک باشه که مدت دانلودش تمام شده . نمیشه که برگشت دونه دونه برای دانلود گذاشت.
اما بیشتر براش ها و دانلودهایی که گذاشته شده . هنوز لینکش سالمه .
با تشکر
شایان

shayanboy

Active Member
stiloksummerfields.jpg

( دانلود کنید )​

parsinet

Member
دوستان . 152 صفحه گذشته ....
تاپیک رو منحرف نکنید .
لینک هایی که دانلود نمیشن . به فرض ممکنه 200 تا لینک باشه که مدت دانلودش تمام شده . نمیشه که برگشت دونه دونه برای دانلود گذاشت.
اما بیشتر براش ها و دانلودهایی که گذاشته شده . هنوز لینکش سالمه .
با تشکر
شایان
سلام ...
دوست خوبم اگه به موضوع تاپیک یه نگاهی بندازید همانطور که از اسمش پیداست ذکر شده بانک براشهای فتوشاپ
حالا اگر منظور از این عنوان فقط تماشا کردن عکس های از این براشهاست پس چرا لینک دانلود کنارشون هست
پس دانلود شدن ارتباط مستقیم با موضوع اینجا داره و اصلا بحث انحرافی نیست
مگر اینکه همه تماشاچی باشند .
در مورد 152 صفحه و فرض که گفتین 200 تا لینک مشکل داره و دانلود نمیشن پس عملا این 200 تا spam شدن
اگه مدیران محترم اینجا رو یه ساماندهی کنند فکر کنم این 152 صفحه خیلی کمتر از این که هست بشه
در مورد زمان هم که فرمودید پس کاربران که جدیدا میان و از این تاپیک بازدید میکنند فقط باید آه بکشن
پس عنوان اینجا به بانک تاریخ گذشته براش تغییر بدید چون شما براش تاریخ مصرف گذاشتید .

اگر دوستان نظرشون بر این هست که چیکار داری کاربرای جدید ورود دانلود میکنند یا خودت تونستی دانلود کنی که هیچی وگرنه بحث منحرف نکنید خوب پس تکلیف هم مشخص میشه .
نظر به اینکه اینجا قراره مرجع باشه از لطف دوستان و بدون تاریخ مصرف که برای همگان در دسترس باشه و قابل دانلود
از مدیران خواهش میکنم بر روی لینکهایی که دوستان لطف می کنند و یا گاهی خود من اینجا میزاریم نظارت داشته باشن و در صورت امکان آپ شدن مجدد و قابل دسترس بودن بطور نامحدود عنایت داشته باشید
و یا اینکه زیر هر لینک دانلود تاریخ انتقضا هم بزارید و عنوان این اپیک عوض کنید چون در این صورت دیگه بانک نیست

از شایان عزیز بابت لینکهای قابل دانلودی که میزاره تشکر می کنم

موفق باشد

آخرین ویرایش:

DaRiOuShJh

Member
این موضوعه خراب شدن و expire شدنه لینک ها دیگه موضوعی عمومی شده چون فایل ها رو سرور ها هستن و دسته کسی که لینک رو میزاره نیستن مگر خودش دوباره یه جای امن آپلود کنه که اونم با سرعته ایران امکان پذیر نیست

سعی کنید در این موراد از آخر به اول برید که لینک هایی که تازه هستن رو در اولویت دانلود کنید

شایان جان دسته شما هم درد نکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا